follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Ferrum Network  (Read 41674 times)

Offline JasonTatum

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 315
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: July 11, 2019, 09:21:37 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Ferrum Network
« Reply #15 on: June 08, 2019, 09:39:39 PM »
BTT forumda Ferrum imzasına girmiştim geçen hafta. Buradaki rütbem henüz yetmiyor ama muhtemelen haftaya Jr. Member olurum. Acaba burada da katılsam bir sınırlama var mı? Bounty sayfasına baktım, bu konuda bir kural göremedim.

Bende baktım bir sınırlama var galibada hatırlamıyorum ama imzasına girenin çok olduğunu görsüm pas geçtim teni imzalar bekliyorum

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #15 on: June 08, 2019, 09:39:39 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 480
  • Last Active: February 11, 2024, 06:26:24 PM
    • View Profile

• Total Badges: 17
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #16 on: June 14, 2019, 06:09:01 PM »
Ferrum bounty sayfasındaki şu cümleyi okumayanlar varsa diye buraya eklemek istedim:
You need to download Unifyre Wallet for Token Distribution at the end of Campaign. (not released yet, you will receive ETH tokens, which can be swapped in unifyre later)

Anladığım kadarıyla; kampanya bitiminde swap yapılacak ve tokenler Unifyre cüzdana yollanacakmış. Ama eğer kampanya bitiminde swap yapılmamışsa, ERC20 cüzdana yollanacak ve swap işleminden sonra FRM token ile değiştirilebilecekmiş. Hem bu forum hem de BTT forum için aynı şey geçerli.

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 448
  • Referrals: 14
  • Last Active: January 05, 2022, 06:26:50 AM
    • View Profile

• Total Badges: 16
« Reply #17 on: June 14, 2019, 07:04:50 PM »
Ferrum bounty sayfasındaki şu cümleyi okumayanlar varsa diye buraya eklemek istedim:
You need to download Unifyre Wallet for Token Distribution at the end of Campaign. (not released yet, you will receive ETH tokens, which can be swapped in unifyre later)

Anladığım kadarıyla; kampanya bitiminde swap yapılacak ve tokenler Unifyre cüzdana yollanacakmış. Ama eğer kampanya bitiminde swap yapılmamışsa, ERC20 cüzdana yollanacak ve swap işleminden sonra FRM token ile değiştirilebilecekmiş. Hem bu forum hem de BTT forum için aynı şey geçerli.

Unifyre cüzdanı indirmemiz lazımmış token dağılımı için ancak henüz yayınlanmamış. Eth tokenları alacakmışız daha sonrasında unifyre'a döndürüleceklermiş. Şeklinde bir bilgi. Eth aldıktan sonra o iş yapılır şu an bir şey yapmamıza gerek yok.

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Referrals: 2
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
« Reply #18 on: June 16, 2019, 06:14:34 PM »
Manager bir paylaşımda bulunmuş. Bizim lokalden komorhan ve gospodin'in kampanyadan banlandığını belirtmiş. Sanıyorum kalıcı. Bu arkadaşlar bu imza ile vakit kaybetmesinler diye bilgilendireyim.

https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=115736.msg715129#msg715129

Offline vycl87

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 638
  • Last Active: November 10, 2020, 10:15:18 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
« Reply #20 on: June 17, 2019, 09:33:31 AM »
Öncelikle bahsedildiği gibi gördüğüm en ilgili bounty manager herhalde. Adam herşeyi takip ediyor, her soruya tek tek cevap veriyor.

Ben Ferrum'un Türk kanal yöneticiliğini aldım. Telegram'da katılmak isteyenleri bekliyoruz. Ian ile konuşma fırsatı da buldum. Çok cana yakın ve her soruya cevap veren birisi. Üstelik proje içinde epey çalıştığını görebiliyorum.

Offline trendcoin

• Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 3450
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Last Active: April 19, 2024, 11:53:30 PM
    • View Profile

• Total Badges: 27
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #21 on: June 18, 2019, 02:54:01 AM »
btt'de ki imza kampanyasında altscoinstalks ibaresi olması güzel ve dikkat çekici, her iki tarafta kampanya yapan yöneticilerin bunu belirtmesi buraya katkı sağlar.
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #21 on: June 18, 2019, 02:54:01 AM »

Offline zgrdyg

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 339
  • Last Active: June 21, 2021, 03:20:10 PM
    • View Profile

« Reply #22 on: June 18, 2019, 11:40:35 AM »
Bu adamın şu an yönettiği bir başka bounty kampanyası var mı acaba? 15 mesaj 150 karakter biraz zorluyor ancak işini bu kadar kaliteli yapıyorsa projelerini de iyi seçiyordur ve şu yoklukta gerçekten ödeme yapan, düzgün para kazandıran (fazla değil düzgün) bir bounty bulmak zorken bu adamı takiple birşeyler kazanabiliriz. Benim şu an diğer forumdaki hesabım boşta ve kafama yatan bir imza halen bulamadım
Ferrum Network •   ANN • Bounty • Website • Telegram
The First High-Speed Interoperability Network for Real-World Financial Applications

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #23 on: June 19, 2019, 02:20:36 PM »
Bu adamın şu an yönettiği bir başka bounty kampanyası var mı acaba? 15 mesaj 150 karakter biraz zorluyor ancak işini bu kadar kaliteli yapıyorsa projelerini de iyi seçiyordur ve şu yoklukta gerçekten ödeme yapan, düzgün para kazandıran (fazla değil düzgün) bir bounty bulmak zorken bu adamı takiple birşeyler kazanabiliriz. Benim şu an diğer forumdaki hesabım boşta ve kafama yatan bir imza halen bulamadım

Iskla gibi bir şey olması lazım ama baktım pek para toplamamışlar gibiydi. Büyük ihtimalle patlar. Bunun en büyük avantajı icodropsta olmasıydı. Sırf o yüzden girdim ben ama manageri de başarısıyla gözüme girdi yalan yok.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2652
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: April 19, 2024, 09:52:55 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #24 on: June 19, 2019, 05:09:02 PM »
btt'de ki imza kampanyasında altscoinstalks ibaresi olması güzel ve dikkat çekici, her iki tarafta kampanya yapan yöneticilerin bunu belirtmesi buraya katkı sağlar.

Efs tatile çıksa da konu dışı ya da altcoinler bölümünde buranın adının olduğu baslik acmak lazım aslında. :D
Orada rütbesi yüksek olaarin çoğunun bura ile isi yok. Orada Ban yiyen ( like me 😀) yada rütbesi düşük olanlar takılıyor...

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 480
  • Last Active: February 11, 2024, 06:26:24 PM
    • View Profile

10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #25 on: June 19, 2019, 08:45:10 PM »

BTT tarafında 10 mesaj isterken, burada 15 mesaj istemesini pek doğru bulmadım. Ayrıca rütbe kıyaslaması yaparsak, buradaki Hero rütbesine verilen stake adedini BTT'de Full member'a veriyor.  Yani buradakilere hem az stake veriyor hem de fazla mesaj yazdırıyor... Ben diğer tarafta katıldığım için fark ettim. Diğer kampanyalarda böyle eşitsizlikler var mı bilmiyorum. Umarım gelecekte şartlar eşitlenr.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2652
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: April 19, 2024, 09:52:55 PM
    • View Profile

Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #26 on: June 20, 2019, 05:39:08 PM »

BTT tarafında 10 mesaj isterken, burada 15 mesaj istemesini pek doğru bulmadım. Ayrıca rütbe kıyaslaması yaparsak, buradaki Hero rütbesine verilen stake adedini BTT'de Full member'a veriyor.  Yani buradakilere hem az stake veriyor hem de fazla mesaj yazdırıyor... Ben diğer tarafta katıldığım için fark ettim. Diğer kampanyalarda böyle eşitsizlikler var mı bilmiyorum. Umarım gelecekte şartlar eşitlenr.

Hocam bende burada katıldım bu imzaya ama şöyle bir gerçek var. Burada ki kişi sayısı ile btt de ki aynı değil. Orada daha fazla kalabalık olduğu için eşit Stake vermiyor olabilir.
Burayı kabul ettiğine şükrediyorum ben.
Bu arada epey zamandır bakmıyordum bugün spreadsheet e bakayım dedim ama ana başlık ta yine spreadsheet yok. Gören varsa paylaşabilir mi acaba?

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #27 on: June 20, 2019, 10:40:44 PM »
Bitcointalk ve altcointalk un dağıttığı imza stakeleri eşit. %15 orası %15 burası olarak belirlenmiş. Dolayısıyla burada katılımcı daha az olduğu sürece stake daha değerli. İki forumda aynı imza ise multi olur mu olmaz mı emin olamadım. Managere sormak lazım.

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
« Reply #28 on: June 20, 2019, 10:47:58 PM »

Hocam bende burada katıldım bu imzaya ama şöyle bir gerçek var. Burada ki kişi sayısı ile btt de ki aynı değil. Orada daha fazla kalabalık olduğu için eşit Stake vermiyor olabilir.
Burayı kabul ettiğine şükrediyorum ben.
Bu arada epey zamandır bakmıyordum bugün spreadsheet e bakayım dedim ama ana başlık ta yine spreadsheet yok. Gören varsa paylaşabilir mi acaba?

Btt'deki başlıktan ulaşabilirsin hocam.

Her forumun ödülü kendi içinde değerlendirileceği için oradaki stakeler ile buradaki stakelerin farklı olması önemli değil sanırım.

Offline Meliodas

• Hero Member
  • *
  • Activity: 1080
  • Referrals: 20
  • Last Active: June 27, 2023, 02:15:52 AM
    • View Profile

« Reply #29 on: June 21, 2019, 03:07:14 AM »
İmza ödülünde devamlı değişiklikler oluyor ona dikkat edin proje güzel beğendim tek sıkıntı katılımcının çok olması oda çok sorun değil para eder en azından diğerleri gibi boşuna emek vermeyiz en azından.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG