follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Önyargılarımızı Kıralım Dostlar  (Read 4123 times)

Offline shadow.bishop

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 489
  • PUNICA
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: December 06, 2020, 10:34:02 AM
    • View Profile

• Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Önyargılarımızı Kıralım Dostlar
« on: August 01, 2019, 08:38:51 PM »
Herkese selamlar,

Son zamanlarda birçok topic altında benim adımı görmüşsünüzdür. Hatta yazdıklarımın ekseriyetle Bluzelle ve Volume Network ile ilgili olduğunu da fark etmişsinizdir.

Açık olmak gerekirse bu iki kripto para projesinin Türkiye adminliklerini yapıyorum ve elimden geldiği kadarıyla da bu projeleri insanlara anlatmaya çalışıyorum.

Üzülerek söylemeliyim ki kripto camiasında inanılmaz bir önyargı var ve hemen hemen herkese hırsız ve spammer damgası konuyor.

Sizlerden ricam önyargısız bir şekilde yazdıklarımı okuyunuz. Gruplara katılıp ortamı görünüz. O zaman sizlerin de bizimle olmaktan memnun olacağınızı düşünüyorum.

Bluzelle Türkiye - https://t.me/BluzelleTurkey

Volume Network Türkiye - https://t.me/VolumeNetworkTurkey

Twitter hesabım - https://twitter.com/shadowbishopTR (Açalı 2 hafta oldu  :) )

Medium hesabım - https://medium.com/@shadowbishopTR (Daha bugün açtım  :) )

Edit 04.08.19 Yeni blog da açtım, onu da eklemiş olayım  :)

Publish0x hesabım - https://www.publish0x.com/shadow-bishop

« Last Edit: August 10, 2019, 06:02:53 AM by shadow.bishop »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Önyargılarımızı Kıralım Dostlar
« on: August 01, 2019, 08:38:51 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2694
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: April 29, 2024, 10:45:21 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: Önyargılarımızı Kıralım Dostlar
« Reply #1 on: August 01, 2019, 10:51:06 PM »
Hocam btt de de millet negatif trust aldığın için oradan vuruyor sizi. Neden negatif trust yediniz? Orada scam proje vs yazıyor  ama çok kimseye eften püften negatif verdikleri ya da banladıkları için ben pek itibar etmiyorum.

Offline shadow.bishop

• Sr. Member
  • *
  • PUNICA
    • View Profile

« Reply #2 on: August 02, 2019, 06:44:13 AM »
Hocam btt de de millet negatif trust aldığın için oradan vuruyor sizi. Neden negatif trust yediniz? Orada scam proje vs yazıyor  ama çok kimseye eften püften negatif verdikleri ya da banladıkları için ben pek itibar etmiyorum.
Hocam hangimiz bu işlere girdiğimizde biliyorduk adam akıllı ve hangimiz saçma sapan tokenlere yatırım yapmadık ki?

O zamanlar doğru düzgün bir şey bilmiyordum ve kıt kanaat bilgimle yürür diye aldığım bir tokendi ve insanlarla da saf duygularla paylaşmak istemiştim.

Sonuçta ben zarar ettim zaten o tokenden :(

Burada demeye çalıştığım şey insanlar okumadan, incelemeden yorum yapıyorlar. Bunu doğru bulmuyorum ve bu konudaki düşüncemi belirtmek istedim. Önyargılarımızdan kurtulmamız gerektiğine inanıyorum.

Siz söyleyin hocam, benim her forumda yazıklarımı gördünüz, gruplara da geldiniz bildiğim kadarıyla, insanları kandırmak ya da spam yapmak ister bir tarafım mı var? Yoksa projeleri adam akıllı anlatamaya mı çalışıyorum?

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2694
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: April 29, 2024, 10:45:21 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #3 on: August 03, 2019, 03:15:43 PM »
Hocam hangimiz bu işlere girdiğimizde biliyorduk adam akıllı ve hangimiz saçma sapan tokenlere yatırım yapmadık ki?

O zamanlar doğru düzgün bir şey bilmiyordum ve kıt kanaat bilgimle yürür diye aldığım bir tokendi ve insanlarla da saf duygularla paylaşmak istemiştim.

Sonuçta ben zarar ettim zaten o tokenden :(

Burada demeye çalıştığım şey insanlar okumadan, incelemeden yorum yapıyorlar. Bunu doğru bulmuyorum ve bu konudaki düşüncemi belirtmek istedim. Önyargılarımızdan kurtulmamız gerektiğine inanıyorum.

Siz söyleyin hocam, benim her forumda yazıklarımı gördünüz, gruplara da geldiniz bildiğim kadarıyla, insanları kandırmak ya da spam yapmak ister bir tarafım mı var? Yoksa projeleri adam akıllı anlatamaya mı çalışıyorum?

Ben kötü niyet falan hiç görmedim. O malum yerde bok atmak çok kolay maalesef. Hocam ben o yerde aynı isimle kullandığım hesabımı kaybettim . Sebep plagiarism mi ne sikim öyle birşey. Adam gitmiş 2 yıl önce translate kullandığım post u bulmuş. Sen başkasından kopyaladin demiş.
Yapsam valla gam yemeyeceğim ama derdimi anlatamadım.
Özellikle Türklerin kendi içinde ciddi çekişmesi var orda. Sizin rütbe hero ya da legendary olsaydı negatif alsanız bile başarıli olurdunuz. Siz paylasimlarinizi yapın isteyen araştırıp inceler. Kimse kimseye al sat demiyor zaten.
Boğa gelmeden de altcoinlerin işi çok zor

Offline bountyecrire

• Full Member
  • *
  • Activity: 309
  • Last Active: March 01, 2022, 10:58:33 AM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #4 on: August 03, 2019, 05:49:57 PM »
Çok başlık mı açtınız bilmiyorum belki o yüzden spam demişlerdir de, bitcointalk'u artık ben de takmıyorum. Bu yüzden buradayız zaten.

Bluzelle projesini de başından beri takip ediyorum, scam olmadığına eminim. Pavel Bains bu iş için ailesini bırakıp Estonya'ya mı Singapur'a mı ne taşınmıştı umarım yanına aldırmıştır onları :D Vol'ü incelemedim ona da bakacağım detaylı.

Offline shadow.bishop

• Sr. Member
  • *
  • PUNICA
    • View Profile

« Reply #5 on: August 03, 2019, 10:07:59 PM »
Çok başlık mı açtınız bilmiyorum belki o yüzden spam demişlerdir de, bitcointalk'u artık ben de takmıyorum. Bu yüzden buradayız zaten.

Bluzelle projesini de başından beri takip ediyorum, scam olmadığına eminim. Pavel Bains bu iş için ailesini bırakıp Estonya'ya mı Singapur'a mı ne taşınmıştı umarım yanına aldırmıştır onları :D Vol'ü incelemedim ona da bakacağım detaylı.
Hocam maşallahınız var valla, bizim ceo'nun özel hayatına da baya hakimsiniz :) Gruplarımıza da bekleriz hocam, hoş sohbet muhabbetimiz vardır :)

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG