follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - 1Radar1

Pages: [1]
1
На Львівській площі в Києві співробітники комунального підприємства «Благоутрій» демонтували споруду, в якому базувалися книжковий магазин і якась організація під назвою «Посольство біткоіни в Україні». На місці чергували співробітники підрозділу ТОР, обійшлося без конфліктів, повідомляє Інформатор. ForkLog вдалося з'ясувати, що «Посольство біткоіни в Україні» було запущено засновником і CEO кріптовалютной біржі Kuna Михайлом Чобаняном в 2014 році. За його словами, проект мав освітній і просвітницький характер. Однак в 2015 році, після розбіжностей з тодішнім партнером, який був власником МАФу, Чобанян покинув організацію.
https://forklog.com/v-kieve-demontirovali-maf-posolstva-bitkoina-v-ukraine/

2
Національний банк України оголосив про завершення розширеного пілотного проекту запуску електронної гривні (е-гривня) і продовжує вивчати перспективи застосування відповідного інструменту. Про це повідомив директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олександр Яблунівський, передає «Інтерфакс-Україна». «В кінці минулого року ми запустили практичний пілот, коли цей інструмент випускався для співробітників НБУ за існуючою методологією, щоб оцінити практичний аспект його використання, сили центробанку в реалізації подібних інструментів, і отримати якийсь відгук від користувачів», - сказав Яблунівський на прес-конференції в Києві в п'ятницю. За його словами, до цього моменту пілотний проект завершений. НБУ підготував аналітичну записку, яка буде розглянута на правлінні Нацбанку і пізніше опублікована для широкого загалу. Документ включатиме аналіз як практичного пілотного проекту, так і світових тенденцій в цій сфері. Яблунівський також зазначив, що на сьогодні в світі немає єдиного розуміння і єдиної стратегії щодо розвитку подібних валют. Більш того, до практичної фази дослідження, замість теоретичних міркувань впливу подібних інструментів на монетарну політику і на екосистему розрахунків перейшли лише деякі центробанки світу. «Тому, ми в цьому питанні, можна навіть сказати, випередили світових лідерів, оскільки ми зробили крок в практичному дослідженні, нехай і невеликому», - сказав представник НБУ. Додатково Яблунівський звернув увагу, що багато цифрові валюти (central bank digital currency, CBDC), такі як електронна гривня, плутають з криптовалюта і іншими інструментами. «Ми не говоримо про криптовалюта, ми говоримо про цифровий валюті центрального банку. Вона може бути реалізована як на технології централізованого реєстру, так децентралізованого. Це абсолютно окреме питання, рішення якого випливає з цільової моделі, яка буде обрана », - підкреслив він. Нагадаємо, перші кроки по впровадженню е-гривні - національної грошової одиниці України в цифровій формі - були зроблені ще в кінці 2016 року. Тоді НБУ спільно з провідними українськими блокчейн-фахівцями приступив до вивчення міжнародного досвіду, ризиків і переваг існуючих технологічних рішень для фінансової екосистеми країни. Фахівці НБУ заявляють, що е-гривня дозволить державі і бізнесу мінімізувати транзакційні витрати, а також проводити моментальні операції. Пілотний проект тестування інноваційного платіжного рішення в рамках запущеного Нацбанком проекту Cashless Economy стартував в червні 2017 року. У січні 2018 року НБУ уточнив, що е-гривня буде не «криптовалюта від Нацбанку», а звичайним платіжним токеном. У серпні 2017 року засновник української кріптовалютной біржі Kuna Михайло Чобанян запропонував альтернативний проект національної криптовалюта під робочою назвою «кріптогрівна». Тоді повідомлялося, що open-source проект дозволить напрацювати експертизу «для запуску національної криптовалюта від національного банку».
https://forklog.com/natsbank-ukrainy-zavershil-pilotnyj-proekt-po-zapusku-elektronnoj-grivny/

3
Франция запрещает анонимные криптовалюты?
07.03.2019 | 12:25 Светлана Сухарева 0
Франция
По словам президента Финансового комитета Национальной ассамблеи Франции Эрика Вёрта, на все криптовалюты, обеспечивающие конфиденциальность пользователей, целесообразно наложить запрет.

«Мы должны знать о проблемах, которые могут возникнуть с криптовалютами с точки зрения мошенничества, уклонения от уплаты налогов, отмывания денег или потребления энергии», - заявил Верт в своём вступительном слове.

В первую очередь речь идет о таких криптовалютах, как Monero, PIVX, DeepOnion, Zcash, которые исключают идентификацию пользователей и трейдеров.

«Было бы правильно запретить распространение и торговлю криптовалютами, созданным для обеспечения полной анонимности за счет невозможности идентификации. На сегодняшний день мы к этому еще не пришли», - добавил Вёрт.

В настоящий момент неясно, имел ли в виду чиновник полный запрет использования таких монет (если да, то как это можно реализовать), или ограничения касались запрета листинга криптовалют для торговли.

Очевидно, что президент Финансового комитета Национальной ассамблеи Франции негативно относится к криптовалютам, ориентированным на конфиденциальность, опасаясь их потенциального использования в криминальных целях.

Тем не менее, в целом в отчете не отмечается враждебный подход к криптовалюте и технологии блокчейна в целом.

«Мы должны различать использование разных криптовалют, - отмечает Вёрт. - Это необходимо для более точного регулирования и защиты общих интересов, в том числе интересов частных предпринимателей в этой области».

https://happycoin.club/frantsiya-zapreshhaet-anonimnye-kriptovalyuty/

4
Дохід від операцій з криптовалютами в Польщі буде обкладатися податком в розмірі 19%.

У Польщі введуть податок на дохід від операцій з криптовалютами

Відповідний законопроект підписав президент Польщі Анджей Дуда.

Як тільки нова норма вступить в силу, прибуток від операцій з криптовалютами буде прирівнюватися до доходу від приросту капіталу. Ставка в 19% єдина для всіх – від приватних осіб до організацій.

Так, згідно з документом, податок стягується при обміні цифрових активів на фіатні гроші, товари, послуги і т.д. При обміні одної криптовалюти на іншу податок не стягується.

Також буде стягуватися «податок солідарності» в розмірі 4%, в тому випадку, якщо дохід від криптовалют перевищує 1 млн польських злотих.

Згідно із законом з січня 2019 року громадяни Польщі повинні будуть звітувати в податкових деклараціях про операції з криптовалютами.

https://kriptovalyuta.com/ua/novini/kriptovalyuta/u-polshhi-vvedut-podatok-na-dohid-vid-operatsiy-z-kriptovalyutami

5
Криптобіржа Binance повідомила про намір привести свою правову політику у відповідність з санкціями США проти Ірану.

Користувачам біржі Binance з Ірану доведеться вивести свої кошти

У зв’язку з цим, компанія порадила всім резидентам Ірану вивести свої кошти. Про це пише CoinDesk.

«Якщо у вас є акаунт на нашій біржі і ви потрапляєте під санкції, просимо вас вивести ваші активи з Binance якомога швидше», — мовиться в повідомленнях, які надійшли на електронну пошту іранських користувачів.

Імовірно, таке повідомлення прийшло всім користувачам з іранськими IP-адресами.

За словами глави Іранської блокчейн-асоціації Сепехра Мухамаді, раніше подібні повідомлення вже приходили, але їх кількість сильно збільшилася після відновлення санкцій.

Як пишуть місцеві видання, раніше рахунки користувачів Binance, які надавали іранські паспорта для проходження KYC-процедури, просто закривалися.

З травня 2018 року влада Ірану обмежила доступ до криптовалютних бірж. Також в цьому році біржі BitMEX і Bittrex заблокували акаунти користувачів з Ірану.

https://kriptovalyuta.com/ua/novini/birzha/koristuvacham-birzhi-binance-z-iranu-dovedetsya-vivesti-svoyi-koshti

Pages: [1]
ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod