follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: "Bitcoin הוא העתיד" המשקיעים הסינים; חיסכון 10,000 Bitcoins בעונה דובי  (Read 717 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

משקיע מסתורי מסין רכש כ -10,000 bitcoins בחודש הראשון של 2018, לאחר שהבין כי "העתיד של Blockchain ו BitCoin הוא עצמו".

Cai Wenshang: תמיד ציפיתי חלומות גדולים לנצח
Cai Wenshang אמר בראיון עם היזם טק וונג פאנג עבור ערוץ החדשות המקומי סינא, היא אמרה שזה היה יתרון על השוק הדוב ברבעון הראשון של השנה כדי לצבור כמויות גדולות של bitcoins.

"כאשר החלטתי שבלוקצ'ין וביטקווין היו העתיד, הגבתי לעצמי את המטרה של 10,000 סיביות", הוסיף.

"(2017) שיא בדצמבר, באופן אישי חשבתי שהמחיר היה קצת מוגזם ולא לקבל bitcoin. מאוחר יותר המשכתי לבנות את העמדה שלי על ידי המשך לקנות עם הירידה שהתרחשה במחירים הנכונים בסוף ינואר. עכשיו הוא עזר לי להשיג את המטרה הבסיסית הזו במובן הבסיסי ".

"הודלר" חדש נולד
קאי הוא דוגמה של "כסף גדול" עושה שימוש טוב של הרגע להיכנס לשוק Bitcoin. זה היה אירוע המוני במערב במהלך השנה.

מחירי Bitcoin התאושש נרחב באפריל. תנועה זו הייתה שיפורים שבשתיקה בקרב הסוחרים, דבר שהעניק תחושת אופטימיות ממשית למשקיעים ולאנשי תעשייה.

לפני עליית המחירים בחודש מארס, בעוד שהמחירים היו בסביבות 7,000 דולר, הפך מדד הטק-ביטון של טום לי לביי-סיון מהשותף המייסד של פונסטרט לסמל של מצב מכירת יתר של ביטקוין. לי אמר שהוא לא יכול להיות זמן טוב יותר לקנות מטבע crypto עבור הצרכנים המיינסטרים.

עם ציוץ השבוע, צ 'רלי שרם הלך רחוק יותר, ואמר כי בחודש מאי 2018 BTC / USD יהיה המסחר מתחת 10,000 $ עבור "בפעם האחרונה".

בינתיים, עבור קאי, ההפרדה זהיר של "המשקיעים" מן "ספקולנטים" על השוק bitcoin הוא עניין מסובך.

"אני חושב שההבדל הגדול ביותר בין ההשקעה לבין הספקולציות הוא שאם המניות שלך או כספי ההצפנה ימשיכו לרדת במחירי, המוח שלך יהיה חיובי פחות או יותר ותוכל לעשות מיקומים קצרים", הוא המשיך:

"האירוע הזה הוא השקעה ההפך שלה. זה ספקולטיבי להתלונן על מחיר כניעות כאשר בלון הוא כבה. "

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG