follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: [ANN] [ICO] 🔥🔥🔥 CURA NETWORK Де Глобальна децентралізована система охорони зд  (Read 2303 times)

Offline cryptoholder2018

  • 1 strike
  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 246
  • points:
    436
  • Karma: -1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 24, 2019, 06:36:32 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary


Cura Network - це глобальна децентралізована система охорони здоров'я, що складається з об'єднань, які співпрацюють і обмінюються даними один з одним для пропаганди, відновлення або підтримки здоров'я. Cura Network спрямована на поліпшення охорони здоров'я всесвіту, використовуючи blockchain технології для створення єдиної платформи, яка буде влада безліч медичних послуг.

Ці об'єкти є пацієнтами, спеціалістами, постачальниками та розробниками програм сторонніх розробників. Пацієнти матимуть ексклюзивне право власності на свої дані про здоров'я, які розповсюджуються та розподіляються іншими суб'єктами прав доступу. Пацієнти можуть дозволити або заборонити доступ до частин або всіх своїх медичних записів. Cura Network представляє децентралізовану систему зберігання даних про здоров'я через платформу, яка гарантує оперативну сумісність даних, швидкий і безпечний доступ, конфіденційність і портативність даних, одночасно слугуючи частковим або цілим шаром даних для розробників додатків третьої сторони. Cura Network об'єднує пацієнтів, спеціалістів, дослідників, страхових компаній, розробників тощо в велику світову спільноту.



Приєднуйтесь до нас у революції, щоб побудувати глобальну децентралізовану систему охорони здоров'я з розподіленим блокчейн, що полегшує обробку та обмін даними безпечно і чітко, маючи миттєвий доступ до ваших записів. Ваше місцезнаходження більше не є перешкодою для того, де і як ви керуєте своїм здоров'ям. Керуйте своїми медичними записами в усіх установах.



the definition of love by andrew marvell summary

Cura Network - це глобальна децентралізована система охорони здоров'я, яка складається з об'єднань, які співпрацюють та обмінюються даними один з одним для пропаганди, відновлення або підтримки здоров'я

Ми прагнемо поліпшити охорону здоров'я, використовуючи технологію blockchain, щоб створити єдину платформу, яка дозволить забезпечити безліч медичних послуг.

Зрештою, наша мета полягає в інтеграції пацієнтів, фахівців, провайдерів і розробників програм сторонніх розробників у екосистему blockchain, яка зробить транзакції охорони здоров'я дійсно ефективними, безпечними, явними, швидкими і надійними.



Cura Network - це глобальна децентралізована система охорони здоров'я, яка складається з об'єднань, які співпрацюють та обмінюються даними один з одним для пропаганди, відновлення або підтримки здоров'я

Ми прагнемо поліпшити охорону здоров'я, використовуючи технологію blockchain, щоб створити єдину платформу, яка дозволить забезпечити безліч медичних послуг.

Зрештою, наша мета полягає в інтеграції пацієнтів, фахівців, провайдерів і розробників програм сторонніх розробників у екосистему blockchain, яка зробить транзакції охорони здоров'я дійсно ефективними, безпечними, явними, швидкими і надійними.



CN КЛІЄНТ

З нашим легким мобільним додатком ви можете керувати всім. Будь-хто, хто має смартфон і підключення до Інтернету, може брати участь у нашій глобальній мережі.





TOKEN METRICS









OUR ADVISORS

« Last Edit: January 04, 2019, 09:20:34 PM by cryptoholder2018 »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod