follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Analistten İnanılmaz Cardano Tahmini: Bu Seviyelere Roketliyoruz!  (Read 323 times)

Offline mrrt0935

• Hero Member
  • *
  • Activity: 704
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: October 04, 2022, 11:41:59 AM
    • View Profile

• Total Badges: 17
    Badges: (View All)
    Second year Anniversary 10 Posts First Post
Kripto para analisti Benjamin Cowen, Cardano (ADA)’nun fiyat hareketine dikkat çekti. Ayrıca rakibi Ethereum (ETH) bu piyasa döngüsünün başında neredeyse, ADA’nın da şu an o konumda olduğunu paylaştı. Altcoin Daily’nin sunucuları Aaron ve Austin Arnold ile yaptığı röportajda Cowen, yedinci en büyük kripto para biriminin geleceğini tartıştı.

Analist: Cardano (ADA) artışında Bitcoin’e dikkat etmekte fayda var
Cowen, genellikle bir boğa piyasası sırasında bir altcoin’in USD değerinde artmasını beklerken, varlığın Bitcoin’den daha iyi performans gösterip göstermediğine dikkat etmenin çok önemli olduğunu belirtti. Cowen, buna yönelik aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bir altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösteremiyorsa, elde tutmanın bir anlamı yok. ADA BTC’den daha iyi performans gösterebilir mi… ADA, boğa piyasasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterir.

ADA şu anda konsolidasyon aşamasında olabilir ve son 12 ayda %3.000’in üzerinde bir artış göstermiş olsa da Cowen, akıllı sözleşme platformunun mevcut pazarda döngüsündeki fiyatından %500 kadar artabileceğini belirtiyor. Trader’ın analizini yaptığı sırada ADA’nın mevcut 1.70 dolarlık fiyatından daha düşük bir seviyede işlem gördüğüne dikkat çekmekte fayda var. Trader, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

ADA’ya geri dönecek olursak, hala uzun vadeli bir oyun olarak görüyorum. Şimdi, ADA’yı 1.37 dolardan satın almak, 0.02 dolardan satın almaktan çok daha riskli… Ama döngüye geniş çerçeveden bakınca ADA’nın önünün açık olduğunu düşünüyorum. 1.37’nin hiçbir şekilde piyasa döngüsünün zirvesi olduğunu düşünmüyorum. Piyasa döngüsü zirveleri böyle görünmez. Pazar döngüsüne geniş açıdan bakıldığında, kriptonun şu anda olduğundan çok daha yükseğe çıkacağını düşünüyorum. Tahminim 5 ila 10 dolar arasında derdim… Eğer haksız çıkarsam ve 10 doların üzerine çıkarsa, haksız olmayı umursamam.

KAYNAK: https://kriptokoin.com/analistten-inanilmaz-cardano-tahmini/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG