Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Solomon on April 02, 2019, 10:57:14 AM

Title: “Ідеальний шторм” для біткойна: макрофактори, як підґрунтя для зростання
Post by: Solomon on April 02, 2019, 10:57:14 AM
Нарешті, криптовалютний ринок почав спиратися на ноги після ведмежого 2018 року. Технічні індикатори починають відновлюватися, і фундаментальні показники почали представляти позитивний прецедент для біткойна.

На думку одного аналітика, в даний час настає "ідеальний шторм", посилаючись на зростання макроекономічних тенденцій, які могли б стати благом для біткойна.

Брендан Бернштейн (Brendan Bernstein), партнер-засновник інвестиційної компанії Tetras Capital, нещодавно розповів чому він вважає довгострокові перспективи біткойна сприятливими.

Бернштейн прихильник біткойна, він звернув увагу на схильність Федеральної резервної системи до впровадження стратегії кількісного пом'якшення (QE). Хоча кількісне пом’якшення є фіскальною політикою, яка передбачає, що центральні банки купують активи для стимулювання економіки, ймовірно це стало позитивним каталізатором для криптовалют впродовж більшої частини десятиліття їхнього існування, через побоювання, що економіка може стати ризикованою.

Опозиційні до влади особи побоюються, що з надмірною експлуатацією QE економіка може потрапити в погану ситуацію, що потенційно дає біткойну шанс зростати, як некорельоване сховище цінності.

Співзасновник Tetras розглядає зростання демократичного соціалізму (який спостерігається у виборчому циклі 2020 року) і сучасної монетарної теорії (MMT), дві політичні та економічні стратегії, які вважаються необхідними для поліпшення економіки, але можуть призвести до інфляції або іншим фіскальним наслідкам. Оскільки однією з найпоширеніших характеристик біткойна є його дефляційний випуск, швидка інфляція відомих фіатних валют надасть криптовалютам можливість згуртувати і поглинути ласий шматок світового монетарного пирога.

Бернштейн стверджує, що враховуючи, що 10 тисяч людей щодня виходять на пенсію, що призводить до стрімкого зростання кількості прав, центральні банки можуть бути піддані ще більшому тиску, оскільки глобальні уряди намагаються заповнити потреби пенсійної системи. Як колись написав Ентоні Помпліано, пенсійні фонди не мають можливості платити свої внески, тому, біткойн, або щось подібне до біткойна є єдиним рішенням на їхні проблеми.

Окрім того, дослідник біткойна розглядає питання суверенного боргу США, який до 2022 року перевищить процентні витрати над всіма податковими надходженнями. Хоча деякі економісти бачать рішення цієї проблеми, лібертаріанці впевнені, щоб вирішити цю проблему, єдиним варіантом для Федеральної резервної системи буде вихід із боргової кризи, що призведе до роздування долара.

Останнім часом, як і багато криптовалютних інвесторів,  Бернштейн має бичачі погляди для довготермінової перспективи біткойна. Інакше кажучи, Бернштейн не єдиний інвестор, який впевнений, що ВТС не буде пасти задніх, незважаючи на удавану розгромну статтю від The ​​Economist, яка критикувала криптовалютний простір.

Нещодавно Алістер Мілн (Alistair Milne), головний інвестор промислового фонду, нещодавно написав у Twitter, що майже кожен біткойн-трейдер біржі налаштований по-бичачому. Технічний аналітик Crypto Dog також повторив це, зазначивши в Twitter, що він знає багатьох, хто налаштований по-бичачому, незважаючи на тривалий ведмежий ринок.

На додачу, розробки у галузі, у поєднанні з нещодавніми ціновими рухами, почали переконувати багатьох криптовалютних інвесторів у тому, що ведмежий ринок нарешті закінчився.



Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4002-%E2%80%9C%D0%86deal'nij-shtorm%E2%80%9D-dlya-b%D1%96tkojna:-makrofaktori,-yak-p%D1%96d%D2%91runtya-dlya-kriptovaljutnogo-zrostannya