Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Solomon on April 11, 2019, 02:59:50 PM
-
Міжнародний валютний фонд попереджає, що глобальне зростання сповільнюється до найнижчих показників після фінансової кризи. І хоча він закликає до фінансової інтеграції, МВФ не прийме біткойн найближчим часом.
Після того, як нещодавно Міжнародний валютний фонд (МВФ) здійснив перегляд в бік зниження, до найнижчого рівня після фінансової кризи, висловив похмуре попередження:
Глобальний ріст світової економіки знизився до 3,6% у 2018 році і, за прогнозами, знизиться до 3,3% у 2019 році.
Одним з методів поліпшення ситуації, які пропонує МВФ, це посилення фінансової інтеграції.
МВФ називає кілька причин значного ослаблення глобальної експансії, найнижчої за десятиліття, головним чином, поточної торговельної війни між Китаєм і Сполученими Штатами, аргентинських і турецьких макроекономічних труднощів, а також проблем німецької автомобільної промисловості.
Щоб загострити проблему, президент США Дональд Трамп зараз погрожує ввести тарифи на автомобілі, ввезені з Європейського Союзу, що може призвести до того, що німецькі автовиробники втратять мільярди доларів.
(https://i.imgur.com/aALWLgT.png)
Іншa причина ослаблення економіки, на думку МВФ є “фінансове посилення поряд з нормалізацією грошово-кредитної політики у великих розвинутих країнах”.
На думку МВФ, для активізації глобального економічного зростання, між іншим, необхідно, щоб фінансові та державні органи зробили свою економіку більш інклюзивною.
МВФ був провідним прибічником фінансової інтеграції, принаймні на перший погляд, підкреслюючи переваги цифрових валют. У листопаді 2018 року у примітці для обговорення персоналу зазначено:
Цифрова валюта Центрального банку може посилити переваги та зменшити деякі витрати та ризики для платіжної системи та допоможе заохотити фінансову інтеграцію.
Крім того, на фінтех-фестивалі у 2018 році в Сингапурі, генеральний директор МВФ Крістін Лаґард звернулася до питання фінансової інтеграції та як цифровізація змінює економічну діяльність.
У своєму виступі вона зазначила, як інноваційні платіжні установи, які використовують електронні гроші, відповідають потребам та вимогам економіки людей. У цьому зв'язку вона сказала:
Дозвольте мені почати з фінансової інтеграції, де цифрова валюта дає великі перспективи, завдяки своїй здатності охопити людей і бізнес у віддалених і маргінальних регіонах. Ми знаємо, що банки зовсім не поспішають обслуговувати бідне та сільське населення.
І Лагард додала:
Навіть криптовалюти, такі як біткойн, Eтереум і Ripple, борються за місце в безготівковому світі, постійно переосмислюючи себе в надії запропонувати більш стабільне значення і швидше, дешевше регулювання.
У тому ж виступі керівниця МВФ була занепокоєна тим, що “продовження швидкого зростання криптовалютних активів може створити нові вразливості в міжнародній фінансовій системі”.
Керівниця МВФ виступає за модернізацію контрольних точок ідентичності (тобто чекпойнтів) для криптовалют для підтримки фінансової стабільності. Іншими словами, криптовалюти, такі як біткойн, великі до того часу, поки уряди і центральні банки зберігають контроль.
Вона наполягала на запровадженні правил KYC/AML для забезпечення адекватного обліку ідентичності користувачів. Це, однак, безсумнівно додасть суперечок, підриваючи всю ідею фінансової інтеграції.
Однак Лаґард попередила центральні банки не блокувати технічний прогрес, кажучи:
Це підводить до ще однієї сторони проблеми - потенційних мінусів цифрової валюти. Очевидними є ризики фінансової цілісності та фінансової стабільності. Але я також хотіла би відзначити ризики придушення інновацій.
МВФ проти «пригнічуючих інновації» звучить багатообіцяючим. Однак сумнівно, що керівник МВФ підтримає біткойн, як відкриту альтернативу світовій банківській системі.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4039-mvf:-%E2%80%9Cf%D1%96nansova-%D1%96ntegrac%D1%96ya%E2%80%9D-spriyatime-zrostannju-sv%D1%96tovo%D1%97-ekonom%D1%96ki-(za-umovi-shho-ce-ne-b%D1%96tkojn)
-
Того, що Бiткоiн не буде прийнятий найближчим часом варто було очікувати, тим більше Крістін Лагард нещодавно дала чіткий посил центральним банкам створювати свої власні цифрові валюти і переходити на цифрову економіку. Але якщо всi центральні банки створять свої цифрові валюти, тоді вони зможуть просто заборонити криптовалюти і на біржах торгуватися і обмінюватися будуть тільки ці валюти, але це лише припущення.