Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Solomon on April 18, 2019, 11:30:10 AM
-
Відомий журналіст Макс Кейзер (Max Keiser) один з перших прихильників біткойна серед мейнстрім ЗМІ. У своїх медіа-проектах він поступово розповідає про цінність біткойна як шлях до індивідуального фінансового суверенітету.
У недавньому випуску Keiser Report, це його теле-шоу на RT.com, Кайзер розповів, що виступить на майбутньому біткойн-заході. Він пояснює, що потрібно розуміти про біткойн:
Біткойн знаходиться на своєму шляху розвитку, і у нього є властивість робити людей, які заперечують його, виглядати не в найкращому світлі. У біткойн-просторі, звичайно, є Крейґ Райт, Роджер Вер, Майк Херн, ті хто страждають від “синдрому біткойна”. Тепер, останні кілька років з’явилися Нуріель Рубіні, Пол Кругман і кілька інших, специ з мейнстрім-економіки, і вони виглядають дійсно безглуздо, бо не знайшли час, щоб дослідити, що таке біткойн.
Це була відповідь від співведучої, Стейсі Герберт (Stacy Herbert), яка зазначила, що біткойн нещодавно різко виріс, нібито у відповіді на позицію Федеральної резервної служби щодо підвищення ставок. Для тих, хто не звертав уваги, низькі процентні ставки можуть залишатися принаймні до 2020 року.
Кайзер сказав, що на думку держава незабаром буде майнити біткойн для "стратегічних резервних цілей". Він вважає, що країни незабаром змагатимуться за хешрейт у спробі контролювати мережу біткойна.
Хеш-війни будуть розгортатися на державному рівні, і це те, що приведе нас до нових висот.
Погляд дещо радикальний з криптографічної точки зору. Якщо більшість хеш-потужності буде контролюватися державними суб'єктами, то де будуть зацікавлені люди, які фінансово забезпечують мережу біткойна протягом багатьох років? Їх інтерес і рішення продавати або не продавати, для чого варто, створюють те, що ми сприймаємо як ціну біткойна.
Величезним фактором зацікавленості багатьох людей у криптовалюті є її суверенітет від державного контролю. Ймовірно, що держави спробують захопити більшість хешрейту, намагаючись контролювати мережу біткойна, щоб змінити правила консенсусу.
Герберт зазначила, що це, мабуть вперше, коли біткойн відреагував на дії ФРС таким чином, як золото. І золото, і біткойн відреагували сильним ростом на новини від ФРС, сказала вона.
Якщо лише торгувати негативними новинами від ФРС, швидше за все можна втратити ставки у довготерміновій перспективі.
Кайзер, відомий біткойн-бик, має власну думку, коли біткойн досягне прогнозованої ним ціни $100 000. Уряди прийматимуть у цьому більш активну роль, і спекуляції будуть нагнітати ціну дедалі вище. Чи буде це насправді так - невідомо. Адже, знову ж таки, є сумніви, чи буде біткойн користуватися тією ж популярністю, якщо він стане надбанням урядів. Можливо, з'явиться новий актив для узурпації грошей, можливо, монета конфіденційності або платформа смарт-контрактів. Але може статися, що Кайзер виявиться правим.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4059-t%D1%96,-hto-zaperechu%D1%94-b%D1%96tkojn,-shozhe,-nespovna-rozumu---max-kajzer
-
Цікаві думки висловив Кайзер з приводу міжурядових воєн за хеш потужності, нічого подібного раніше не чув, але звучить цілком переконливо. А супротивників Біткоіна ставатиме з часом менше, тому що все більше людей починають усвідомлювати те, що Бiткоін прийшов надовго.