Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on May 24, 2019, 06:58:32 AM

Title: Управління охорони авторських прав у США: твердження Крейґа Райта про те що він
Post by: Cuxta on May 24, 2019, 06:58:32 AM
Американське Управління охорони авторських прав переконливо підтвердив, що не досліджувало твердження Крейґа Райта про те, що він є творцем біткойна Сатоші Накамото.

У вівторок 21 травня австралійський підприємець Крейґ Райт шокував криптовалютну спільноту, подавши заявку на реєстрацію авторських прав White Paper біткойна та ранній код біткойна. У прес-релізі Райт заявив, що Управління охорони авторських прав США офіційно “визнало” його роль справжнього творця біткойна.

Управління охорони авторських прав США вчора ввечері виступило з офіційною заявою, яка розвінчує претензії. У ній вони пояснюють, що реєстрація авторських прав не є «визначенням істини». Управління охорони авторських прав досліджує обґрунтованість цих претензій.

Як правило, коли служба охорони авторського права отримує заявку на реєстрацію, позивач підтверджує правдивість заяв, зроблених у поданих матеріалах. Управління охорони авторських прав не розслідує правдивості будь-якої зробленої заяви.

За словами одного з юристів, Джейка Червінського (Jake Chervinsky), реєстрація авторських прав Крейґа Райта є “безглуздим театром”.

Quote
This is nonsense. There's literally no such thing as being "awarded a copyright" under US law. The only real benefit of registering with the Copyright Office is the right to sue for statutory damages & attorney's fees. Craig Wright's copyright registration is meaningless theater. https://t.co/hQ0xrX0Tv2

— Jake Chervinsky (@jchervinsky) 21 травня 2019 р.
Реєстрація авторських прав Крейґа Райта не є доказом власності. Це не свідчення того, що він Сатоші Накамото, ні те, що він написав White Paper біткойна.

Як пояснює Управління охорони авторських прав:

Реєстрація являє собою претензію на зацікавленість у творі, захищеному законом про авторське право, а не визначенням правдивості претензій.

Quote
Craig Wright filed a copyright registration for the Bitcoin whitepaper https://t.co/aIvg2BbmL2 pic.twitter.com/TVdU62TRRv

— Neeraj K. Agrawal (@NeerajKA) 21 травня 2019 р.
Будь-хто інший міг би подати претензію на авторство White Paper біткойна, так само, як і Крейґ Райт. Якщо це станеться, Федеральний суд, а не Управління охорони авторських прав, розслідуватиме претензії:

Можливо, що в Управління охорони авторських прав можуть бути зареєстровані декілька несприятливих претензій ... Суперечки щодо претензій у реєстрації можуть бути розглянуті перед федеральними судами, включаючи суперечки щодо авторства твору.

Управління охорони авторських прав пояснює, що за неправдиві претензії щодо авторського права можуть застосовуватися покарання.

Той, хто навмисно подає неправдиву інформацію в заявці, буде підлягати покаранню.

Незважаючи на твердження про створення біткойна, Райт ще не дав справжніх доказів щодо його створення. За твердженням Управління охорони авторських прав, все, що зробив Райт, було "підтвердженням", що він був автором псевдоніму Сатоші Накамото (Satoshi Nakamoto). Не надано жодних доказів, тільки письмове підтвердження.

Ми попросили заявника підтвердити, що Крейґ Стівен Райт був автором і позивачем робіт, що реєструються. Містер Райт зробив це підтвердження.

Як зазначають коментатори, справжньому Сатоші просто потрібно було б підписати повідомлення з приватним ключем, пов'язаним з генезис-блоком, першим блоком біткойна, який коли-небудь видобувався.

Дехто почав панікували, що твердження про авторське право Крейґа Райта мало значну вагу. Криптовалютний аналітик з CNBC Ран Нойнер (Ran NeuNer) побоювався, що це зупинить людей, які використовують його без згоди Райта.

Quote
I think the Crypto world is grossly under estimating the implications of the latest move by Craig Wright. If he is awarded the copyright for the code and white paper he could stop people from using it without agreement. This is a scary thought.

— Ran NeuNer (@cryptomanran) 21 травня 2019 р.
Проте, він швидко нагадав, що біткойн був випущений під ліцензією MIT. Це одна з найбільш дозволених ліцензій. Виконавчий директор CoinCenter Джеррі Бріто також приніс усвыдомлення проблеми, нагадуючи послідовникам, що реєстрація авторських прав - це не що інше, як “підписання форми”.

Quote
Registering a copyright is just filing a form. The Copyright Office does not investigate the validity of the claim; they just register it. Unfortunately there is no official way to challenge a registration. If there are competing claims, the Office will just register all of them. https://t.co/YA70ALpG1Y

— Jerry Brito (@jerrybrito) 21 травня 2019 р.

Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4186-upravl%D1%96nnya-ohoroni-avtors'kih-prav-u-ssha:-tverdzhennya-krej%D2%91a-rajta-pro-te-shho-v%D1%96n-tvorec'-b%D1%96tkojna-satosh%D1%96-nakamoto-ne-%D1%94-%D1%96stinnim
Title: Re: Управління охорони авторських прав у США: твердження Крейґа Райта про те що він
Post by: Fenix on May 30, 2019, 12:31:09 AM
Я завжди негативно ставився до тих осіб, які претендують на авторське право  творця біткоїна, причому претендують практично бездоказово. Дійсний Сатоші Накамото,  якби він допускав можливість появи на публіці,  то як спеціаліст з шифрування,  передбачив би варіанти безперечного підтвердження свого права на біткоїн. 
Проте я вважаю що для децентралізованої криптовалюти дуже важливо залишатися "народною",  без визнання на неї авторства.  Лише так вона зможе залишатися без ймовірного регулювання.