Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Solomon on June 10, 2019, 09:05:02 PM
-
За останні 24 години ціна біткойна знизилася з $7900 до близько $7500 більш ніж на п'ять відсотків проти долара США в незначному відкаті на криптовалютному ринку.
(https://i.imgur.com/T5Gny99.png)
Протягом останніх семи днів ціна біткойна знизилася більш ніж на 10%, що призвело до того, що технічні аналітики криптовалютного ринку обмірковують питання про можливість розширеного відкату, незважаючи на позитивний макроландшафт ринку.
За даними технічного аналітика Crypto Thies, індекс відносної сили (RSI) біткойна торкнувся діапазону 92-95, що історично призвело до падіння вартості активу приблизно на 30%.
Протягом останніх чотирьох років, біткойн продемонстрував тенденцію до відкату 30 % в середньому після розширеного росту.
Кожного разу коли BTC діставася 92-95 RSI на 3D-діаграмі з 2015 року, ціна знижувалася на 30% протягом наступних місяців, перш ніж продовжити ріст далі. Ми недавно торкнулися того самого діапазону RSI. Це означало б, щонайменше, зниження до $6500, якщо так,
- сказав аналітик.
Попередні показники або тенденції активу не є гарантією майбутньої діяльності активу, особливо у випадку великих криптоактивів, оскільки структура ринку значно змінилася з 2016 року.
Однак, враховуючи, що ціна біткойна все ще збільшилася більше ніж на 100% у порівнянні з доларом США, стратеги в цілому погоджуються, що відкат буде позитивом для ринку.
(https://i.imgur.com/sPpydiY.jpg)
Джерело: coinmarketcap.com
Трейдери почали спостерігати регіон з низьким рівнем $7000 як потенційну мету повторного входу серед постійної короткотермінової корекції крипторинку.
Знову ж таки, я відчуваю себе набагато більш бичачим після більшого відкату. Шукайте сильний відкат близбко 50% корекції цього руху,
- сказав один трейдер.
Нещодавній відкат на криптовалютному ринку в основному визнається технічним ходом після великого руху вгору за короткий термін.
На макрорівні і в середньостроковій перспективі на горизонті існують позитивні фактори, які можуть призвести до поліпшення настроїв навколо ринку.
Діяльність біткойн розробників протягом останніх чотирьох років постійно зростала, при цьому загальна кількість рецензованих і об'єднаних кодів збільшилася майже втричі.
Джерело: Pierre Rochard
Крістін Лаґард (Christine Lagarde), керуючий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ), заявила в недавньому виступі на семінарі високого рівня G20 під назвою «Наше майбутнє в цифрову епоху», що урядам пропонується інтегрувати різні підходи до регулювання криптовалют та сприяти розвитку, закликаючи до стабільності та розвитку фінтех.
Інтеграція різних національних підходів до криптоактивів, небанківських посередників фінтех та управління даними має вирішальне значення, якщо ми хочемо використати потенціал фінтех для сприяння більшому фінансовому включенню та розвитку. Але в той же час ми повинні знайти спосіб зберегти фінансову стабільність і цілісність, захистити споживачів і збільшити фінансову грамотність,
- сказала Лаґард.
З великими економіками в таких країнах, як Японія, Південна Корея і США, що рухаються до запровадження практичних регуляторних рамок, сприйняття суспільством криптосектора може перейти від експериментальної галузі до встановленого ринку.
Хоча технічні аналітики передбачають відкат у найближчому майбутньому внаслідок швидкого руху цін на біткойн в останні місяці, у більш тривалі терміни аналітики залишаються оптимістичними щодо тенденції класу активів.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4237-c%D1%96na-b%D1%96tkojna-znizilasya-do-$7500,-anal%D1%96tik-prognozu%D1%94-podal'she-pad%D1%96nnya-do-30%25
-
Я не вірю в такі негативні прогнози. Ціна біткоїна зараз не може впасти до 6500 доларів. На цей момент, згідно даних CoinMarketCap, ціна біткоїна складає 7946 доларів, а це означає що він фактично знову повертається до своєї недавньої ціни, яка була до його зниження. Тобто це була чергова корекція його курсу і відповідно, нам слід очікувати подальше зростання його ціни, а не падіння.