Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Solomon on June 22, 2019, 08:21:23 PM

Title: Кореляція біткойна з 10-річним казначейством США передбачає хеджування
Post by: Solomon on June 22, 2019, 08:21:23 PM
Біткойн тісно відстежує інвертовану 10-річну ефективність казначейства США (UST10Y), свідчать нові дані, що призводить до нових пропозицій щодо його використання як активу хеджування.

Діаграма, опублікована в соціальних мережах засновником і генеральним директором Фондової Асоціації, Аластером Вільямсоном (Alastair Williamson), демонструє цікаву нову тенденцію для ціни біткойна.

10-річні дані Казначейства відображають, скільки з точки зору прибутку інвестори вимагають залишити готівки на 10-річний період. Кореляція між цими двома активами може виявити, що біткойн дійсно використовується для хеджування від облігацій США.

За останні шість місяців показники інвертованого UST10Y і BTC/USD, як видається, зростали в тандемі. Вільямсон описав діаграму як "напевно одну з найцікавіших", що стосується біткойна.

Це явище вже було в центрі уваги. У травні, приблизно через шість тижнів на ринку бика, основні засоби масової інформації вже підібрали ідею криптовалютної поведінки казначейства.

Не вірите в центральні банки? Не турбуйтеся. Біткойн є 10-річним казначейством США сучасної епохи,

- писало Financial Times.

Багато хто вважав, що дохід Казначейства продовжуватиметься, і Вільямсон серед них.

У квітневому інтерв'ю він сказав:

Моя порада - отримати грошові кошти та казначейські зобов'язання, які були найбільш ефективними активами 2018 року і, швидше за все, будуть одними з найбільш ефективних активів у 2019 році

Використання ВТС як безпечного сховища від фіат - до недавнього часу більшість економістів висміювало, та останнім часом це стало на диво прийнятою стратегією.

Зростання ціни біткойна на тлі твердого розвитку мережі відбулося на тлі низки факторів, які загрожують позиціям фіатних грошей.

Серед них, геополітична напруженість, американо-китайська торгова війна і питання щодо панування долара посилили попит між інституційними інвесторами на альтернативу, зокрема «цифрове золото».

Біткойн стає хеджуванням від безвідповідальної монетарної та фіскальної політики. Тепер ми маємо цю установку, де центральні банки стали політизованими як у США, так і в усьому світі. Це новий світ, в якому ми живемо,

- сказав у квітні Тревіс Клінг(Travis Kling), головний директор з інвестицій Ikigai Asset Management.

Зовсім недавно, відбулося навіть більш малоймовірне - традиційний біткойн-ведмідь з JPMorgan Chase,  Ніколаос Панігіртзоглу (Nikolaos Panigirtzoglou), стратег банку, сказав, коментуючи в контексті невідомих обсягів торгів на більшості криптовалютних бірж,що необхідно відзначити порівняно надійний бум торгівлі ф'ючерсами біткойна.

Це, за його словами, це демонструє реальний інституційний апетит і його, значно недооцінена, важливість.

Завищення обсягів торгів за допомогою криптовалютних бірж і, як наслідок, заниження важливості котируваних ф'ючерсів, свідчить про те, що структура ринку, можливо, значно змінилася після попереднього стрибка цін біткойна в кінці 2017 року з більшим впливом інституційних інвесторів,
 


- написав він минулого тижня.



Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4283-korelyac%D1%96ya-b%D1%96tkojna-z-10-r%D1%96chnim-kaznachejstvom-ssha-peredbacha%D1%94-hedzhuvannya