Вельми цікава картинка! Тішить визнання прогресивних поглядів в Україні і зовсім не дивує ставлення до цього питання влади в Росії, де придушується все що вільне від державного контролю.Не думаю, що в Україні сприятливі умови для ведення криптовлютного бізнесу. Та й в цілому умови для бізнесу не сприятливі.
Облиште це! Дані наведені міжнародною аналітичною компанією, з якого дива їм закривати очі на проблеми корупції в Україні? Країна розвивається, йде складним шляхом реформ в умовах війни, тому ми повинні давати належну високу оцінку всім її здобуткам!Вельми цікава картинка! Тішить визнання прогресивних поглядів в Україні і зовсім не дивує ставлення до цього питання влади в Росії, де придушується все що вільне від державного контролю.Не думаю, що в Україні сприятливі умови для ведення криптовлютного бізнесу. Та й в цілому умови для бізнесу не сприятливі.
Офіцийні данні навряд чи враховують корумпованих чиновників та силовиків, які відбирають як бізнес, так і крипту.
Вивчив деяку інформацію про легалізацію криптовалюти - біткоїн вже повністю легалізовано у Японії (всі операції).
У Філіппінах його визнано платіжним засобом, тобто кожна компанія, заклад може використовувати його як спосіб оплати.
Малайзія, економіка якої знаходиться на підйомі, та Південна Корея, яка входить до найуспішніших економік світу, готуються легалізувати біткоїн, а за ним іще деякі топ криптовалюти.
До того ж, у деяких країнах, наприклад, у Франції та в Індії, готується законодавча база для використання криптовалют.
У таких країнах як США, Німеччина, Канада, Бельгія, Фінляндія та Велика Британія застосовують до операцій із криптовалютою таку ж схему оподаткування, що й до звичайних фінансових операцій (на одному щаблі з національною валютою), що також можна розглядати як визнання крипти на офіційному рівні.
І той факт, що ті держави, економічний розвиток яких досяг високого рівня, визнають біткоїн та інші криптовалюти, свідчить про перспективність цих фінансових послуг!
У нас декілька депутатів має дуже велику кількість біткоїнів, тому, скоріше за все, закони про його легалізацію і низький рівень оподаткування на операції з ним пройдуть в зраді, адже їм це буде вигідно.
Та мабуть не декілька ,а основна частина наших депутатів має біткоіни ,так ,що який би вони закон не прийняли,аби тільки собі на користь...
Читав колись в наших новинах що за минулий рік 19 депутатів у своїх податкових деклараціях вказали прибуток від криптовалютної діяльності і їм податкова роз'яснила що прибуток в криптовалюті декларувати не потрібно, оскільки такого податку в нас поки-що не встановлено. А скільки їх не вказали про свою криптовалюту? Може і із врахуванням цієї обставини депутати вносять до Верховної Ради непогані законопроекти про криптовалюту.Та мабуть не декілька ,а основна частина наших депутатів має біткоіни ,так ,що який би вони закон не прийняли,аби тільки собі на користь...
Ще в минулому році дивився передачу, здається "Гроші" по 1+1, там брали інтерв'ю в декількох депутатів, всі вони відкрито говорили, що в них є вклади в криптовалюті...мені здається у всіх депутатів гаманці забиті криптою :)
Читав колись в наших новинах що за минулий рік 19 депутатів у своїх податкових деклараціях вказали прибуток від криптовалютної діяльності і їм податкова роз'яснила що прибуток в криптовалюті декларувати не потрібно, оскільки такого податку в нас поки-що не встановлено. А скільки їх не вказали про свою криптовалюту? Може і із врахуванням цієї обставини депутати вносять до Верховної Ради непогані законопроекти про криптовалюту.
Подуріли! 19% то абсолютне здирство. Досить того, що гаманці та біржі беруть відсотки так ще й тут, то з чого ж профіт тоді буде - невідомо. Скоро і наші підтягнуться до такого оподаткування - "заживемо хлопці" >:(Поляки платитимуть 19% податку з доходу від операцій з криптовалютами
Подуріли! 19% то абсолютне здирство. Досить того, що гаманці та біржі беруть відсотки так ще й тут, то з чого ж профіт тоді буде - невідомо. Скоро і наші підтягнуться до такого оподаткування - "заживемо хлопці" >:(
По темі:
Крипторегуляція: Південна Корея преміює громадян токенами
Столична влада Південної Кореї знайшли спосіб залучення громадян до активної участі в житті міста та стимулювання фіскальної дисципліни. В кінці року, в прив'язці до запущеного блокчейн-сервіса буде емітована криптовалюта S-coin.
Люди, що проживають в Сеулі отримають гаманець, на який за допомогою смарт-контрактів, стануть нараховуватися монети за участь в суспільно-політичному житті міста шляхом відповідей на запитання анкет і своєчасну сплату податків.
Влада столиці вважає, що впровадження блокчейна підвищить ступінь довіри до адміністрації - багато управлінських рішень перейдуть до смарт-контрактів, система заохочень поліпшить фіскальні надходження.
Згідно даних ресурсу https://cryptor.net