-
Доброго дня, шановні участники української гілки форуму altcoinstalks!
Створив цю тему спеціально для того, щоб члени української спільноті змогли поділитися криптоновинами з просторів України!
У чому суть технології?
Блокчейн – це розподілена база даних, у якій зберігається інформація про кожну транзакцію, вироблену в системі. Дані зберігаються у вигляді ланцюжка блоків (звідси і назва – blockchain) з записами про транзакції. Їх неможливо підробити, так як кожен новий запис здійснює підтвердження вже існуючих ланцюжків. Щоб підробити дані, потрібно змінювати інформацію в усіх інших блоках. При цьому, так як розподілена система, актуальна інформація про записи в системі зберігається у всіх її учасників і автоматично оновлюється при внесенні будь-яких змін. Тобто, у системи блокчейн немає нікого, хто може, умовно "смикнути рубильник" і знищити базу даних і у всіх є остання версія. Розгалуженість і прозорість транзакцій – переваги блокчейна.
(https://imgclf.112.ua/original/2017/10/23/319274.jpg?timestamp=1508746885)
ТОП-10 українських блокчейн-проектів
1. Rentberry
Прозора і децентралізована платформа для оренди житла. Власники будинків можуть швидко знаходити добропорядних орендарів. Інші отримують дешевшу послугу без прихованої комісії.
Обидві сторони домовляються про ціни прямо на платформі. Процес повністю автоматизований за допомогою токенів Berry. Подібні проекти розвивають децентралізовану економіку спільного користування.
Дата заснування: 2015.
Rentberry зібрав більше $ 25 млн в рамках первинного розміщення токенів (ICO) і забезпечив собі довгостроковий розвиток. Найближчий конкурент проекту - Beehive.
2. D-Market
Один з перших великих успіхів України на крипто-арені. На ICO проект зібрав майже $ 11 млн. DMarket - це глобальна платформа, яка дозволяє розробникам, геймерам і підприємцям оцінювати, купувати і продавати ігровий контент.
Дата заснування: 2017.
У світ біткоїн-хайпа засновники проекту прийшли вже з досвідом роботи в ігровій індустрії. Наприклад, Володимир Панченко - приватний торговець цифровими іграми №1 в світі. За п'ять останніх років він продав 15 млн одиниць продукції, а співзасновник Олександр Кохановський в індустрії е-спорту вже 17 років.
3. Neuromation
Проект у форматі маркетплейса допомагає користувачам отримати модулі штучного інтелекту. Їх можна або створити з нуля, або купити готові для особистого використання чи бізнесу.
Дата заснування: 2017.
У січні 2018 року стартап зібрав $ 71,6 млн і став одним з найгучніших IСО. Через місяць проект перерахував токени вкладникам і виклав alfa-версію платформи.
4. Remme
Українська команда вирішує проблему безпеки паролів в крипто-просторі. Замість довгого і складного пароля система привласнює кожному пристрою користувача унікальний SSL-сертифікат, який потім зберігається в блокчейні. Так ви можете одним кліком увійти в свій аккаунт, а зловмисники виявляться без шансу на злом.
Проект залучив $ 17 млн в криптовалюті. Серед клієнтів Remme - державна компанія «Укрінмаш».
Дата заснування: 2017.
5. Brighter Lab
Це окрема блокчейн-лабораторія великої IT-корпорації Intellectsoft. Її розробники стежать за розвитком децентралізованих реєстрів вже досить давно. Тепер вони сфокусувалися на цьому напрямку, щоб задовольнити попит глобальних замовників.
Дата заснування: 2017.
Офіси в США, Великобританії та Україні дають Brighter Lab доступ до великого пулу клієнтів, а експертиза і зв'язки підтверджені довірою партнерів: вже в квітні Intellectsoft стане спонсором блокчейн-конференції в Лондоні, де і виступлять лідери її підрозділу.
6. Hacken
На хвилі крипто-ажіотажу багато новачків готові вкладати гроші в будь-які проекти. А проект Hacken допомагає їм захиститися від багів і атак зі сторони.
Дата заснування: 2017.
Hacken об'єднує «білих» хакерів, які шукають в блокчейн-проектах слабкі місця і отримують за це винагороду - унікальні маркери HKN. Серед останніх анонсів компанії - партнерство з роботом Софією. Самі токени вже доступні на біржах KuCoin, YoBit і Kuna.
7. Karbo
Поки українські чиновники розбираються, чи потрібна нам українська криптовалюта, команда розробників вже зняла всі питання і успішно ввела в обіг понад 5,3 мільйона віртуальних карбованців (KRB).
Дата заснування: 2016.
Сьогодні проект дозволяє будь-якому завантажити його блокчейн на комп'ютер, купувати і продавати товари та послуги, а також Майнити карбо-токени.
8. Земельный кадастр на блокчейні
Технологія одночасно перспективна і невизначена. У червні Кабінет Міністрів України затвердив проект електронних торгів землі. А в жовтні пройшла презентація оновленого Державного земельного кадастру на базі технології блокчейн. Електронним земельним кадастром зможуть скористатися всі бажаючі, але вносити зміни до цих пір мають право тільки співробітники «Держгеокадастру».
Сьогодні проект працює не в повному обсязі. Програмне забезпечення разом з кадастровим блокчейном не оновлюється.
9. Ambisafe
«Ми їмо смарт-контракти на сніданок», - так себе позиціонує компанія Ambisafe, яка допомагає клієнтам запускати власні IСО.
Дата заснування: 2015.
Ambisafe співпрацював з електронним доларом Tether, блокчейн-майданчиком з продажу нерухомості Propy і кріптобіржою для професійних трейдерів Bitfinex.
10. Distributed Lab
Компанія допомагає ввести в бізнес токени і створити смарт-контракти під окрему задачу, наприклад, аукціон.
Дата заснування: 2014.
Серед проектів Distributed Lab - мобільний додаток для обміну біткоїнів на гривню Bitxfy, українська кріптобіржа Kuna.io і платформа збору пожертвувань для громадського сектору на блокчейні Gurtom.
Варто відзначити спільний з Vareger проект прозорої електронної демократії на основі Ethereum blockchain e-Vox.
-
Доброго ранку!
Сьогодні хотів коротко описати найвідоміші українські криптовалютні біржі!
BTC-trade
На даний момент BTC-trade - досить відома біржа, запущена в 2014 році Богданом Чайкою. Основна торгова пара на біржі BTC / UAH (українська гривня), а добові обсяги торгів становлять близько 20 біткоіни або ~ $ 8 000. Крім цього, на майданчику представлені кілька криптовалют, серед яких Litecoin, Dogecoin, ZCash і Dash.
Варто віддати належне адміністрації BTC-trade: незважаючи на низку зломів і технічних проблем, проект не просто вижив, а й показує непогану динаміку розвитку. Сукупна сума втрат, понесених біржею від хакерських атак, за даними редакції ForkLog, становить близько $ 20 000
https://btc-trade.com.ua/
KUNA
Проект засновника Kuna Bitcoin Agency Михайла Чобаняна.
У грудні 2015 року пройшов crowdsale або ICO (initial coin offering) у рамках якого біржа продала 10% токенів KUN (права вимоги на дивіденди). KUNA перша і єдина публічна біржа в СНД.
Основне завдання біржі — обслуговування фізичних осіб та представників малого бізнесу. Основна торгова пара: BTC/UAH. Сьогодні це найбільш затребувана пара на ринку України. Інтуїтивність та простота у використанні — саме такі якості є одними з багатьох переваг біржі. У планах є розвиток та надання допомоги малому та середньому бізнесу, шляхом створення проектів з краудфандингу та краудсейлу.
https://kuna.ua
Не працюють
https://www.btczoo.com/
http://obi.co - проблема з фінансуванням
https://ua-bit.com - остання активність в 2015 році
Якщо Ви маєте цікаву інформацію про українські біржі - будемо раді почитати :)
-
Рейтинг українських компаній, які залучили інвестиції для розвитку блокчейн-технологій
Вже у 2017 році українські фірми досить часто використовували сучасні технології для залучення зовнішнього капіталу. Зокрема, йдеться про ICO (Initial Coin Offering) – збір коштів через децентралізовану систему Blockchain.
Завдяки ICO, українські компанії змогли залучити у свої стартапи кошти, загальна сума яких склала 160 мільйонів доларів. У цілому рівень розвитку блокчейн-технологій і майнінгу на території країни досить високий: згідно з інформацією, оприлюдненою на Всесвітньому економічному форумі (WEF), Україна входить до списків топових країн. Які з вітчизняних проектів за останні декілька років стали найуспішнішими?
Grammarly
Платформу Grammarly, яка допомагає людям з усіх куточків планети правильно писати тексти англійською, створили три українці. У минулому році проект залучив інвестицій на 110 мільйонів доларів. У створений у Києві стартап вклалися інвестори General Catalyst, IVP і Spark Capital.
Grammarly працює як онлайн-сервіс, який аналізує англомовні тексти і вказує на граматичні та стилістичні помилки. Для користувачів доступні і безкоштовна, і передплачена версії.
BitFury
Спільна розробка українця Валерія Небесного і латвійця Валерія Вавілова. Блокчейн-проект, який передбачає створення спеціального обладнання для майнінгу, залучив 30 мільйонів доларів. Головним інвестором виступила компанія Credit China Fintech Holdings з Гонконгу. Згідно з угодою, сторони створять спільну фірму, яка і буде реалізовувати обладнання на азійському ринку.
Petcube Bites
Стартап Petcube випускає електронні пристрої для домашніх улюбленців – камери для зв'язку з тваринами, а також дистанційні прилади для годування. Компанія була заснована у 2013 році, з того часу залучила 13 мільйонів доларів. Головні інвестори стартапу – Almaz Capital, AVentures і Y Combinator.
Розроблені компанією пристрої допомагають людям, домашні улюбленці яких потребують особливого догляду або тривалий період залишаються наодинці. Реалізація продукції здійснюється вже у 18 країнах світу, а залучені кошти стартапери витратять на випуск нових розробок і розширення ринку збуту.
People.ai
Проект People.ai – це система на основі штучного інтелекту для удосконалення роботи відділу продажів. Вона аналізує і систематизує дані, пропонуючи команді оптимальні рішення з проведення операцій. Автори проекту – українці, Олег Рогінський і Георгій Козлов, вони ж і реалізовують зазначений проект. Вже наприкінці 2016 року стартап залучив 7 мільйонів доларів.
Зараз майже всі українські компанії, які отримали фінансування від інвесторів, мають іноземну реєстрацію. Це пов'язано з нечітко регульованим юридичним полем обігу криптовалют в Україні. Легалізація криптовалютних процесів сприятиме залученню інвестицій на територію країни, оскільки українці володіють неабияким інтелектуальним потенціалом, а багато їхніх проектів досить перспективні для вкладень.
-
Дуже цікава інформація. Навіть і не знав що в Україні проводились проекти на блокчейні. Дякую за статтю, цікаво і пізнавально було почитати.
-
Дуже цікава інформація. Навіть і не знав що в Україні проводились проекти на блокчейні. Дякую за статтю, цікаво і пізнавально було почитати.
На здоров'я ;)
Я і сам до певного часу не знав, що в Україні стількі крипто проектів проводиться.
Кожного дня дуже багато новин про українські блокчейн-технології :)
-
цікаво підібрана інформація - дякую
з багатьма з цих проектів знайомий, навіть скажу що з більшістю)
-
Triggmine – E-mail маркетинг на смарт-контрактах
(http://cryptotexty.com/wp-content/uploads/2018/04/triggmine-300x300.jpg)
Феномен криптовалют та можливості електронних грошей нікого не залишають байдужим. Кожного дня розробники з усіх країн світу створюють нові проекти, прагнучи розкрити потенціал власних інноваційних ідей. Пошук унікального внеску у глобальні розробки стає викликом для ІТ-спеціалістів. І українці не залишаються осторонь. Нещодавно нашими співвітчизниками був представлений проект Triggmine – інтелектуальна система автоматизації електронної пошти на базі технології Blockchain та смарт-контактів.
Даний проект пропонує підприємцям електронної комерції проводити економічно ефективні маркетингові кампанії з електронного листування. Команда проекту вважає, що базовою передумовою успішної ділової співпраці є надійність. Тому в основі проекту лежить технологія Blockchain та смарт-контакти, які забезпечують безпечне та вигідне використання системи і необхідний рівень довіри з боку користувачів.
Нові технології є відмінним полем для довгострокових внесків. Автоматизація електронного маркетингу є актуальним питанням на сьогоднішній день, адже досі ця проблема не була остаточно вирішена. Triggmine створювався як принципово новий підхід до здійснення процесу маркетингу електронної пошти (the email marketing process). Ця система кардинально змінює вже усталені правила гри. Проект миттєво вирішує проблему електронного маркетингу та спрямований на перспективу подальшого розвитку. Тому інвестиції у дану систему є цікавими та привабливими.
Вирішення питання автоматизації електронного маркетингу – мета, що ставлять перед собою розробники проекту, які є досвідченими професіоналами з вражаючою історією успіху. Вони пропонують підприємцям особисто вести власний бізнес, поєднуючи смарт-контакти та передові маркетингові практики, що є гарантією виправдання очікувань юзерів.
Система пропонує наступне: користувачам більше не потрібно налаштовувати та готувати списки розсилки та баз даних клієнтів. Triggmine аналізує особливості вашого бізнес-плану та шукає найкращі сценарії розвитку для конкретних проектів, автоматизуючи маркетинг електронної пошти в цілому.
Виходячи з аналізу характерних рис поведінки юзерів, система вживає таргетовані заходи з урахуванням особливостей кожного користувача. Тому підприємці отримують справжню допомогу та можливість впливати на своїх клієнтів незалежно від їхньої кількості. Використання Triggmine підвищує ефективність Вашого бізнесу та прибутки від нього в середньому на 30%.
Усе, що Вам потрібно зробити, це під’єднати свій онлайн-магазин, використовуючи плагіни для Magento, Shopify, Woocommerce, Prestashop, та підтвердити обрання того чи іншого е-mail шаблону, яких команда створила більше, ніж 10. Шаблони розподілені за рубриками, такими як мода, електронні вироби, здоров’я та краса, господарчі товари, дозвілля тощо. Зазначте існування спеціальних купонів та знижок, які заохочуватимуть клієнтів та дозвольте системі зробити усе інше. Проект використовує особистісні уподобання клієнтів та висуває найбільш актуальні та відповідні пропозиції.
Triggmine аналізує поведінку користувачів, соціально-демографічні характеристики потенційних покупців, історію попередніх замовлень, коливання цін та інші параметри, які демонструють уподобання і смаки клієнтів, аби знайти те, на чому люди зупиняються під час шопінгу. Залежно від поведінки окремого користувача, Triggmine вживає заходи, що базуються на аналізі причин дій та відповідей покупців на певний стимул. А потім система надсилає споживачам цілеспрямоване повідомлення та персональні пропозиції, які ідеально відповідають запитам конкретних користувачів.
Розробники проекту також створили власний Triggmine Coin (TRG), який є криптографічно захищеним, забезпечує авторизований доступ та використовується для оплати в межах сервісу. Токени TRG виступають як ключ доступу, що відкриває двері до різноманітних служб Triggmine, та за допомогою яких користувачі щомісячно сплачують підписку на послуги сервісу. Усі смарт-контакти на платформі забезпечені токенами.
Вартість одного TRG буде зафіксована після закінчення продажу токенів. Нерозпродані токени знищать, жоден додатковий токен не буде створений після розпродажу. З 16 по 30 квітня розпочинається Pre Sale (30 000 000 TRG = 3 000 ETH = 22% від загальної кількості токенів). Public Sale здійснюватиметься з 11 червня по 11 липня (150 000 000 TRG = 15 000 ETH = 60% від загальної кількості токенів). TRG – це системний внутрішній метод оплати, який використовується для збору платежів за запропоновані платформою послуги та продукти. Аби використовувати сервісні можливості Triggmine усім користувачам необхідно придбати токени.
Команда Triggmine створила справді інтелектуальну систему. Дана платформа здатна пристосовуватися до змін бізнес-параметрів завдяки тому, що вона працює на смарт-контактах та Blockchain. Відтепер підприємці можуть забути про необхідність послуг спеціалістів для ведення бізнесу та ефективно управляти своїми підприємствами самостійно.
Triggmine здатна аналізувати набагато більший об’єм даних, система бере зобов’язання у свої руки. Людина ніколи власноруч не зможе проаналізувати стільки інформації за короткий термін. Система ж обирає найкращий для того чи іншого покупця варіант та пропонує саме його. В той час як Ви заощаджуєте свій час та гроші, маючи при цьому повний доступ до статистичних даних та звітів.
Численні компанії та бізнес-організації вже використовують Triggmine, акцентуючи при цьому увагу на легкості роботи системи та абсолютно новий досвід роботи з клієнтами. Система повністю автономна та не потребує постійної оптимізації та оновлення. Вона ідеально підійде для тих, хто втомився сегментувати та завантажувати нескінченні списки клієнтів. Triggmine – Ваш найкращий асистент, який знає про особливості клієнтів та надає їм найбільш корисні та релевантні пропозиції у даний момент.
Подяка сайту http://cryptotexty.com
-
(https://static.ukrinform.com/photos/2018_02/thumb_files/630_360_1517928078-7548.jpg)
Україна стала одним з лідерів у впровадженні технології #Blockchain у світі.
"Україна стала одним з лідерів у впровадженні технології #Blockchain у світі. Вагомий внесок у цьому зробив OpenMarket - СЕТАМ, ставши першим онлайн-аукціоном в світі, який використовує інноваційну криптографічну технологію блокчейн"
Більше новин про дану платформу - https://www.ukrinform.ua/tag-setam
До списку лідерів впровадження блокчейна також увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Велика Британія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай, інформують у Мін'юсті.
(https://static.ukrinform.com/photos/2018_02/1517927924-3599.png)
-
Дякую за пост. Особливо цікава була статья про блокчейн електронних листів .... цікава задумка. Так як про попереднє я все читав. Но спілкуючись з програмістами бачу що більшість проектів в близькому майбутньому буде на блокчейні - Сатоші поміняв світ верніше зробив переворот в 21 столітті.
-
Дякую за пост. Особливо цікава була статья про блокчейн електронних листів .... цікава задумка. Так як про попереднє я все читав. Но спілкуючись з програмістами бачу що більшість проектів в близькому майбутньому буде на блокчейні - Сатоші поміняв світ верніше зробив переворот в 21 столітті.
Насправді, в Україні багато умільців, але нажаль їх підманюють хорошими грошима європейські та американські компанії. Але і без того є що почитати про українські розробки! :)
-
Сьогодні хочу зробити коротенький опис ще одного українського проекту:
Перший в Україні інноваційний парк
Проект розпланував план дій на декілька років вперед - аж до 2025 року.
UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій.
Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.
Наша місія – створювати інноваційне середовище та креативну атмосферу для роботи, життя та творчості з метою розвитку нових технологій та підприємництва.
Наша бачення – стати двигуном креативної економіки та прискорити розвиток українських інновацій, допомагаючи компаніям, талантам та ідеям зростати швидше.
Наша мета – стати одним з найбільших центрів інновацій в Центрально-Східній Європі та точкою входу в Україну для компаній, інвесторів та партнерів з усього світу.
Детальніше - https://unit.city
-
Знайшов цікаву інформацію, що українські розробники можуть отримувати доволі серйозні кошти для розвитку:
У 2018 році українські стартапи зможуть отримати від держави гранти на суму до $ 75 тис.
Український національний фонд стартапів буде фокусуватися на компаніях, які працюють в сферах блокчейна, інтернету речей, штучного інтелекту, великих даних, біотехнологій, кібербезпеки, а також оборони та енергетики.
Детальніше можна почитати - https://gordonua.com/news/money/v-2018-godu-ukrainskie-startapy-smogut-poluchit-ot-gosudarstva-granty-na-sumu-do-75-tys-348068.html
-
Київський акселератор Smart City представлять у Кремнієвій долині
До слова, Куіv Smаrt Сіtу Ассеlеrаtоr надає доступ стapтaпaм, блокчейн-девелоперам, poзpoбникам штучного інтелекту та ІоТ до необхідних ресурсів.
«Я впевнений, щo ця iніцiaтивa викличe xвилю бiзнec-пpoeктів. Ассеlеrаtоr дасть зелене світло найкращим з них, а представники влади міста посприяють їхній реалізації у системі “розумного міста”, – відзначив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.
Команда Smart City також обиратиме найкращі проекти та залучатиме для них інвестиції.
Юрій Назаров, співкоординатор Куіv Smаrt Сіtу, переконаний, що їхній проект покращить рівень життя киян, створить безліч бізнес-можливостей та нові робочі місця.
https://cryptota.com.ua/kyivskyj-akselerator-smart-city-predstavliat-u-kremniievij-dolyni/
-
В Україні створили блокчейн-стартап для допомоги розвитку бізнесу
В Україні з’явився блокчейн-стартап Reload BC. Це – хмарна SaaS платформа (Софт як Сервіс), яка сприятиме розвитку бізнес-проектів завдяки блокчейну та токенізації.
Reload BC має досить широкий спектр готових рішень. Платформа також надаватиме можливості “plug and play”, які забезпечать швидку масштабованість та розвиток будь-якого бізнесу.
Що пропонує стартап?
В основі платформи лежить механізм керування децентралізованими базами даних. Він може стати корисним у розвитку:
керування логістикою;
зеленої енергетики;
операцій з фінансами;
процесу проведення ІСО;
маркетингових досліджень;
краудфандингу;
програм лояльності;
е-commerce;
ведення реєстрів.
На теперішньому етапі своєї роботи платформа пропонує вирішення таких задач:
можливість спільної роботи підприємств різних форм та розмірів;
розвиток коаліційних програм лояльності, які раніше не були доступними представникам малого та середнього бізнесу;
оновлені стандарти аналітики даних;
безмежна масштабованість;
система створення та керування споживацькою лояльністю;
токенізація клієнтських транзакцій;
біржевий механізм укладення партнерських погоджень;
безпечне керування та збереження даних клієнтів;
зменшення транзакційних витрат.
Розробники стартапу переконані, що бізнес-сектор зараз дуже швидко розвивається, і тому потребує децентралізації багатьох процесів. На їхню думку, цього потребують не лише комерційні структури, а й їхні користувачі.
https://cryptota.com.ua/v-ukraini-stvoryly-startap-dlia-dopomohy-rozvytku-biznesu/
-
Суперовий топік Ви створили! дуже цінна інфа зібрана. Особливо коли немає часу постійно відсліковувати новини. Дещо знав, а багато чого пройшло повз мене. Дуже подобається сервіс Grammarly - професіно зроблений і справді грамотний!
-
Суперовий топік Ви створили! дуже цінна інфа зібрана. Особливо коли немає часу постійно відсліковувати новини. Дещо знав, а багато чого пройшло повз мене. Дуже подобається сервіс Grammarly - професіно зроблений і справді грамотний!
Дякую ;)
В Україні геніїв достатньо, от тільки вони в більшості працюють на іноземні країни, або на закордонні компанії. Тому кожен український стартап - на вагу золота, намагаюся всі їх відслідковувати.
-
В Україні геніїв достатньо, от тільки вони в більшості працюють на іноземні країни, або на закордонні компанії. Тому кожен український стартап - на вагу золота, намагаюся всі їх відслідковувати.
Буду стежити за темою! На рахунок наших генів, то так - у нас не цінять..., добре, що реалізовують себе за кордоном і прославляють своїми іменами неньку.
-
В Україні запускають освітній блокчейн-проект StudUp
(https://cryptota.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/studup-ukr.jpg)
В Україні запускають блокчейн-проект StudUp, який токенізуватиме знання молодих фахівців. Його головна мета – це мотивувати молодь здобувати знання та ставати професіоналами у своїй галузі.
Ідея проекту полягає в тому, щоб знання молодих людей отримували достовірну оцінку, яка у подальшому не викликатиме сумнівів у роботодавців. При цьому StudUp мотивуватиме студентів та випускників ВНЗ навчатися новому більше.
Як проходитиме оцінювання?
Перше експертне оцінювання знань StudRate відбудеться 2 березня 2019 року у Києві. Прийняти участь зможе кожен студент чи випускник університету віком до 30 років. Оцінювання відбуватиметься відповідно до обраної спеціалізації.
Питання для тестування складатимуться виключно авторитетними експертами-роботодавцями (співробітниками провідних компаній у своїй галузі). Усі результати будуть занесені у блокчейн, тобто ніхто не зможе їх змінити.
За результатами оцінювання учасники будуть отримувати рейтингові бали. Ті, хто добре пройдуть тестування – отримають токени проекту StudCoin. Згодом ці токени можна буде продати роботодавцям. До слова, останнім вони потрібні, щоб оплатити доступ до рейтингу учасників експертного оцінювання та запросити на роботу тих, кого вважають за потрібне. Роботодавці також зможуть побачити усі відповіді студентів.
Цікаво, що вперше взяти участь у експертному оцінюванні знань також зможе штучний інтелект. Це дасть його розробникам можливість оцінити його рівень і знайти застосування в компаніях.
StudRate – 2019
Перше експертне оцінювання знань StudRate відбудеться 2 березня 2019 року в місті Київ за напрямом “Реклама і PR”. Учасники зможуть пройти тестування за такими спеціалізаціями: “Маркетинг”, “Digital-маркетинг”, “Графічний дизайн”, “Копірайтинг” та “Зв’язки з громадськістю”.
Після тестування учасники та роботодавці зможуть поспілкуватися одне з одним у форматі speed mentoring.
Участь у тестуванні безкоштовна.
Подати заявку можна за посиланням. - https://studup.io/
https://cryptota.com.ua/v-ukraini-zapuskaiut-osvitnij-blokchejn-proekt-studup/
-
Цікавий проект. Мені здається, що він буде реалізованний, оскільки все добре продумано. Добре, що будуть робити оцінку знать, та не довіряти лише документу про освіту. +
-
Цікавий проект. Мені здається, що він буде реалізованний, оскільки все добре продумано. Добре, що будуть робити оцінку знать, та не довіряти лише документу про освіту. +
Довіряти документу - брехати собі, адже зараз всі атестати і дипломи купляються. А блокчейну заплатити не можна :)
Та й роботодавцям це вигідно, бо результати дійсно будуть чесними.
За плюсик дякую, але Sorry, you can't repeat a karma action without waiting 100 hours...поставлю пізніше ;)
-
А тепер не зовсім добра новина про український проект:
Українська ігрова блокчейн-компанія звільнила чверть штату
Українська компанія DMarket, що працює над блокчейн-платформою для торгівлі внутрішньоігровими предметами, звільнила чверть працівників.
Зокрема, у команді працювало 160 осіб. Упродовж останніх кількох днів керівництво компанії прийняло рішення скоротити штат. Однією із причин стало коливання на крипторинку.
За словами співзасновника DMarket Володимира Панченко, штат у 160 осіб скоротили на близько 25%. На це рішення вплинуло два фактори.
“По-перше, це ситуація на крипторинку, який зараз залишає набагато менше варіантів для маневру наступного року та розвитку напрямів у бізнесі. По-друге, це розвиток на нових ринках та географіях, – пояснює Панченко. – Ми зараз активно працюємо у США, нам потрібна там підтримка. В тому числі у плані венчурних інвестицій. Це теж ставить нам певні обмеження, яким потрібно відповідати. Виходячи із цих завдань, у п’ятницю ми прийняли кінцеве рішення про скорочення”.
При цьому у DMarket достатньо коштів для розвитку.
“Ми прийняли бюджет на 2019 рік. У нас є достатньо коштів на наступний рік з усіма завданнями з розвитку бізнесу, адже залучені під час ІСО гроші ми перевели у фіат”.
Зараз компанія планує розвиватися на ринках США та Азії. У США відкривається офіс, туди набирають працівників. А ось із відкриттям у Південній Кореї – затримка.
https://cryptota.com.ua/ukrainska-ihrova-blokchejn-kompaniia-zvilnyla-chvert-shtatu/
-
Прикро... дуже прикро, все що хоче розвиватися тікає з України. Тим самим губимо як інвестиції, так робочі місця і звичайно ж розвиток ((
-
Дуже цікава гілка. Дякую, знайшов для себе чимало нового. З більш чим половиною компаній з першого поста знайом, але було приємно їх побачити на цьому форумі. Буду підтримувати активність гілки, щоб інформацію про українські блокчейн-стартапи побачило більше людей.
-
Дуже цікава гілка. Дякую, знайшов для себе чимало нового. З більш чим половиною компаній з першого поста знайом, але було приємно їх побачити на цьому форумі. Буду підтримувати активність гілки, щоб інформацію про українські блокчейн-стартапи побачило більше людей.
Цю тему спеціально і створював для огляду існуючих українських проектів.
Радий що Вам сподобалося :)
Якщо є інформація про нові стартапи - пишіть сюди, або створюйте тему в основному розділі ;)
-
В Україні з’явиться товарна біржа зерна на блокчейні
Проект Digital Pulse of the Land (DPL) планує відкрити в Україні товарну біржу зерна. Запуск платформи очікується навесні 2019 року.
“Першим проектом, який ми хочемо реалізувати, стане товарна біржа зерна. Ми очікуємо запустити її навесні наступного року. У нас майже все готово”, – сказав гендиректор DPL Роман Назаров.
Сільське господарство на блокчейні
Повідомляється, що фінансування проекту склало кілька десятків мільйонів доларів. Інвесторами стали міжнародні фонди. В майбутньому можливе залучення й українських інвесторів.
Цікаво, що розробники проекту розраховують на те, що він окупиться упродовж 5 років.
Як пояснив радник проекту DPL Ігор Тіньков, на біржі зможуть проводити торгові операції як агрохолдинги, так і фермерські господарства.
“Здійснювати торгівлю можна буде не лише контрактами на фізичні поставки товарів. Також буде доступна можливість керувати ризиками шляхом хеджування на ринку деривативів. Ми зібрали два майданчики в одному місці”, – вказав пояснив він.
Назаров також відзначив, що через 2 роки після початку роботи біржі планується запуск блокчейн-кооперативної платформи.
На платформі продавці та покупці зможуть торгувати сільгосппродукцією та продуктами, застосовуючи смарт-контракти. До платформи також долучаться банки, дослідні, страхові, логістичні компанії, портові агенти і брокери.
Окрім того, платформа дозволить агровиробникам об’єднатися в кооперативи або створювати свої, формуючи бізнес-плани і залучаючи інвестиції.
https://cryptota.com.ua/v-ukraini-z-iavytsia-tovarna-birzha-zerna-na-blokchejni/
-
В Україні завдяки блокчейну пpoдaли мaйнa нa 3,2 млpд гривень
За час роботи oнлaйн-ayкцioну нa блокчейні ОреnМаrkеt, в Укpaїнi пpoдaли мaйнa нa 3,2 млpд гpивeнь.
Повідомляється, що y вepecнi 2017 poку в Україні запустили е-ayкцioн ОреnМаrkеt нa блoкчeйнi. За час його фyнкцioнyвaння кiлькicть peaлiзoвaниx лoтiв cклaлa 13 842. Зaгaльнa cyмa пpoдaжy – 3 216 794 588 гривень. Cepeднiй пpиpicт цiни – 18%. Зaгaльнa кiлькicть cтaвoк, зaпиcaниx y блoкчeйнi – 170 000.
Цікаво, що також існує блoкчeйн-сервіс ОреnМаrkеtLаnd з пpoдaжy пpaв нa opeндy зeмлi. Найдopoжчим лoтoм, peaлiзoвaним з викopиcтaнням тexнoлoгiї poзпoдiлeнoгo peєcтpy, cтaв лoгicтичний цeнтp “Apктикa” в Kиївcькiй oблacтi: його продали за 195 010 000 гривень.
“Збiльшeння кiлькocтi лoтiв, cтaвoк, прибутковості свідчить про збiльшeння довіри дo cиcтeми. Прозорість процесів і захищеність даних – це основна мета технології блoкчeйн”, – відзначив гендиректор ОреnМаrkеt Віктор Bишньoв.
https://cryptota.com.ua/v-ukraini-zavdiaky-blokchejnu-prodaly-majna-na-3-2-mlrd-hryven/
-
Погана новина:
Українська криптовалютна біржа Liqui оголосила про закриття
Як пишуть представники проекту, раніше компанія змінила правила обслуговування, надавши користувачам прийняти рішення, чи продовжувати користуватися її послугами.
«На жаль, ми більше не можемо надавати ліквідність. Також ми не бачимо економічного сенсу в наданні наших послуг. Ми не хочемо повертатися туди, де знаходилися місяць тому. З цієї причини ми вирішили закрити всі рахунки і зупинити надання послуг », - йдеться в повідомленні.
Користувачам відведено 30 днів на виведення коштів, після чого біржа не може гарантувати, що продовжить обслуговувати сайт.
Перекладено з forklog.com
-
У Києві можуть почати приймати біткоїн для оплати громадського транспорту
Київська влада переглядає переваги прийняття платежів за допомогою біткоїна в системі громадського транспорту міста.
Цей крок є частиною зусиль з модернізації інфраструктури громадського транспорту Києва з метою відповідності стандартам встановленим в інших великих містах світу. Як повідомляє видання iaftnews, Київ повертається до свого плану щодо прийняття біткоїна в якості оплати для міської мережі громадського транспорту. Внутрішні джерела видання, знайомі з ситуацією, стверджують:
«Це питання вже піднімалося в 2018 році, але від цієї ідеї довелося тимчасово відмовитися, враховуючи вартість біткоїна в той час. Тепер, як ви знаєте, біткоїн сильно впав в ціні, що відкриває нові можливості».
Згідно інформації ресурсу https://bits.media
-
Модератор постарався, немаэ слів .Просвітив так просвітив! Ще була або є біржа Ексмо, сам нею користувався колись.
-
Модератор постарався, немаэ слів .Просвітив так просвітив! Ще була або є біржа Ексмо, сам нею користувався колись.
Модератор завжди старається, дякую ;D
Ексмо звичайно працює, але це не українська біржа...коріння звичайно наше є, але там все дуже заплутано.
Та й взагалі багато знайомих радять не користуватися - постійно виникають проблеми різного роду, але як то кажуть - кожному своє ;)
-
Модератор постарався, немаэ слів .Просвітив так просвітив! Ще була або є біржа Ексмо, сам нею користувався колись.
Модератор завжди старається, дякую ;D
Ексмо звичайно працює, але це не українська біржа...коріння звичайно наше є, але там все дуже заплутано.
Та й взагалі багато знайомих радять не користуватися - постійно виникають проблеми різного роду, але як то кажуть - кожному своє ;)
Тому я нею i не користуюсь.Ранiше коли КУС не було не ней через нею заводив на бiнанс. ;)
-
Дякую автору за якісну підбірку. Деякі зустрічав на своєму тернистому шляху, про інші чув. Якби наша влада була більш адекватною, а зарплатня конкурентноспроможньою, то більшість геніальних мізків залишалися в Україні, а не їхали в США та Європу :(