Підсумок тижня. Гедж-фонди в криптоіндустрії. Україна та криптовалюти
Цього тижня ми розповідали, як розвиваються гедж-фонди, в якому напрямку рухаються новітні технології в Україні та як опалювати будинок за допомогою майнер-котла.
(https://cryptota.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/bez-nazvanyia-1.jpg)
Статті
Що пов’язує гедж-фонди та криптоактиви та як зростали у 2017 році криптофонди? На ці питання відповів директор з інвестицій BlockBit Capital Management Сергій Калінін.
Експерт розповів коротку історію виникнення гедж-фондів, а такоє згадав про їхні особливості та перспективи. Сергій пояснив, як регулюються фонди, які їхні основні стратегії та власне як з ними працювати.
Україна також в тренді. До Верховної Ради надходять все нові законопроекти щодо регулювання криптовалютної індустрії. Цього разу зареєстрували законопроект про податок на криптовалюти. Це не залишив без уваги керуючий партнер юридичної компанії Juscutum Артем Афян.
Артем розповів про основні деталі законопроекту, а також для чого потрібні податки і чи варто застосовувати їх до криптовалют.
Ви вже чули, що зимою добре утепляти будинок та окремі кімнати за допомогою відеокарт, проте та не знаєте, де використовувати надлишок енергії від їхнього використання? Український стартап Hotmine розробив майнер-котел, який повторно застосовує енергію та опалює будинок.
Продакт-менеджер компанії Hotmine Сергій Капустинський розповів нашій редакції, як працює котел, скільки він вартує і чи можна за допомогою пристрою зекономити на комунальних послугах.
Усі криптоентузіасти мають на рахунках криптовалюти та не усі знають, як її можна використати у мікроплатежах та розрахуватись за фізичні товари. Тому редакція Cryptota.com.ua вирішила зробити невеличкий гайд у якому розповіла, де та як оплачувати покупки криптою у трьох українських містах.
Ви криптоентузіаст, знаєте англійську, проте не знаєте, чим себе зайняти у вільний час? Рекомендуємо ознайомитись з ТОП-5 англомовних криптоканалів на YouTube.
Люди блокчейну
Вперше у рубриці “Люди блокчейну” – девелопер та програміст Алекс Сіман. Він – Blockchain and Solidity developer, а також співзасновник торгового майданчика Egeon.io.
Програміст відповів на звичні п’ять питань нашої редакції. Розповів, ким він є за фахом, що думає про блокчейн та власне чому він тут. Також Алекс поділився своїми досягненнями та історією про те, як він познайомився з консенсусом Tendermint.
Джерело:
https://cryptota.com.ua/pidsumok-tyzhnia-hedzh-fondy-v-kryptoindustrii-ukraina-ta-kryptovaliuty/