Гарна тема для обговорення і дуже масштабна. Наприклад алмазна індустрія - одна з найбільших галузей видобутку природних копалин, яка вносить істотний внесок у ВВП африканських і інших алмазовидобувних країн світу. Діаманти мають погану славу інструменту відмивання грошей і засоби фінансування тероризму в величезних масштабах по всьому світу. Завдяки blockchain можливо створити реєстр з незмінними даними, що дозволяють ідентифікувати діаманти, підтвердити їх достовірність і справжність операцій з ними.
Може хтось тут може порекомендувати мессенжер на базі блокчейну, щоб взагалі у ніяких спец служб не було можливості якого контролювати?
Може хтось тут може порекомендувати мессенжер на базі блокчейну, щоб взагалі у ніяких спец служб не було можливості якого контролювати?
Рекомендую Месенджер Голос !
Використовувати додаток можуть тільки ті користувачі, які зареєстровані на Голосі. Це зменшує коло учасників месенджера. Однак у проекту є свої переваги.
Як і інші блокчейн-месенджери, Голос гарантує користувачам конфіденційність інформації. Дані зберігаються не тільки на серверах, а й на пристроях учасників. Зламати систему і отримати несанкціонований доступ неможливо.
Друга особливість месенджера Голос - транзакції без комісій. Якщо відправити через Голос 1 ETH, то одержувачу прийде рівно 1 ETH. Через це месенджер часто використовується саме як платіжна система.
Він нажаль тільки для андроїд, пробую стіміт, але поки не можу у ньому розібратись, складно якось поки)
в теперїшнїй час дуже багато хто використовують блокчейн, навїть банки в Россшї начинають видавати їпотекї на блокчейнї ї тепер крїптовалюта буде тїльки розвиватися.
Насправді таких прикладів можна навести дуже багато. Blockchain також може допомогти художникам і творчим людям підтверджувати і зберігати право свого авторства. Наприклад створювати цифрові видання за допомогою унікальних ідентифікаторів і цифрових сертифікатів для підтвердження авторства і достовірності, після чого налагодити механізм передачі права володіння від художника або автора до покупця або колекціонерові, в тому числі вирішити юридичні аспекти. Але вже досить багато проектів працюють над реалізацією цієї ідеї, подивимося як їм вдасться реалізувати їх плани.Гарна тема для обговорення і дуже масштабна. Наприклад алмазна індустрія - одна з найбільших галузей видобутку природних копалин, яка вносить істотний внесок у ВВП африканських і інших алмазовидобувних країн світу. Діаманти мають погану славу інструменту відмивання грошей і засоби фінансування тероризму в величезних масштабах по всьому світу. Завдяки blockchain можливо створити реєстр з незмінними даними, що дозволяють ідентифікувати діаманти, підтвердити їх достовірність і справжність операцій з ними.Хм...доволі цікаво, цю ідею можна застосувати практично у всіх галузях видобувної промисловості - газ, вугілля, дорогоцінні метали і т.д.
Такі ідеї потрібно обдумувати і "толкати" для обговорення на різні ресурси.
Згоден, існує ще безліч областей, де можна застосовувати технологію блокчейн. Це і сфера нерухомості - токенизация прав власності на знання і земельні ділянки в рази підвищує ліквідність активів і дає можливість навіть дрібним інвесторам укладати угоди. Застосовується блокчейн і в енергетиці - відстежування запасів енергоресурсів на різних пунктах (заправках і станціях), а також в цілих регіонах дозволяє оптимізувати постачання. За рахунок використання "розумних" датчиків в трубопроводах і сховищам можна поліпшити контроль і понизити ризик розкрадання.Насправді таких прикладів можна навести дуже багато. Blockchain також може допомогти художникам і творчим людям підтверджувати і зберігати право свого авторства. Наприклад створювати цифрові видання за допомогою унікальних ідентифікаторів і цифрових сертифікатів для підтвердження авторства і достовірності, після чого налагодити механізм передачі права володіння від художника або автора до покупця або колекціонерові, в тому числі вирішити юридичні аспекти. Але вже досить багато проектів працюють над реалізацією цієї ідеї, подивимося як їм вдасться реалізувати їх плани.Гарна тема для обговорення і дуже масштабна. Наприклад алмазна індустрія - одна з найбільших галузей видобутку природних копалин, яка вносить істотний внесок у ВВП африканських і інших алмазовидобувних країн світу. Діаманти мають погану славу інструменту відмивання грошей і засоби фінансування тероризму в величезних масштабах по всьому світу. Завдяки blockchain можливо створити реєстр з незмінними даними, що дозволяють ідентифікувати діаманти, підтвердити їх достовірність і справжність операцій з ними.Хм...доволі цікаво, цю ідею можна застосувати практично у всіх галузях видобувної промисловості - газ, вугілля, дорогоцінні метали і т.д.
Такі ідеї потрібно обдумувати і "толкати" для обговорення на різні ресурси.
блокчейн можно використовувати майже повсюду але треба вникати в цю систему і їздити по різним конференціям по блокчейну і черпати інформацію.
У блокчейні можна зберігати дані про всі транзакції, зашифровані дані про права володіння, фінансування, і виконувати смарт-контракти.Наприклад, на рівні коду обмінюватися цінностями без участі посередників.