Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on October 25, 2018, 07:15:46 AM
-
Засновник найціннішої у світі криптовалютної компанії сказав, що він не вірить, що модель збору коштів за допомогою первинної пропозиції монет (ICO) виявиться чимось більшим, ніж примхою.
Джихан Ву (Jihan Wu) генеральний директор конгломерату з майнінгу біткойна Bitmain від час інтерв'ю з CoinGeek заявив, що так звана ICO-бульбашка є нестабільною і в кінцевому результаті лусне.
Я вважаю, що ICO - це свого роду нестійка фінансова бульбашка. Вона в кінцевому результаті лусне. Це лише питання часу. Я вважаю, це всього лиш рік чи два. У будь-якому разі вона просто зникне,
- сказав він.
Джихан Ву очікує, що традиційні цінні папери, акції, облігації тощо, в кінцевому результаті перейдуть на токенізовану платформу, він сказав, що теперішні ICO - модель, через яку інвестори купують токени, які можуть регулюватися як цінні папери, але не дають покупцям права на дивіденди чи права голосу, в кінцевому результаті обвалиться, оскільки інвестори роблять свій вклад виключно з метою спекуляцій на тому, що вони згодом зможуть продати токени з прибутком.
Ву не одинокий у своєму ведмежому погляді на ICO. Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance також стартувала із ICO, однак очільник її нещодавно запущеного венчурного підрозділу сказав, що компанія вважає, що індустрія перебуває в бульбашці, яка в кінцевому результаті лусне.
Раніше Bitmain використала свої доходи за перший квартал у розмірі $1,1 млрд для інвестицій у низку стартапів, започаткованих компанією в криптовалютній індустрії, додатково до швидкого розширення своєї глобальної діяльності.
До того у цьому році Bitmain очолював останній фінансовий раунд американської криптовалютної інвестиційної та торгової компанії Circle Internet Financial, який зібрав $400 млн.
Також Bitmain заплатила $50 млн, щоб придбати контрольний пакет акцій Opera Software AS, яка відтоді інтегрувала криптовалютний гаманець у свої Android та ПК-браузери.
Компанія також інвестувала в розробника EOS Block.one і у стартап для зберігання даних на блокчейні Lamba.
-
Залишайте, будь-ласка, посилання на ресурс, з якого взята інформація.
Для розділу "Новини" це необхідно.
Дякую.
-
Залишайте, будь-ласка, посилання на ресурс, з якого взята інформація.
Для розділу "Новини" це необхідно.
Дякую.
Прошу вибачення читав правила, але якось упустив цей момент. Наступні новини буду викладувати з посиланням, як джерело. Дякую за зауваження.