Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on November 06, 2018, 06:57:53 AM
-
Останнім часом банки хеджують свої ризики або навіть планують повністю інтегрувати криптовалюти. Отримання та подання патентів показує, наскільки сильно великі організації справді виражають свою зацікавленість у даній галузі. Bank of America продовжує лідирувати, тепер отримавши свій черговий патент в блокчейн- та криптовалютному просторі для “дистанційного керування” зберігання приватних ключів.
Заявка на патент була затверджена і внесена до реєстру на цьому тижні, але подана два роки тому. Згідно із заявкою, проблема з існуючими методами зберігання приватних криптовалютних ключів у тому, що в них не передбачено реагування та запобігання зламам та привласненню приватних ключів в онлайн-режимі. У патенті зазначається, що переважна більшість приватних ключів зберігаються в звичайних пристроях для споживачів, які "чутливі до незаконного привласнення зловмисниками”.
По суті, Bank of America хоче слугувати банком для приватних ключів - так би мовити цифровим сейфом, з необхідним страхуванням та підтримкою великої банківської корпорації. Такий продукт, безсумнівно, швидко знайде споживчий ринок. І те, що у нього є патент на ідею, означає, що протягом тривалого часу Bank of America може бути єдиним гравцем в цій області, якщо комерційно використовуватиме патент.
Врешті, ця новинка для пристрою або системи не залежить від форми, яку вона має. Bank of America хоче запропонувати клієнтам можливість знати в режимі реального часу, коли їхні приватні ключі порушуються і мати певний спосіб для вирішення такої ситуації. Цей винахід може обслуговувати всіх типів клієнтів, однак він спрямований на біржі та інших великих клієнтів, які є найбільшими бенефіціарами і які найчастіше стають метою хакерів.
Патент описує систему зберігання ключів, в якій система автоматично реагує на спроби втручання, видаляючи ключ із потенційно скомпрометованого пристрою.
У конкретних варіантах роботи системи пристрої зберігання додатково включають в себе один або кілька датчиків, які підтримують зв'язок з первинним процесором. Тобто первинний процесор додатково налаштовується так, щоб, у відповідь на неспівпадіння сигналів з одного або декількох датчиків, видалити один або декілька приватних криптографічних ключів з первинної пам'яті.
Він також може виконувати цю функцію, якщо виявлено фізичне втручання, скажімо, викрадено пристрій:
Система пропонує один або кілька датчиків, які містять принаймні один з них - датчик удару, датчик прискорення та температурний датчик. У таких варіантах використання системи первинний процесор додатково налаштовується так, щоб у разі сигналів пов’язаних, принаймні, з одним з датчиків - удару, прискорення чи датчика температури, було видалено один або декілька приватних криптографічних ключів з первинної пам'яті.
Третій випадок використання - коли система може увімкнути захищений ключ від клієнтського пристрою, коли виявляється вірус чи зловмисний код:
У інших конкретних варіантах використання системи первинний процесор додатково налаштовується для отримання сигналу від пов'язаного з ним обчислювального сервера. У таких варіантах здійснення системи сигнал буде вказувати на те, що користувач перевищив заздалегідь визначену кількість спроб введення облікових даних для автентифікації під час процедури автентифікації.
Відповідно до патенту, користувачам самим буде запропоновано налаштувати систему та те, що відбуватиметься при передачі сигналів і як вони оброблятимуться.
Час покаже, чи стануть використовувати цей патент як продукт. Безпечне зберігання приватних ключів залишається важливою темою в криптовалютному просторі, особливо зважаючи на кількість шахраїв та злочинців які зростають так само швидко як і, власне, криптовалютна спільнота.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3415-drugij-najb%D1%96l'shij-bank-ssha-otrimav-patent-dlya-sistemi-kriptovaljutnogo-shovishha