Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Yuriy57 on November 24, 2018, 07:00:48 AM

Title: Фінрегулятор надав GBX ліцензію на ведення діяльності
Post by: Yuriy57 on November 24, 2018, 07:00:48 AM
Фінрегулятор надав GBX ліцензію на ведення діяльності


Gibraltar Blockchain Exchange (GBX) отримала ліцензію на ведення діяльності від Комісії з фінансових послуг Гібралтару (GFSC).

Відомо, що GBX заснувала в липні 2018 року Гібралтарська фондова біржа (GSX). Діяльність GBX була спрямована на те, щоб “стати першою у світі регульованою платформою та екосистемою для цифрових валют”.

“З 21 листопада 2018 року GBX буде діяти як повністю ліцензований постачальник технології розподіленого реєстру, який регулюється Комісією з фінансових послуг Гібралтару згідно з рішенням щодо регулювання фінринку від 2018 року”, – пише у заяві.

Наразі платформа підтримує 6 криптовалют (біткоїн, ефіріум та інші), а також нативний токен біржі Rock (RKT).

Нагадаємо, що BitPay отримав дозвіл на офіційну діяльність у Нью-Йорку.

https://cryptota.com.ua/finrehuliator-nadav-gbx-litsenziiu-na-vedennia-diialnosti/