Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on November 29, 2018, 11:42:47 AM

Title: Ринок ICO помер - криптовалютний інвестор Баррі Сільберт
Post by: Cuxta on November 29, 2018, 11:42:47 AM


 


Ринок ICO помер, але це не заважатиме неминучому зростанню криптовалютного ринку, вважає Баррі Сільберт, засновник криптовалютного інвестиційного фонду Digital Currency Group.

Сільберт сказав, що шалений попит на первинні пропозиції монет у 2017 році підштовхнув різкий сплеск ціни біткойна, але зараз ринок ICO знищений, в результаті чого зараз спостерігається масовий розпродаж.


Ринок ІСО мертвий. У вас зараз брак попиту з боку ІСО. І у вас є всі ті організатори ICO, які підняли купу біткойна і етеру, які зараз починають його продавати,

 - сказав Сільберт  27 березня на CNBC.

Баррі Сільберт сказав, що це не дивно, що криптовалютний ринок страждає прямо зараз, тому що це технологічний сектор.

Він пояснив, що два сектори рухаються в тандемі, оскільки існують точки перетину між інвестиціями в технологічні фондові ринки та клас криптовалютних активів.



Сільберт повторив оцінку Тома Лі (Tom Lee) з Fundstrat, який сказав, що економічний спад частково відповідає за падіння криптовалютної промисловості.


Ліквідність світових ринків почала зникати, фондовий ринок, технології та FAANG зазнають тиску і це відображається на біткойні,

- пояснив Лі.

Незважаючи на недавнє падіння, Лі залишається при своїй бичачій позиції щодо криптовалют, він вважає, що ми просто переживаємо "незручний перехід". Том Лі наполягає на своєму меншому, ніж раніше, проте оптимістичному цільовому показнику ціни біткойна наприкінці року в розмірі $15 000.

Поки криптовалютні ведмеді працюють над виходом, Сільберт не засмучується через волатильність ринку, оскільки вважає її неминучим явищем, в процесі формування та зростання нового ринку.

Сільберт сказав, що треба озирнутися на минулі бульбашки та корекції, щоб побачити перспективу.


Ми пройдемо ще 5, 6, 7 разів через це. Перші кілька разів, коли ваш баланс падає на 80% ви шоковані. На третій чи четвертий раз ви звикаєте до цього. А тепер це розглядається як фантастична можливість,

- сказав він.

Сільберт сказав, що чудові речі відбуваються під зовнішнім шаром, які не відбиваються на одержимості ринку з щоденними рухами біткойна.

Інституційні інвестори починають залучатись до простору - і це подія вплине на процес та перетворить галузь.


Щось відбувається за лаштунками, - створюються компанії для розбудови інфраструктури, яка дасть змогу задіяти нову категорію інвесторів, це, на мою думку, відбудеться 2019 року. Це інституційні інвестори. Тому за лаштунками ніхто не гальмує,

- сказав він.

Знакова подія сталася в жовтні 2018 року, коли Гарвардський університет, Дартмут, Масачусетський технологічний інститиут (MIT), Єль та Стенфорд оголосили, що їх мультимільйонні університетські фонди почали інвестувати в криптовалюти.

Цей крок був широко розглянутий як безпомилковий сигнал інституційної довіри до криптовалют як інвестиційних інструментів.

Хоча відповідні асигнування університетів у криптовалюти, як повідомляється, невеликі, майте на увазі, що сумарний бюджет шести університетів, які в даний час інвестують у криптовалюти - це вражаючі 108 млрд доларів.

Подумаємо - пожертви Гарвардському університету дорівнюють $37 млрд, тому навіть 1% асигнувань у криптовалюти складає $370 млн.

На запитання щодо збільшення майнінгових витрат Баррі Сільберт сказав, що витрати на майнінг біткойна не є належним еталоном оцінки вартості класу активів.


Я не згідний з тим, що витрати на майнінг біткойна слід вважати точкою відліку. Ви повинні відокремити інвестиційне рішення, яке майнер виносить з операційної вартості, щоб майнити біткойн,

- сказав Сільберт.

Сілберт вважає, що операції з майнінгу криптовалют мають довготермінову спрямованість; вони не думають про короткотермінові прибутки.


Майнери - це довготермінові інвестори. Майбутні підприємства, створені протягом останніх п'яти років, накопичили величезні капітали. Вони мають можливість продовжувати майнінг у збиток, тому що вони розраховують на продовження,

 - пояснив він.

Відомо, що  криптомайнінгова компанія Coinmint планує  інвестувати до 700 мільйонів доларів США,  щоб побудувати найбільший у світі майнінговий центр у штаті Нью-Йорк.

Coinmint вже інвестувала $50 млн, щоб перетворити завод з виплавки алюмінію Alcoa площею 1300 акрів в Массені, штат Нью-Йорк.

Заплановано, що нова криптовалютна майнінгова компанія створить 150 нових робочих місць і, як очікується, буде повністю функціонувати до червня 2019 року.

Coinmint підписав 10-річну оренду, показуючи свою впевненість у тому, що незважаючи на недавній спад біткойна, вони вважають, що криптовалюти залишаться.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3534-rinok-ico-pomer---kriptovaljutnij-%D1%96nvestor-barr%D1%96-s%D1%96l'bert