Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on December 05, 2018, 07:06:52 AM
-
Форум “Великої двадцятки” (G20), який складається з групи міністрів фінансів та керівників центральних банків з ЄС та найбільших країн світу, прийняв рішення регулювати криптовалютний сектор.
У заяві, випущеній форумом, йдеться:
Ми будемо регулювати криптовалютні активи для боротьби з відмиванням грошей та протидіяти фінансуванню тероризму у відповідності до стандартів FATF, також ми розглянемо інші питання, якщо це буде необхідно.
The G20 Countries have signed a joint declaration in Buenos Aires, where it promises to regulate #crypto & combat its use for money laundering & the financing of terrorism in line with the Financial Action Task Force (FATF) standards -- @CryptoCoinsNews https://t.co/0nKGqzcsL5 pic.twitter.com/aCunWWvAY9
— The Element Group (@TheElementGrp) 3 грудня 2018 р.
Надмірне регулювання обмежує зростання нових класів активів та технологій шляхом обмеження того, як компанії можуть розвиватися в довгостроковій перспективі.
Протягом багатьох років "Велика двадцятка" зберігала відкриту позицію щодо регулювання криптовалют, можливо, наслідуючи приклад Японії, другого за величиною криптовалютного ринку після США, в регулюванні простору та забезпеченні здорової екосистеми як для стартапів, так і для авторитетних компаній.
Регулятори можуть сприяти зростанню криптовалютних компаній, особливо бірж, які потребують фіатних вливань та забезпечення безперешкодного доступу до застарілих систем та банківських послуг.
Наприклад, уряд Південної Кореї нещодавно дозволив банкам працювати з криптовалютними біржами та дав зелене світло фінансовим установам пропонувати віртуальні банківські рахунки на платформах для цифрових активів.
Більшість країн, які знаходяться у складі "Великої двадцятки", вже врегулювали свій криптовалютний сектор. Прагнення регулювати міжнародний криптовалютний ринок може заохотити інші країни, як Росія, Аргентина та Індія, які досі ще не встановили чіткої регуляторної бази для нового класу активів.
"Велика двадцятка" заявила, що вона має намір допомогти криптопростору створити відкриту та стійку фінансову систему та підкреслила, що це має вирішальне значення для підтримки сталого зростання.
Хоча надмірне регулювання може завдати шкоди бізнесу на ранньому етапі зростання, якщо країни в складі “Великої двадцятки” гарантують, що політика, яку вони впроваджують, значною мірою не вплине на зростання активів, пов'язаних з криптовалютними операціями, тоді рішення G20 щодо регулювання світового ринку може допомогти усунути бар'єр між криптовалютним і традиційним фінансовим сектором.
Ми продовжуватимемо контролювати та, у разі необхідності, вирішувати нові ризики та вразливі місця у фінансовій системі. Через постійне співробітництво в галузі регулювання та нагляду розглядатимемо поетапно. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого прогресу у досягненні стійкого небанківського фінансового посередництва.
Більша регуляторна чіткість також може прискорити процес великих фінансових інститутів, таких як Morgan Stanley, Goldman Sachs та State Street, у створенні криптовалютних підприємств, які в даний час чекають, що регулятори дозволять їм працювати як довірені зберігачі.
Минулого тижня голова Комісії з цінних паперів та бірж США Джей Клейтон (Jay Clayton) заявив, що ринки біткойна, як правило, не регулюються та вразливі до маніпуляцій.
Джей Клейтон сказав :
Що очікують інвестори, так це те, що це буде доступна і надійна торгівля товаром, що ETF матиме сенс і не буде ризику маніпулювання. Це питання, яке потрібно вирішити, перш ніж всім буде комфортно.
Поступовий процес регулювання глобального криптовалютного ринку може призвести до того, що біржі стануть дедалі більше відповідати регіональним нормам, відкриваючи можливість створення державних інвестиційних інструментів, таких як біржовий фонд (ETF).
Прочитати повну декларацію G20 можна за посиланням.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3553-g20-pogodzhu%D1%94t'sya-reguljuvati-kriptovaljutnij-prost%D1%96r---ce-dobre-chi-pogano-dlya-rinku