Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum
Local => Український форум криптовалют => Новини => Topic started by: Cuxta on December 18, 2018, 07:01:30 AM
-
Японські регулятори публікують новий проект для внутрішньої криптовалютної системи
Наприкінці минулого тижня Агентство фінансових послуг (FSA), провідний фінансовий регулятор в Японії, опублікувало проект звіту, в якому було окреслено нову базу для криптовалют та первинних пропозицій монет (ICO) в країні. Звіт був опублікований після 11-го засідання дослідницької групи і містив сукупність рекомендацій попередніх десяти сесій.
Як регулятор, FSA повинно подати законопроекти і залишатися підзвітним японському парламенту, однак агентство також відповідає за нагляд за фінансовою діяльністю в країні, а компанії, які бажають випускати інвестиційні кошти та активи, повинні звернутися в агенство для реєстрації та отримання належної акредитації. Цей звіт, який був предметом численних чуток, вважається остаточною позицією японського уряду щодо криптовалют, що дотепер не було здійснено у більшості розвинутих країн.
У звіті FSA визнає той факт, що технологічні інновації постійно змінюються, тому є важливою співпраця з іншими уповноваженими регулюючими органами.
Через це ми закликаємо учасників долучатися до кваліфікованої саморегульованої організації,
- йдеться в документі.
Таким чином, агентство, як очікується, допоможе вдосконалити методи, що відповідають законам країни. Ще в жовтні Асоціація криптовалютних бірж Японії (JCEA, Japan Cryptocurrency Exchange Association) була акредитована FSA з метою здійснення саморегульованих законів в правовій системі. За допомогою цієї акредитації саморегульованому органу було надано засоби для розробки керівних принципів для внутрішніх криптовалютних бірж, включаючи заходи, спрямовані на те, щоб призупинити відмивання грошей та інсайдерську торгівлю.
Як і очікувалося, регулятор розмістив обмеження на лістинг конфіденційних монет, маржинальну торгівлю та операції з похідними інструментами.
Що стосується регулювання ICO, FSA пояснив, що окремі токени можуть підлягати регулюванню, залежно від того, як вони структуровані. ІСО підпадають під дію Закону про фінансові інструменти та біржі.
У доповіді також йдеться про існування "можливих дилерів", компаній, які отримали свободу ведення операцій з криптовалютними біржами під час розгляду їхніх заяв. Він вказує на те, що, хоча багато хто з цих дилерів рекламують свої платформи та закликають людей зареєструватися, багато-хто з їх клієнтів все ще не знають, що вони не зареєстровані.
Що стосується зазначених дилерів, то в доповіді пропонуються деякі регуляторні заходи. По-перше, там йдеться, що вони не повинні мати можливості розширити свій портфель монет, поки вони не отримають належну реєстрацію. Також вони не зможуть отримувати нових клієнтів або рекламувати свої послуги. Вони також змушені повідомляти своїх існуючих користувачів про свою ситуацію, зокрема, про реєстрацію.
Публікації в місцевих ЗМІ показують, що ніяких заперечень проти запропонованих заходів немає, це означає, що зміст проекту, як очікується, сформує нові правила агентства. Раніше в серпні новий комісар FSA Тошихіде Ендо (Toshihide Endo) в інтерв'ю агентству Reuters заявив, що агентство не має наміру закрити криптовалютний сектор.
Ми хотіли б побачити, як галузь розвивається під відповідним регулюванням,
- додав він.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3601-yapons'k%D1%96-regulyatori-publ%D1%96kujut'-novij-proekt-dlya-vnutr%D1%96shn'o%D1%97-kriptovaljutno%D1%97-sistemi
-
це дуже добро тому що ico повинно регулюватися законом і тоді буде більш шансів що ці закони будуть впливати на те щоб краіна більш інтересовалась криптоміром!!!