Китайські компанії робили неправдиві заяви про блокчейн – дослідження
(https://cryptota.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/20180117194441-gettyimages-896355786.jpeg)
Фондові біржі Шанхая і Шеньчженя провели розслідування щодо деяких зареєстрованих компаній, які здійснюють операції, пов’язані з технологією розподіленого реєстру (DLT). Як виявилося, менше половини з досліджених компаній змогли продемонструвати додатки на основі блокчейну.
Повідомляється, що 80 публічних компаній, зареєстрованих на біржах, заявляли, що включили технологію DLT в свою бізнес-модель. При цьому лише у 56 з них спостерігалося зростання цін на акції, що зробило блокчейн одним з небагатьох секторів, які продемонстрували хороші показники на біржах Шанхая і Шеньчженя.
Дані інформаційної мережі Hithink Flush показали, що у 70 з 80 компаній, що заявили про використання блокчейну, упродовж цього року рух цін на акції досягнув денної межі 10-відсоткової волатильності. При цьому сім компаній перевищили ліміт більш ніж в десять разів.
Фондові біржі Шеньчженя і Шанхая досліджували тільки 23 з 80 компаній, що заявили про використання DLT. Дві третини оцінок були проведені в першому кварталі 2018 року. Переважно розслідування були направлені на з’ясування “конкретної моделі бізнесу, пов’язаного з блокчейном, в тому числі сценарії застосування і моделі отримання прибутку”, а також на виявлення потенційних “операційних ризиків”, які можуть виникнути в результаті впровадження DLT.
Коли дослідники просили компанії продемонструвати результати їхніх операцій з блокчейном, компанії найчастіше використовували слова “розвідка” і “дослідження”. За результатами оцінки, 13 з 23 компаній підозрюються в тому, що вони заявляли про використання блокчейну виключно для стимулювання спекуляцій, оскільки вони не були змогли продемонструвати будь-які роботи, пов’язані з DLT.
https://cryptota.com.ua/kytajski-kompanii-robyly-nepravdyvi-zaiavy-pro-blokchejn-doslidzhennia/