. . . .

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - felixesteban

Pages: [1] 2 3 ... 72
1
Frankly speaking, it sucks right now. But what we need to know is that the market consists of ups and downs, so the best thing to do in this period is to be patient

2
If we're using the internet, we need to know that 100% security never exists. However, every person should take extra security measures to minimize the risk, otherwise he/she can lose his entire investment easily.

3
Kripto Para Haber / Re: Ripple Çin Pazarını Gözüne Kestirdi
« on: August 18, 2018, 09:53:48 pm »
Ripple merkeziyetli yapısıyla belki kriptoların ruhuna aykırı bir coin ama çok sağlam adımlarla ilerliyor,bu anlamda uzun yıllar boyunca varlığını koruyacak coinlerden birisi olacaktır. Özellikle pek çok ülkede bankalar ve finans kurumları ile yaptığı Partnerlikler Ripple ı piyasadaki büyük oyunculardan biri haline getirdi.

4
Blockchain teknolojisi halihazırda çok kullanım alanı bulmuş değil kendine ve henüz gelişimini de tamamlamadı. Önümüzdeki yıllarda bu alanda çalışmalar arttıkça eminim ki ismini çok daha fazla duyacağız. Eğitimden sağlığa ekonomiden ulaşıma hemen hemen her konuda kullanılabilir bir teknolojiden bahsediyoruz, dolayısıyla çok da abartıldığı fikrine katılmıyorum.

5
Kore'de kripto para kullanımı bayağı yaygın, 30 un üstünde kripto borsası mevcut ve 10 yeni borsanın da açılması planlanıyor. Hükümet geçmişte birkaç yasak haberiyle gündeme gelmişti ama buna rağmen ilgi giderek artıyor gözüküyor. Sonuçta teknoloji ile oldukça barışık bir ülkeden bahsediyoruz, kripto para şehirlerini de bu anlamda en iyi uygulayacak ülkelerden birinin Kore olması şaşırtıcı olmaz.

6
Belki yükselişi sağlayan şey Tether ama nedense bu Tether hep güvensizlik uyandırıyor. Umarım başa bela olacak gelişmeler yaşamayız.

7
Ethereum altyapısını kullanan onlarca çöp token var bu doğru ve bunların Ethereum un kendisine de zarar verdiğini düşünüyorum. Scam şüphesi uyandıran token lara yönelik bir kontrol mekanizması kurması kesinlikle fayda sağlayacaktır. Yoksa bu tür konularda ileride çok sıkıntı yaşayabilir.

8
Kripto Para Haber / Re: Binance'den yeni BORSA
« on: August 18, 2018, 03:18:27 am »
Binance piyasayı iyice domine edecek anlaşılan. Adamlar kısa bir sürede en tepeye oturdular ve büyümeye de devam ediyorlar.

9
Umarım bitcoin ve diğer altcoinlerdeki düşük fiyatlar yatırımcıların ilgisini çeker ve buradan güçlü bir yükseliş yaparak kripto para piyasasının tamamen düze çıkmasını sağlar. Bakalım bu beklenti gerçekleşecek mi, eğer bu olursa çok güzel günler bizi bekliyor demektir.

10
Bakalım Venezula'nın kripto para deneyeimi nasıl sonuçlanacak, buradan elde edilecek deneyimler ilerde benzer girişimlerde bulunacak ülkelere faydalı olacaktır. Umarım Venezuela başarılı sonuçlar elde eder.

11
Bitcoinin genel durumu aylardan beri çok kötü durumda olmasına rağmen şuan ki seviyenin alım için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Risk alıp buradan girenler ilerde iyi para kazanabilirler.

12
Belki büyümesini uzun vadede etkilemeyecek ama durum şuan çok berbat oldu. Bu kadar düşüşün olması hiç hayra alamet değil, böyle olursa yeni yatırımcının da gelmesi zor. Piyasanın düzelmesi için arka arkaya çok sayıda olumlu haberin gelmesi lazım artı hack türü yasak türü haberlerin de kesilmesi gerekiyor.

13
Crypto işi ile ilgilenen bir kadın uzman ve üstelik Türk, biraz inceledim bayağı sağlam cv si var uzmanımızın. Bşarılar dileyelim kendisine, haberin içeriğine gelirsek doğru tespitler yapmış. Kripto teknoloji olarak çok yolun başında şuan, ilerde kesinlikle aynen internet örneğinde olduğu gibi genel kabul görecektir.

14
Yasak olan herşey ister istemez yeraltına iner ve daha fazla sorun olarak geri döner. İnternet üzerinde olan şeylerin yasaklanması ise zaten bu çağda mümkün bile değil illa bir alternatif yol bulunarak o yasak delinir. Dolayısıyla Arabistan ilerde bu kararından dönmek zorunda kalacaktır.

15
Bitcoin Forum / Re: bitcoin price still unpredictable ?
« on: August 14, 2018, 12:27:43 pm »
No-one can predict the price. There are lots of different factors that affect price of bitcoin. Technical analyses could be useful at some point but that's all.

Pages: [1] 2 3 ... 72
ETH & Token Donations: 0xc9CbFe089EBC2E27236F53D8cD2Afd3d337385fc