Новий смартфон Galaxy S10 від Samsung матиме криптовалютний гаманець зі сховищем ключів
Корейський виробник електроніки розширює свою пропозицію для криптовалютних користувачів, додаючи гаманці та можливості для зберігання у своєму новому смартфоні Galaxy S10.
Інсайдерська інформація щодо Galaxy S10, яка з’явилися у соціальних мережах на цьому тижні, дає уявлення про нову функцію, яку Samsung назвав KeyStore.
Передбачається, що маючи приватні ключі, власники Galaxy S10 та потенційні інші користувачі смартфонів зможуть використовувати програмне забезпечення Samsung для зберігання монет.
Як відомо, наприкінці минулого року компанія HTC випустила блокчейн-смартфон Exodus 1.
Через обмежену інформація про Galaxy S10 поки що невідомо, які саме криптовалюти буде підтримувати смартфон або яку форму безпеки будуть мати сховища.
Зображення, завантажені на Twitter компанією Verge, показують, що Samsung розміщує декілька криптовалют, але на рендері видно тільки Eтереум (ETH).
Однак ця функція дозволить користувачам імпортувати існуючі гаманці, а також створювати нові.
Користувачі Twitter бурхливо відреагували на новину, спрогнозувавши, що основна інтеграція гаманця змусить інших виробників смартфонів скопіювати Samsung, щоб зберегти свої лідируючі позиції.
Кожен інший виробник смартфонів, включаючи Apple, тепер повинен буде інтегрувати криптовалютний гаманець або плентатись позаду,
- написав Аарон Тей (Aaron Tay), колишній керівник резервів у центральному банку Сингапуру.
Після різних експериментів компанії Samsung у криптовалютній галузі, включаючи виробництво мікросхем для майнінгового обладнання та створення блокчейн-ініціатив, з’явилася інформація про новий продукт.
У липні минулого року дослідник компанії заявив, що смартфони, які підтримують криптовалютні гаманці, мають переваги над конкурентами, хоча критики одразу це спростували.
Обговорюючи проблеми, які створюють гаманці для нетехнічних користувачів, професор-криптограф Метью Грін (Matthew Green) стверджував:
Навіть очевидні контрзаходи, такі як запит пароля, допомагають лише трохи, оскільки особливо складний шматок шкідливого програмного забезпечення може просто чекати, поки ви введете пароль, щоб зробити законну транзакцію.
Проблема з шкідливим програмним забезпеченням стала актуальною впродовж минулого року кількість подібних випадків неймовірно зросла, бо зловмисники почали демонструвати винахідливість в атаках на пристрої користувачів.http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3759-novij-smartfon-galaxy-s10-v%D1%96d-samsung-matime-kriptovaljutnij-gamanec'-z%D1%96-shovishhem-kljuch%D1%96v