Usechain претендує на звання першого блокчейн-проекту з “дзеркальною” ідентифікацією.
За словами творця платформи Хайніна Цао (Huining Cao) вся суть проекту полягає в рандомізованому алгоритмі (RPoW). У прес-релізі Цао повідомив:
Ми верифікуємо кожного користувача у блокчейн, використовуючи протокол дзеркальної ідентифікації (Mirror Identity Protocol, MIP), так що один користувач матиме тільки один обліковий запис на блокчейні. Це дозволяє використовувати новий консенсусний алгоритм Randomized Proof of Work (RPоW).Використовуючи RPоW, кожен обліковий запис буде отримувати рандомне число, і це рандомне число буде порівняне з публічним рандомним числом, щоб визначити ймовірність того, що вони виявлятимуть наступний блок. Таким чином, він буде дуже швидким і енергоефективним, запевняє Хайнін Цао.
У прес-релізі також зазначається, що Usechain може використовувати мульти-підпис, щоб мати доступ до ідентифікаційної інформації того, хто використовує блокчейн для ухилення від сплати податків, фінансування тероризму або відмивання грошей. Отже новий мейннет стане в нагоді правоохоронним органам.
Попри те, хоча це звучить приголомшливо, Цао стверджує, що Usenet надає унікальну конфіденційність, незважаючи на втручання регулювання. Він сказав:
Тим не менше, користувачі також хочуть конфіденційності, тому перешкоди для втручання владою повинні бути досить серйозними. Ось чому ми використовуємо мультипідписи. Це те, що ми називаємо “дзеркальною” ідентифікацією. Це «заплутана» ідентифікаційна інформація, яка повинна бути розшифрована. За допомогою цієї технології ми можемо створити блокчейн-платформу, яка буде відповідати законам і надавати фінансові послуги.Однак найсміливіші обіцянки Usechain з'являються наприкінці прес-релізу, в якому йдеться, що він “впровадить технологію подібну до мережі Lightning Network, у майбутньому, щоб масштабувати мережу до одного мільярда користувачів”.
Прагнення творців мережі до використання технології, аналогічної Lightning Network цілком зрозуміло, LN продовжує активно розвиватися і користується популярністю. Нещодавно пропускна спроможність Lightning Network в блокчейні біткойна перевищила 1 000 BTC.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4001-v%D1%96dbuvsya-zapusk-al'fa-vers%D1%96%D1%97-mejnnetu-usechain-z-algoritmom-random%D1%96zovanij-proof-of-work-ta-vlasnim-lightning-network