
Творець Dogecoin Джексон Палмер ( Jackson Palmer) не вважає, що прогрес блокчейну схожий на те, що відбувається в інтернеті. Палмер сказав, що "нечесно" порівнювати ці два поняття, посилаючись на "користувальницький попит" і "ринковий підхід" інтернету після 10 років розвитку.
Звичайно, веб-історики можуть не погодитися з думкою Палмера. Інтернет технічно існував ще в 1960-х роках. У 1970-х він мав значне використання в університетах. У 1980-х роках поширеннч персональних комп'ютерів і BBS систем призвів до виникнення кіберпанк-революції, яка призвели до створення біткойна. Однак якщо лише простежити до початків Hyptertext Transfer Protocol або днів AOL, то біткойн значно відстає в часових рамках.
Слід зазначити, що електронна комерція була рідкісним явищем в інтернеті до 2000-х років, багато в чому частково через відсутність безпеки, пов'язаної з передачею грошей. Деякі перші сайти електронної торгівлі просто вимагали, щоб їм зателефонували з платіжною інформацією або відправляли платіж поштою. На Amazon перші покупки здійснювались через грошові перекази. Те ж саме з більшістю покупок на e-Bay.
Тобто, так само як інтернет, біткойну може знадобитися десятиліття, щоб знайти свій "користувальницький попит" і "відповідність ринку".
Як і в інтернеті, прийняття біткойна не відбувається так швидко, які хотів би дехто. Зростаюча залежність освітніх систем від веб-технологій може бути пов'язана з пізнішим поширеним впровадженням інтернету так само, як і все інше. Насправді, інтернет не був таким розповсюдженим до появи смартфонів. Для багатьох людей з невеликими доходами мобільний комп'ютер став першим персональним комп'ютером будь-якого типу. Не дивно, що мобільні користувачі зараз домінують в інтернеті.
Користувач Twitter Конор Хам (Conor Ham) відповів на твіт, уточнивши, що він може погодитися з оцінкою Палмера, якщо “технологія блокчейну” означає все, крім біткойна.
Палмер відповів, що він сказав про біткойн в тому числі.
Dogecoin - це 25-та криптовалюта за ринковою капіталізацією. Вона має майже чверть мільярда доларів, вкладених у її інфраструктуру. Палмер створив його як жарт, але Dogecoin широко використовується в криптосфері, з прийняттям різними платіжними процесорами, а також ґемблінговими сайтами.
У наступних твітах Палмер ще більше роз'яснив свої думки.
Ці твіти викликали майже вдвічі більше обговорень, ніж перший. Спільнота не погоджувалася з Палмером з різних причин, в першу чергу випадків використання для біткойна. В одному твіті Арі Пол (Ari Paul) вказує на те, що вилучення активів є реальністю, з якою має справу кожен, а не тільки злочинці.
Пол вказує на нові правила у податковій політиці США та згадує слова Білла Гейтса, що така політика призведе до "ухилення від сплати податків". В результаті конфіденційні криптовалюти, такі як Monero та Zcash, може відчути відновлення інтересу в найближчі роки.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3889-tvorec'-dogecoin-vvazha%D1%94-shho-n%D1%96-blokchejn,-n%D1%96-b%D1%96tkojn-ne-shozh%D1%96-na-%D1%96nternet