
Криптовалютний трейдер Пітер Брандт (Peter Brandt) має специфічну конкретну цільову ціну біткойна - $67 193.
Брандт, який має 40-річний досвід у торгівлі сировинними товарами, дійшов до цього показника, взявши загальну вартість 33 тисяч тонн золота, яке належить центральному банку США, та поділив його на остаточну пропозицію біткойна у розмірі 21 млн монет.
Для того, щоб аналіз Брандта здійснився, необхідно допустити зворотний зв'язок між тим, як центральні банки оцінюють золото і як вони розглядають біткойн. Існує, звичайно, третій сценарій, в якому центральні банки вважатимуть за краще зберігати обидва активи у своєму портфелі. У той же час банк може шортити інші активи, щоб збільшити свої резерви біткойна та золота.
З цього приводу давайте поговоримо про долар США. Є багато причин, чому долар може зрештою втратити статус світової резервної валюти.
ЄС і Китай вже докладають зусиль, щоб зменшити свою залежність від долара. У 2018 році загальний обсяг закордонних запасів казначейського боргу США знизився до найнижчого за 15 років - до 41%. Світова частка резервів центральних банків у доларах також знизилася до 62,2% у другому кварталі 2018 року - досягши п'ятирічного мінімуму.
Приблизно в той же час Китай почав обмінюватися ф'ючерсами на нафту в юанях в якості альтернативи нафто-долару. Росія та інші країни також запропонували обійти долар для торгівлі санкціями, які вразили Іран.
До того ж існують ризики, які назрівають у середині США. Державний борг країни перевищив $22 трлн. Федеральна резервна система скорочує свою доларову ліквідність. Натомість, торговельні конфлікти спонукають інші країни зменшити свою залежність від долара.
Колишній конгресмен і кандидат у президенти Рон Пол давно стверджує, що долар США займає хитку позицію.
У липні 2017 року він заявив:
В даний час вжито кілька основних зусиль, спрямованих на заміну фіатного долара золотом або криптовалютами, в той час як інші країни планують кинути виклик долару як світовій резервній валюті.Центральні банки швидше скинуть долар, аніж золото, навіть якщо вони зрештою почнуть купувати біткойн.
І до того часу, коли це відбудеться, біткойн, можливо, вже подорожчає до цільової ціни $67 193, запропонованої Брандтом.
Біткойн-бики часто порівнюють криптовалюту з золотом, стверджуючи, що молоде покоління прийме його так, як старше покоління прийняло золото.
Наглядним прикладом є геополітичне напруження яке спостерігається протягом останніх місяців. Венесуела, внаслідок гіперінфляційної криизи намагалася повернути 14 тонн золота, які зберігаються в Банку Англії. Під тиском уряду США банк відмовив Венесуелі.
Ця ситуація нагадала про те, що насправді ви не володієте чимось, якщо воно знаходиться на зберіганні в когось іншого. Це призвело до того, що ентузіасти-криптографи розробили біткойн як альтернативу.
Легендарний криптограф Нік Жабо (Nick Szabo) підняв питання про потенційну відсутність довіри між іноземними центральними банками та іншими урядами. Виступаючи на Ізраїльському біткойн-саміті, що відбувся в січні, Жабо заявив, що центральні банки, швидше за все, вдадуться до поповнення криптовалютних резервів як засобу зміцнення своїх портфелів.
Він сказав:
Будуть такі ситуації, коли, наприклад, центральний банк не зможе довіряти іноземному центральному банку або уряду свої облігації. Одне з рішень, яке було розроблено швейцарським урядом, але це не є рішення з мінімальною довірою. Сам швейцарський уряд знаходиться під політичним тиском, тому єдине рішення для мінімізації довіри - це криптовалюти.І все ж, біткойн має своїх власних демонів. Незважаючи на децентралізований статус, криптовалюти залишаються дуже волатильними і відносно нерегульованими активами. Чому центральний банк розглядає біткойн, як резервний актив, коли його вартість змінюється щодня?
У статті "Інституціоналізація криптоактивів" компанії KPMG, однієї з “Великої четвірки” (так називають чотири найбільші компанії, які надають аудиторські та консалтингові послуги), йдеться про те, що криптоактиви, такі як біткойн, не можуть бути використані як засіб обміну, а також як сховище цінності, головним чином через відсутність довіри та масштабованість.
Участь у широкій екосистемі фінансових послуг допоможе підвищити довіру та масштаби для токенізованої економіки та сприятиме зростанню і розвитку криптовалютного ринку, - зазначив головний економіст KPMG, Констанс Хантер (Constance Hunter).
І схоже, що прийняття, хоч і повільно, але відбувається. Отже бичача цільова мета Брандта - $67 193 не така вже й недосяжна, незважаючи на всі перешкоди.
Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3892-kriptovaljutnij-trejder-viznachiv-vlasnu,-specif%D1%96chnu-c%D1%96l'ovu-c%D1%96nu-b%D1%96tkojna:-$67-193