follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Alts token  (Read 6557 times)

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2812
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: May 27, 2024, 05:55:42 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: Alts token
« Reply #15 on: December 02, 2020, 04:20:45 PM »
Aslında forumun kendisine ait bir tokeninin olması güzel ama sadece token olması bir işe yaramaz. Bu tokeninin işlevselliğinin de olması lazım. Bunu yapacak ta tokeni çıkartan forum yönetimi olmalı. okuduğum postlardan anladığım kadarıyla etherdeltada epey önceleri işlem olmuş. Artık token kendi kaderine bırakılmışa benziyor.

Katılıyorum işlevsellik çok önemli sadece forumun tokeni var diye bir iş yapmaz işlevsel olursa değerli olur şuanlık bir işlevselliği yok oondan hiç bir değeri yok ve kimse uğraşmıyor bu tokenler.

Önemli bir not daha bırakmak istiyorum KARMA olayını unutmayalım beyler elimizden geldiğince herkese Karma göndermeye çalışalım ben herkese atmaya çalışıyorum. Teşekkürler.

Millete çatır çutur karma veriyorum ama bana gelen giden yok çok özene bezene bilgi vermiyor ama burdaki amaç milletin karmasının artması belki ileride iş yapar diye lütfen özen gösterip herkes birbirine karma atarsa iyi olur.

Konu başlıklarına burada yazan toplam da 10 kişiyiz. Eskiden 3 kişiydik buralarda..Ana sayfada konulara yazan arkadaşlara ben gönderiyorum. İçiniz ferah olsun. Yakın zamanda bu olayın da sonu gelecektir. Hatta telegramda  bu forumdaki Hero ile BTT deki Hero aynı stake alıyor tartışması başladı. Yakın zamanda buranın ödül miktarlarını daha da kısarlar.

Burayı yüceltmek isteyen manager olurda btt ile ayni miktarı verirse ödül olarak burası da popüler yer olur. Bunun için forum yönetimi gereken önlemi alırsa iyi olur. Hatta @bubbalex ( olurda yeni bounty alırsa) ve burada yaparsa sadece buranın önemi artar.
Diğer yerde bazi pijler forumun memuru gibi aylık sabit geliri var istiyor ki ellerinden bu gelir gitmesin. Btc ödemeli bountyler ellerinde ahbap çavuş ilişkisi içinde al gülüm ver gülüm. Oh ne iyi aq

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #15 on: December 02, 2020, 04:20:45 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline Bozkurt

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 495
  • Referrals: 0
  • Last Active: March 25, 2022, 10:34:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #16 on: December 02, 2020, 07:07:30 PM »
Aslında forumun kendisine ait bir tokeninin olması güzel ama sadece token olması bir işe yaramaz. Bu tokeninin işlevselliğinin de olması lazım. Bunu yapacak ta tokeni çıkartan forum yönetimi olmalı. okuduğum postlardan anladığım kadarıyla etherdeltada epey önceleri işlem olmuş. Artık token kendi kaderine bırakılmışa benziyor.

Katılıyorum işlevsellik çok önemli sadece forumun tokeni var diye bir iş yapmaz işlevsel olursa değerli olur şuanlık bir işlevselliği yok oondan hiç bir değeri yok ve kimse uğraşmıyor bu tokenler.

Önemli bir not daha bırakmak istiyorum KARMA olayını unutmayalım beyler elimizden geldiğince herkese Karma göndermeye çalışalım ben herkese atmaya çalışıyorum. Teşekkürler.

Millete çatır çutur karma veriyorum ama bana gelen giden yok çok özene bezene bilgi vermiyor ama burdaki amaç milletin karmasının artması belki ileride iş yapar diye lütfen özen gösterip herkes birbirine karma atarsa iyi olur.

Konu başlıklarına burada yazan toplam da 10 kişiyiz. Eskiden 3 kişiydik buralarda..Ana sayfada konulara yazan arkadaşlara ben gönderiyorum. İçiniz ferah olsun. Yakın zamanda bu olayın da sonu gelecektir. Hatta telegramda  bu forumdaki Hero ile BTT deki Hero aynı stake alıyor tartışması başladı. Yakın zamanda buranın ödül miktarlarını daha da kısarlar.

Burayı yüceltmek isteyen manager olurda btt ile ayni miktarı verirse ödül olarak burası da popüler yer olur. Bunun için forum yönetimi gereken önlemi alırsa iyi olur. Hatta @bubbalex ( olurda yeni bounty alırsa) ve burada yaparsa sadece buranın önemi artar.
Diğer yerde bazi pijler forumun memuru gibi aylık sabit geliri var istiyor ki ellerinden bu gelir gitmesin. Btc ödemeli bountyler ellerinde ahbap çavuş ilişkisi içinde al gülüm ver gülüm. Oh ne iyi aq

Forumda kendilerini bir b.k sananlara sesleniyorum sizden zaten bi b.k olmamış neyin kıskanç köpekliği bu afedersinizde kafanız çok çalışan bir insan olsaydınız parayı vurmuştunuz milletin 3-5 kuruşunda gözünüz olmazdı. havlamaya devam etsin onlar buralar devam edicek nede olsa.

Offline Meliodas

• Hero Member
  • *
  • Activity: 1080
  • Referrals: 20
  • Last Active: June 27, 2023, 02:15:52 AM
    • View Profile

10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #17 on: December 03, 2020, 06:57:37 AM »

Bi tane iyi güzel hesabım vardı orda onu banladılar full member üyelikti bugün tekrar mail attım açtırmak iin umudum sıfıra yakın ama denemek istedim. Çok güzel bir yazı yazdığımı düşünüyorum. Milletin orayla burayı karşılaştırmasının sebebi zaten stake miktarları, adamlar burayada aynı stake veriyolar ilk başlarda öyle değildi yeni  yeni eşitlediler. BTT sabit bir gelir kapın var zaten btc alıyosun herkesde girmiş o imzalara bırakında burdakilerinde cebine bi şeyler girsin.

Offline Degirmenci

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 479
  • Last Active: April 14, 2021, 09:48:36 PM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #18 on: December 03, 2020, 12:13:56 PM »

Bi tane iyi güzel hesabım vardı orda onu banladılar full member üyelikti bugün tekrar mail attım açtırmak iin umudum sıfıra yakın ama denemek istedim. Çok güzel bir yazı yazdığımı düşünüyorum. Milletin orayla burayı karşılaştırmasının sebebi zaten stake miktarları, adamlar burayada aynı stake veriyolar ilk başlarda öyle değildi yeni  yeni eşitlediler. BTT sabit bir gelir kapın var zaten btc alıyosun herkesde girmiş o imzalara bırakında burdakilerinde cebine bi şeyler girsin.

Açmazlar boşa bekleme hatta şunuda söyliyim geri dönüş bile sağlamıyacaklar deneyimim var zamanın bende geçtim o yollardan mail yoluyla çözebileceğin pek bir iş değil
             ▓▓▓▄             ▓▓▓▓
           ▓▓▀  ▀█▄        ▓▓▓   ▓▓
          ▓▓  ▓▄   ▀╗ ▓▓▓▓▓  ▓▓▓ ▓▓
         ▓▓ ▄▓▓▓▓▄              ▓▓ ▓▓
        ▐▓▌ ▓   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄    ▓ ▓
        ▓▓  ▀  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╦   ▓▓▓
      ▄▓▓▀  ▄▓▓▓▓▓█▀▀ ▀▀▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╦  ▓▓▓
    ▄▓▓▀    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄ ▄▄  ▀▓▓▀▓▓▓▓▓▓▄  ▓▓
   ▄▓▓▓▓  ▄▓▓▓▓▓▓▀▀     ▓▓▓     ▀ ▀ ▄   ▓▓
    ▓▓▀  ▓▓▓▓▓▓▀             ▄     ▀▀  ▓▀
   ▓▓▀  ▓▓▓▓▓▓    ▄▓▓▀ ▄▄▀█▓▓▓▓▓▓▄  ▄  ▓▓▓
  ▓▓▌  ▓▓▓▓▓▓▌   ▓▓▓▌ ▀▀▓▓▓ ▀▓▓▓▓▓▓██▓▓▓  ▓▓
 ▐▓▌        ▀▀▓▌ ╟▀▓▓▌▐▓▓▓▓▓▄ ▓▓▓▓▓   ╔    ▓▓
 ███▓▓▓▓▄▄        ▐▓▓ ▓▄▀▀▀▀▀▀ ▀▓▓▓▓▓▄      ▓▓
           ▀▀▀█▄     ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄       ▓ ▓▓
                 ▀█▄  ▀▀▀▀▀▀▀▀█  ▀     
                     ▄▄
  BETFURY 
🎲 YOU PLAY - WE PAY 🎲
  |    ▄▓▓▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▓▓▓▓▄▄▄▄▄▄▄▄▓▓▓▓
   ▐▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌
     ▀▀▀          ▓▓▓         ▀▀▀▀
             ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄
             ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
 ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄
 ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄
 ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌
 ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
 ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀▀▀▀▀▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
               ▀▓▓▓▓▓▓▓▀        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
                               ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

▓ ▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓ ▓
|
Twitter
Telegram
Bitcointalk

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
« Reply #19 on: December 03, 2020, 03:46:18 PM »

Bubba burada galiba betfury imzası giymiş. Geçende betfury bounty kanalında denk geldim. Bubba kanalında söyledi bounty amayı düşünmüyorum diye. Adam DIA ile galiba zirvede bırakmak istiyor.Diğer forumdan hiç haz etmediğimi söylemeliyim.Burda globalde yazıyorum ama orada Local de yazıyorum. Local deki bazı arkadaşların burunları çok uzun. Sıkıldım desem yeridir.

Şu anda son zamanlardaki ödüllerde burda stake olarak kısıtlama yok. Sadece bazı bountylerde ödül miktarını düşük tutup ayrıca burdan kabul edecekleri kişi sayısını da az tutuyorlar.BTT dekiler bu forumu yemese iyidir diyelim..

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2812
  • Last Active: May 27, 2024, 05:55:42 PM
    • View Profile

Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #20 on: December 03, 2020, 07:34:20 PM »

Bubba burada galiba betfury imzası giymiş. Geçende betfury bounty kanalında denk geldim. Bubba kanalında söyledi bounty amayı düşünmüyorum diye. Adam DIA ile galiba zirvede bırakmak istiyor.Diğer forumdan hiç haz etmediğimi söylemeliyim.Burda globalde yazıyorum ama orada Local de yazıyorum. Local deki bazı arkadaşların burunları çok uzun. Sıkıldım desem yeridir.

Şu anda son zamanlardaki ödüllerde burda stake olarak kısıtlama yok. Sadece bazı bountylerde ödül miktarını düşük tutup ayrıca burdan kabul edecekleri kişi sayısını da az tutuyorlar.BTT dekiler bu forumu yemese iyidir diyelim..

Diğer tarafta samimi olan arkadaşlar burada da var  onun dışında tepeden gören arkadaşlar da ne yazık ki cok fazla 
Burası güzel.
Bubbalex bu dia olayından çok sıkıldı ama güzel kaliteli bir bounty gelirse kesinlikle yönetir. Her önüne gelen bounty yi almıyor adam. Şuan bounty yönetmiyor ama belli de olmaz. Ben hala telegram kanalında takılıyorum belki bir şey çıkar diye 

Offline gospodin

• Legendary
  • *
  • Activity: 1952
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Last Active: May 27, 2024, 05:57:06 PM
    • View Profile

« Reply #21 on: December 04, 2020, 11:40:27 AM »
beyler dediğimiz bu token gelirse ekime gelmezse...............................
btt ile bu foruma aynı stakelerin verilmesi iyi. eskiden buradaki aynı rütbeye neredeyse yarısını veriyorlardı. ha diğer taraf çok da popüler o yüzden oraya fazla vermek gerekir derlerse bir şey diyemem. orada da 1000 tane multi hesap var. onu ne yapacağız?
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #21 on: December 04, 2020, 11:40:27 AM »

Offline fırtınaobüsü

• Full Member
  • *
  • Activity: 222
  • betfury.io
  • Last Active: January 16, 2021, 08:08:17 AM
    • View Profile

• Total Badges: 16
    10 Posts First Post Third year Anniversary
« Reply #22 on: December 04, 2020, 04:54:36 PM »
nerden alıyoruz... bide ben satsam alcak olan varmı alırsam isteyen kişiye satarım normalden daha ucuz fiyata satarım... belki bu tokenle karma toplayabiliriz bunu yönetime soralım bölece 100 saat beklemeyiz...
                                                     BetFury                                                     
🐥Twitter | 📩Telegram | 🎲 You play - We pay 🎲 | YouTube 🍿| Reddit  🕹
                                                    Free BTC 1 800 Satoshi every day                                                   

Offline Bozkurt

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 495
  • Last Active: March 25, 2022, 10:34:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
« Reply #23 on: December 04, 2020, 05:44:47 PM »
btt ile bu foruma aynı stakelerin verilmesi iyi. eskiden buradaki aynı rütbeye neredeyse yarısını veriyorlardı. ha diğer taraf çok da popüler o yüzden oraya fazla vermek gerekir derlerse bir şey diyemem. orada da 1000 tane multi hesap var. onu ne yapacağız?

Yani gelene ha hay gelmeyene bay bay deriz. Orda çoğu kişide multi var haklısın ama kimse şikayet etmiyolar adamlar prof çalışıyolar. Birde artık oranında eskisi gibi popüler bir yer oldugunu düşünmüyorum genel itibari ile büyük hiç bir coin reklam vermiyor oraya önceden öyle değildi.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #24 on: December 05, 2020, 04:55:13 PM »

Yani gelene ha hay gelmeyene bay bay deriz. Orda çoğu kişide multi var haklısın ama kimse şikayet etmiyolar adamlar prof çalışıyolar. Birde artık oranında eskisi gibi popüler bir yer oldugunu düşünmüyorum genel itibari ile büyük hiç bir coin reklam vermiyor oraya önceden öyle değildi.

Son yazdıklarına bende katılıyorum.Denk gelirse sende 3 tokeni Binance gibi borsalarda görüyoruz. O da denk gelirse. Artık reklam için bitcointalk kullanılmıyor. Bunun yerine youtube ve twitter daki Crypto influencers ile çalışıyorlar..Yakın zamanda BTT şimdiki AltcoinsTalks gibi olur.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #25 on: December 05, 2020, 06:09:20 PM »

Son yazdıklarına bende katılıyorum.Denk gelirse sende 3 tokeni Binance gibi borsalarda görüyoruz. O da denk gelirse. Artık reklam için bitcointalk kullanılmıyor. Bunun yerine youtube ve twitter daki Crypto influencers ile çalışıyorlar..Yakın zamanda BTT şimdiki AltcoinsTalks gibi olur.

HTC ödemeleli bountyler suyunu çektiği an orasınn buradan hiçbir farkı kalmaz zaten.
O BTC ödemeli bountyleri de millet parsellemis zaten. Kastettiğim bitvest veya 777 değil..orada dağıtılanlar çorba parası asıl vurgunu yüksek BTC ödemeli bountyler de olanlar götürüyor. Zaten malum çete musluğun başını tutmuş ki kimse gelmesin.

Offline SantaMara

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 501
  • Last Active: April 26, 2021, 07:59:45 PM
    • View Profile

• Total Badges: 21
« Reply #26 on: December 05, 2020, 09:48:37 PM »

HTC ödemeleli bountyler suyunu çektiği an orasınn buradan hiçbir farkı kalmaz zaten.
O BTC ödemeli bountyleri de millet parsellemis zaten. Kastettiğim bitvest veya 777 değil..orada dağıtılanlar çorba parası asıl vurgunu yüksek BTC ödemeli bountyler de olanlar götürüyor. Zaten malum çete musluğun başını tutmuş ki kimse gelmesin.

Aynen dediklerinin harfi harfine katılıyorum orda ne zaman btc ödüllü bountyler biter o zaman orada biter bak gör. Şimdi millet btc ödemeli bountyler var diye ses çıkarmıyorlar çünkü cepleri doluyor azda olsa ama ömrü kalmadı oranında çok. Çeteleri hiç söylemiyorum zaten allahlarından bulsunlar.
             ▓▓▓▄             ▓▓▓▓
           ▓▓▀  ▀█▄        ▓▓▓   ▓▓
          ▓▓  ▓▄   ▀╗ ▓▓▓▓▓  ▓▓▓ ▓▓
        ▐▓▌ ▓   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄    ▓ ▓
        ▓▓  ▀  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╦   ▓▓▓
   ▄▓▓▓▓  ▄▓▓▓▓▓▓▀▀     ▓▓▓     ▀ ▀ ▄   ▓▓
    ▓▓▀  ▓▓▓▓▓▓▀             ▄     ▀▀  ▓▀
  ▓▓▌  ▓▓▓▓▓▓▌   ▓▓▓▌ ▀▀▓▓▓ ▀▓▓▓▓▓▓██▓▓▓  ▓▓
 ▐▓▌        ▀▀▓▌ ╟▀▓▓▌▐▓▓▓▓▓▄ ▓▓▓▓▓   ╔    ▓▓
           ▀▀▀█▄     ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄       ▓ ▓▓
                 ▀█▄  ▀▀▀▀▀▀▀▀█  ▀    
                     ▄▄
  BETFURY 
🎲 YOU PLAY - WE PAY 🎲
     ▀▀▀          ▓▓▓         ▀▀▀▀
             ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄
             ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
                               ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

▓ ▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓ ▓
|
Twitter
Telegram
Bitcointalk

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #27 on: December 06, 2020, 03:39:41 PM »
Aynen dediklerinin harfi harfine katılıyorum orda ne zaman btc ödüllü bountyler biter o zaman orada biter bak gör. Şimdi millet btc ödemeli bountyler var diye ses çıkarmıyorlar çünkü cepleri doluyor azda olsa ama ömrü kalmadı oranında çok. Çeteleri hiç söylemiyorum zaten allahlarından bulsunlar.

Bu çete Türklerle daha çok uğaşıyor gibi ? Yada çeşmenin başını tutmuşlar istedikleri atı oynatıyorlar. BTC ödemeli ödüller olmasa pekde rağbet edilecek yer değil. Multi yapan çok Adam Legendary, son 2 aydır yazısı yok, bakıyorsun hop birden çıkmış ortaya iyi bir ödüle katılmış.. Sonra tekrar 3-5 ay sessizliğe bürünüyor. Adamlar Legandary , Hero rütbeleri ile multi yapıyor

Offline Degirmenci

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 479
  • Last Active: April 14, 2021, 09:48:36 PM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #28 on: December 06, 2020, 06:53:25 PM »
Çeteden bahsettiğiniz türkler heralde ben türkler olarak görüyorum şahsen çünkü kendi milletimiz kendi insanlarını çekemiyolar  bi şikayet peşindeler hepsünin allah belasını versin. Nokta
             ▓▓▓▄             ▓▓▓▓
           ▓▓▀  ▀█▄        ▓▓▓   ▓▓
          ▓▓  ▓▄   ▀╗ ▓▓▓▓▓  ▓▓▓ ▓▓
        ▐▓▌ ▓   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄    ▓ ▓
        ▓▓  ▀  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╦   ▓▓▓
   ▄▓▓▓▓  ▄▓▓▓▓▓▓▀▀     ▓▓▓     ▀ ▀ ▄   ▓▓
    ▓▓▀  ▓▓▓▓▓▓▀             ▄     ▀▀  ▓▀
  ▓▓▌  ▓▓▓▓▓▓▌   ▓▓▓▌ ▀▀▓▓▓ ▀▓▓▓▓▓▓██▓▓▓  ▓▓
 ▐▓▌        ▀▀▓▌ ╟▀▓▓▌▐▓▓▓▓▓▄ ▓▓▓▓▓   ╔    ▓▓
           ▀▀▀█▄     ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄       ▓ ▓▓
                 ▀█▄  ▀▀▀▀▀▀▀▀█  ▀     
                     ▄▄
  BETFURY 
🎲 YOU PLAY - WE PAY 🎲
     ▀▀▀          ▓▓▓         ▀▀▀▀
             ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄
             ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
                               ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

▓ ▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓▓  ▓▓
                                     ▓▓▓▓▓
                                     ▓ ▓
|
Twitter
Telegram
Bitcointalk

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #29 on: December 07, 2020, 11:17:19 AM »
Ben diğer tarafı 3-4 aydır kullanıyorum . Local bölümde çok yardımsever ve bilgilerini paylaşan arkadaşlarda var,haklarını yememek lazım. Burnunun üstünden konuşan bir iki kişiye denk geldim.Artık onların başlıklarına yazmıyorum yada alıntılayıp cevap vermiyorum. Ama yine genel geçer bir kaidemiz var , bizimkiler de çekememezlik çok fazla.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG