follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Vitalik Buterin: Το Ethereum δεν έχει μακροπρόθεσμα σχέδια, όλα είναι εντάξει  (Read 890 times)

Offline Marshal

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • points:
    8133
  • Karma: 43
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary


Στον κόσμο των κρυπτογραφικών χρημάτων, η κατοχή ενός μακροπρόθεσμου οράματος είναι εξαιρετικά σημαντική. Στην περίπτωση του Vitalik Buterin, ένα τέτοιο όραμα δύσκολα μπορεί να ειπωθεί. Σε μια πρόσφατη συνέντευξή του, ο Buterin δήλωσε στο Ethereum ότι δεν είχε σχέδια για περισσότερο από μερικούς μήνες. Μέχρι στιγμής, η κατάσταση αυτή δεν αποτελούσε εμπόδιο στην επιτυχία του σχεδίου.

Ο Vitalik δεν είναι μεγάλος σχεδιαστής
Είναι ανοικτό να συζητηθεί ότι δεν υπάρχει ανάγκη για ένα πολύ μακροπρόθεσμο σχέδιο σε κρυπτο-νομίσματα. Η βιομηχανία κρυπτογραφικών χρημάτων, η οποία έχει μόλις ξεπεράσει την περίοδο ανίχνευσης της, είναι πλέον επιδεκτική αλλαγών. Δεν είναι δυνατόν να καθοριστούν με σαφήνεια οι ημερομηνίες παράδοσης των έργων σε αυτήν την αγορά, γι 'αυτό και η ομάδα του έργου προκαλεί την τσόχα. Ωστόσο, πρέπει να ξέρετε πού θα πάει το Ethereum σε πέντε με δέκα χρόνια. Ο Vitalik Buterin, χωρίς τέτοιο όραμα, λέει:

"Το Ethereum είναι αρκετά μεγάλο. Είδα ότι ο Ethereum εξελίσσεται χωρίς μεγάλους αριθμούς. Δεν έχω ιδέα τώρα που θέλω να είμαι εδώ και χρόνια. Δεν κάνω σχέδια για πέντε χρόνια σε μια Κένυα, τρεις μήνες μακροπρόθεσμα. "

Παρά την έλλειψη ενός μακροπρόθεσμου οράματος, το Ethereum φαίνεται να μεγαλώνει και να ωριμάζει μόνο του. Ήδη ο Buterin δεν είναι ο μόνος που εργάζεται στο έργο. Η Ethereum έχει μια αναδυόμενη και αναπτυσσόμενη ομάδα. Αλλά κανένας από αυτούς τους ανθρώπους δεν είναι ο Vitalik Buterin. Αυτός είναι ο λόγος που πιστεύει ο Vitalik ότι είναι.

Τα πάντα δεν είναι χρήματα
Οι περισσότεροι πιστεύουν ότι ο Buterin το κάνει αυτό για χρήματα. Οι άνθρωποι που τον γνωρίζουν λένε ότι η προσωπικότητα είναι το αντίθετο. Παρά τα εκατομμύρια που κέρδισε, δεν νοιάζεται για τα έργα των άλλων. Η Ethereum δεν είχε ποτέ σχεδιάσει καριέρας για τον Buterin.

"Είναι στην πραγματικότητα σαν να κερδίζετε μια κλήρωση. Οι άνθρωποι που κρατούν το ποώ σκέφτονται ότι νομίζουν ότι είναι έξυπνοι και το αξίζουν. Αλλά ήμουν πιστός, ενάρετος. Γι 'αυτό έχω 5 στρατιώτες και 23 Lamborghini. "

Δεν υπάρχει τίποτα να ανησυχείτε ακριβώς όπως αυτή η κατάσταση επικρίνεται από τους ανθρώπους για την έλλειψη αυτού του μακροπρόθεσμου οράματος. Με άλλους ενθουσιώδεις, ο Vitalik Buterin θα συνεχίσει να εργάζεται για το μέλλον του έργου. Το Ethereum είναι έτοιμο να περάσει το επόμενο στάδιο. Στο μέλλον, πρόκειται να περιορίσει το σήμα Ethereum, αν και δεν έχει εγκριθεί επίσημα.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod