follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit

Author Topic: Návod : Ako postúpiť v hodnotení a ako používať toto fórum  (Read 5391 times)

mnixxo.crypto

 • Moderator
 • Legend
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • Activity: 3128
 • points:
  35640
 • Karma: 473
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 4
 • Last Active: December 02, 2021, 10:43:31 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 21
  Badges: (View All)
  Third year Anniversary Poll Starter 2500 Posts
Toto fórum sme spustili pred niekoľkými mesiacmi a počas tohto obdobia sme študovali správanie sa užívateľov,

preto sme pre Vás pripravili tento návod, aby sme Vám uľahčili čas strávený na tomto fóre.

1- Toto fórum Vám umožňuje dosiahnuť vysoké hodnotenie a zúčastňovať sa bounties, tak využite túto výhodu a buďte aktívni na tomto fóre.
2- Stále keď vytvoríte novú tému alebo napíšete príspevok, tak získavate body ('points'), ktoré môžete neskôr vymeniť za žetóny ALTS.
3- Rýchly postup v hodnotení je možný, ale netolerujeme prispievateľov, ktorí spamujú alebo Váš prínos je nulový. Takýchto užívateľov trestáme a znižujeme im body ('points') a hodnotenie. Nesnažte sa prekabátiť nás alebo náš systém. Proti takýmto pokusom tvrdo zasiahneme.
4- Neprispievajte v nezrozumiteľnej angličtine, na tomto fóre existujú lokálne sekcie, do ktorých môžete prispievať vo svojom lokálnom jazyku. Písanie príspevkov v nezrozumiteľnej angličtine bude penalizované.
5- Nezverejňujte obsah, ktorý bol preložený použitím prekladača google alebo iným automatickým prekladačom. > Tip: nie je to zrozumiteľné!
6- Náš systém počíta iba zmysluplné príspevky, preto nie sú všetky príspevky počítané. Nesnažte sa zneužiť tento systém alebo prekabátiť systém. Voči tomuto budeme tvrdo zasahovať!
7- Nevytvárajte viacero účtov, jeden účet stačí, ak zistíme, že vlastníte viac účtov, všetky Vaše účty budú označené ako duplikáty, čo Vám znemožní zúčastňovať sa airdropov a bounties.
8- Nemyslite si, že ste chytrí a že začnete vo veľkom odpovedať na príspevky iba z dôvodu zvyšovania počtu príspevkov, ak to zistíme, tak budete penalizovaní.
9- Nepýtajte sa na otázky, ktoré boli stokrát zodpovedané, len z dôvodu zvýšenia počtu príspevkov! Namiesto toho, vyviňte snahu a opýtajte sa nejakú originálnu a inteligentnú otázku.
10- Neodpovedajte iba z dôvodu zvýšenia počtu príspevkov alebo z dôvodu získania bodov, Vaša odpoveď by ml mať nejakú hodnotu, inak budete penalizovaní.
11- Buďte aktívni, ak nebudete aktívni určitý čas, tak Vaše body a žetóny môžu byť znížené.
12- Píšte príspevky vo Vašej lokálnej sekcii: Ak nie je Vašim materinským jazykom angličtina, je to výhodnejšie. Ak je Vaša angličtina zlá, je to nutnosť!
13- Buďte priateľskí a nie agresívni.Príležitosti, ktoré toto fórum ponúka:

1- Fórum ponúka ako airdrop ALTS + iné žetóny : https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=279.0
2- Toto fórum má referenčný systém, ktorý Vám umožní zarobiť si žetóny: http://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=1887.0
3- Fórum prerozdeľuje určité podiely zozbieraných žetónov aktívnym užívateľom a najlepším držiteľom ALTS žetónov.
4- Existujú rôzne Bounty, Airdrop a súťažné sekcie, v ktorých si môžete zarobiť rôzne žetóny za vykonanie rozličných úloh.


Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach:
https://www.reddit.com/r/AltcoinsForum/
https://twitter.com/AltcoinsTalks
https://www.facebook.com/AltcoinsTalks/
https://www.instagram.com/altcoinstalks/
https://www.youtube.com/c/AltcoinsTalks

Pridajte sa k nám na telegrame:
https://t.me/AltcoinsForum
https://t.me/altcoinstalks
https://t.me/fupdate

Zistili sme, že veľa užívateľov sa pridá do skupín a kanálov na telegrame, ale po pár dňoch ich opustia, alebo začnú sledovať twitter a hneď na to sledovanie zrušia, atď ... NESKÚŠAJTE to robiť s nami, lebo sa dostanete na čierny listinu, a budeme Vás penalizovať, neobdržíte od nás žiadne žetóny, dokonca môžete od nás dostať ban, NESKÚŠAJTE NÁS PODVIESŤ!


Ak budete toto fórum používať normálne, bez skúšania ako nás podviesť, tak sa nemáte čoho obávať!
Ale ak sa o to pokúsite, budete penalizovaní.Buďte aktívni a nápomocní, a budete odmenení!

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod