follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Youtube’un 1 Numaralı Kripto Analistinden Bitcoin Uyarısı  (Read 1018 times)

Offline Bozkurt

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 495
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: March 25, 2022, 10:34:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts

Kriptokoin.com – YouTube’un en büyük kripto para analisti, Bitcoin 6.000 $’a çıktığı için elinde bulunan bazı Bitcoinleri satmayı planladığını açıklamış durumda.

Nicholas Merten, (aka DataDash), büyük miktarlarda BTC içeren kripto para balinalarının, fiyatı geri almadan önce fiyatı düşürmeyi umarak, 6.000 dolar değerindeki psikolojik fiyata katılacağını söylüyor.

Bitci.Com
“6,100 dolar veya 6,160 dolar civarında olacağımızı düşünüyorum. Orada insanların bu aralığa gitmesini sağlayan bir his var. Çoğu kimse bunu  ‘Ah Tanrım. Piyasa kırılıyor ve galiba fırsatı kaçırdım.” şeklinde dillendiriyor.

[Olur], çünkü Bitcoin sadece bir seviyeye kadar yükseliyordu. Ve hepinize söyleyebilirim, bu piyasalara liderlik eden insanlar, insanların böyle şeyler aradıklarını biliyorlar. İnsanları FOMO’ya çekebileceklerini biliyorlar ve bu durumda o seviyeye akmaya başlayacaklar. Sadece piyasaya birkaç ekstra yüz dolar sıkıştırmak için değil mi? Bu sadece oyuncuların yaptığı bir şey. Onlar için milyonlarca dolar anlamına gelebilir.

Benim için şahsen, bu kısa vadeli kar almaya başladığım 5,900 dolar civarında fiyatın bulunabileceğini söyleyebilirim. Şimdi neden bunları alıyorum? Zararların bir kısmı buraya Kasım ve Aralık aylarında dramatik bir şekilde girdiği için, kesinlikle 6.000 $ ‘ın büyük bir direnç seviyesi olduğunu düşünüyorum, bu daha fazla tırmanmayacak. Bu noktada  riskim var mı? Çok da olduğu söylenemez. Aslında, 2018 sonundan bu yana kazandığım karların çoğunu riske atıyordum ya da en azından bu durumda bu zararların bir kısmını telafi ediyordum. Onları tekrar canlandırabilirim.

Yani yapmak istediğim, onu kilitlemek, 6.000 $’da nasıl tuttuğunu görmek ve gerçekten – 6.000 $ desteğini almaya başlarsak -geri dönmeyi düşünürüm. Ama muhtemelen bu kadar ralli görmeyeceksiniz. Eğer fiyatlara bakacak olursanız, pratik olarak fiyatlardan bahsetmiyorsanız, RSI fazla uzatılmış durumda – kimsenin bunu gerçekten fark ettiğini sanmıyorum – bu durumda neredeyse fiyatı iki katına çıkartacağız. Yani, 6,200 dolara gidersek, pratikte konuşursak, buradaki düşük değerlerden % 100 geri dönüş elde edeceğiz. Bu oldukça önemli ve genellikle bir düzeltme gerektiriyor.”

Kaynak:  https://kriptokoin.com/youtubeun-1-numarali-kripto-analistinden-bitcoin-uyarisi-ethereum-litecoin-stellar-tron-bitcoin-cash-eos-binance-coin-cardano-fiyat-ongoruleri/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG