follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Ціна BTC падає до $6400, причина - велике замовлення на продаж у розмірі $35 млн  (Read 1660 times)

Offline Solomon

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1569
  • points:
    4247
  • Karma: 192
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: January 08, 2021, 07:41:42 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 27
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Зранку 17 травня, за кілька хвилин, ціна біткойна впала з близько $7800 до $6400 під час блискавичного краху, продемонструвавши несподіване зниження ціни на 18%. Але швидко відновилася і на час написання статті торгується близько $7300.



Джерело: coinmarketcap.com

Раптове зниження вартості біткойна призвело до того, що капіталізація крипторинкового ринку знизилася з $257 млрд до $225 млрд, більшe ніж на $32 млрд  менше ніж за 24 години.

За даними дослідників і інвесторів, включаючи Су Чжу (Su Zhu), генерального директора компанії Three Arrows Capital, і Еріка Коннера (Eric Conner), розробника продукту в Gnosis, ціна біткойна знизилася, як тільки на Bitstamp було розміщено ордер на продаж у кілька тисяч біткойна.

Чжу сказав:

BitMEX знизився до $6400. Продаж 2000 BTC на Bitstamp поглинута. Схоже на експлойт по заниженій ціні, розмістивши великий продаж (1 з 2 оракулів для позначки на BitMEX), щоб викликати ліквідацію на BitMEX. На Bitfinex у вас буде все в порядку, якщо ціна не перевищує  $7000.

Су Чжу також пояснив, що інвестори, можливо, скористалися API Bitstamp, що призвело до того, що контракти на BitMEX були ліквідовані, коли ціна біткойна знизилася.

Я чув про проблеми з Bitstamp API. Деякі баги, коли люди отримують наповнення на цінах вище своїх покупок. Це використовується на залучених продуктах як ціна марки, отже, ініціює ліквідацію на BitMEX,

 - сказав Чжу.

Коннер припустив, що замовлення на продаж на Bitstamp, що призвело до ліквідації BitMEX, може бути більше 2000, можливо, близько 5000 BTC, вартістю більше $35 млн.

Для довідки, хтось замовив продати 5000 BTC на Bitstamp, який BitMEX використовує для 50% свого каналу, і він, здається, вимкнув деякі алгоритми, які зробили каскад на BitMEX,

- сказав Коннер.

Після 18% падіння ціни біткойна, трейдери стали більш обережними щодо короткотермінової тенденції ринку.

Один трейдер очікує, що ринок поглине замовлення на продаж з урахуванням позитивних настроїв навколо криптовалютного ринку в останні тижні. Але, ринок не показав великого викупу, як того очікував трейдер.

Не хочу бути тим хлопцем, який це скаже, але я не бачу викупу, який я дійсно сподівався побачити на BTC. Об'єктивно це виглядає як ведмежий прапор, і якщо я шукав довгий запис, я б хотів почекати, поки ми випробуємо $200 млрд,

 - сказав трейдер.

Чжу зазначив, що, враховуючи нещодавню цінову дію біткойна та інших криптоактивів, це є наслідком пов'язаного з ринковою структурою руху, він очікує відновлення ринку відносно швидко в найближчому майбутньому.

Це суто рух, пов'язаний з ринковою структурою, я очікую, що його буде продано дуже швидко,

 - сказав він.

Джош Рейджер (Josh Rager), криптовалютний трейдер, також підкреслив, що розрив між закриттям біржового ф'ючерсу CME та зростанням ціни на біткойн минулого тижня був заповнений, що свідчить про позитивну тенденцію для ринку.

Залишається незрозумілим, чи буде поглинання багатомільйонного замовлення на продаж 17 травня виступати, як блокада в короткотерміновій і середньотерміновій тенденції криптовалютного ринку.

В останні тижні реальний обсяг біткойна, який оцінює денний обсяг спотової основної криптовалюти, коливався на рівні близько $1,9 млрд, що більше ніж у шість разів більше, ніж у березні.

Якщо обсяг ринку підтримується, існує велика ймовірність того, що ринок стабілізується після розпродажу, як запропонував Чжу.

У довготерміновій перспективі настрої криптовалютного ринку залишаються позитивними. На Consensus 2019, TD Ameritrade виконавчий віце-президент Стівен Квірк (Steven Quirk) сказав, що більше 6000 клієнтів установи торгували на криптовалютному ринку.


Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4167-c%D1%96na-b%D1%96tkojna-pada%D1%94-do-$6400,-prichina---velike-zamovlennya-na-prodazh-u-rozm%D1%96r%D1%96-$35-mln

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod