follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Malum forumda Ban furyası  (Read 28311 times)

Offline gospodin

• Legendary
  • *
  • Activity: 1946
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 23, 2024, 06:32:24 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Malum forumda Ban furyası
« Reply #60 on: June 22, 2019, 11:09:21 AM »
bitcoin'in yükselmesiyle o taraf daha da şenlenecek demedi demeyin:))
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #60 on: June 22, 2019, 11:09:21 AM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2802
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:39:26 PM
    • View Profile

Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #61 on: June 22, 2019, 04:39:24 PM »

Asıl senlenecek yer Twitter. Twitter da fenomen gencinenler şimdi yeni katılanlara coin söyler x2x3 yaptıkça millet verir gazı. Sen ustasin agasin pasasin diye. Şenlik asıl orada. Cogunu eleştirdihim için beni engellediler hep

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 448
  • Referrals: 14
  • Last Active: January 05, 2022, 06:26:50 AM
    • View Profile

• Total Badges: 16
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #62 on: June 25, 2019, 06:31:27 PM »

Asıl senlenecek yer Twitter. Twitter da fenomen gencinenler şimdi yeni katılanlara coin söyler x2x3 yaptıkça millet verir gazı. Sen ustasin agasin pasasin diye. Şenlik asıl orada. Cogunu eleştirdihim için beni engellediler hep

Tabi tabi, boğa piyasasında herkes kral. Ayılar gelince de kimse sorumluluğu üstüne almıyor. Bizim millet de zaten tam bir yalaka. Anında başlarlar yalamaya. Bir de eleştirenlere de laf ederler, kraldan çok kralcı :) Sonra adamın verdiği coin çöpe döner, ağlarlar.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #63 on: June 26, 2019, 06:32:49 PM »

Tabi tabi, boğa piyasasında herkes kral. Ayılar gelince de kimse sorumluluğu üstüne almıyor. Bizim millet de zaten tam bir yalaka. Anında başlarlar yalamaya. Bir de eleştirenlere de laf ederler, kraldan çok kralcı :) Sonra adamın verdiği coin çöpe döner, ağlarlar.

Bu işe ilk başlayan her kişi maalesef Twitter'dan yolu geçiyor. Oradaki leri birşey biliyor zannediyor. Bir arkadaşım bana link ile ilgili cryprokemalin twitini attı. Güya Google ile bir şeyi varmış eğer doğru çıkarsa %20 daha gider vs yazmış.
Abi dedim siktir et bunları. İnanma.
Baktım ne yazmış diye bir coini shillemis. Birde grafik yapıştırmış millet şak şaka başlamış. Bende eleştiri twiti attım. Büyük ihtimalle engeli basmıştır.

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #64 on: June 26, 2019, 08:58:43 PM »

Bu işe ilk başlayan her kişi maalesef Twitter'dan yolu geçiyor. Oradaki leri birşey biliyor zannediyor. Bir arkadaşım bana link ile ilgili cryprokemalin twitini attı. Güya Google ile bir şeyi varmış eğer doğru çıkarsa %20 daha gider vs yazmış.
Baktım ne yazmış diye bir coini shillemis. Birde grafik yapıştırmış millet şak şaka başlamış. Bende eleştiri twiti attım. Büyük ihtimalle engeli basmıştır.

Ben ilk başladığımda btct'da yüksek rütbelilerin övdüğü coinlere atlıyordum. Koskoca hero övmüş ben nasıl almam gibisinden, çok kısa süre sonra milletin kendi coinlerini övüp değer kastığı gerçeği ile yüzleştim. Twitter'da aynı şekilde. Ha gerçekten acayip iyi paylaşımlar da var ama geneli çöp.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #65 on: June 27, 2019, 02:04:07 PM »

Ben ilk başladığımda btct'da yüksek rütbelilerin övdüğü coinlere atlıyordum. Koskoca hero övmüş ben nasıl almam gibisinden, çok kısa süre sonra milletin kendi coinlerini övüp değer kastığı gerçeği ile yüzleştim. Twitter'da aynı şekilde. Ha gerçekten acayip iyi paylaşımlar da var ama geneli çöp.

Aynen hocam ben zaten btt yi senin sayende tanıdım. Ebtf ye cüzdan yerine borsa adresi vererek hata yaptım. Sizde bana btt de sor demiştiniz. 30 Eylül de hesap açtım ve 20 Mayıs gecesi hesabım öldü 😀
Önce Twitter'da görüyorum adamın bir sürü takipçisi var yazıyor işte şu çok  Şöyle  güzel bu coin böyle güzel vs. Tabi o vakitler acemilik o biçim öğrendikçe neyin ne olduğunu anlıyor insan. Şimdi hiçbirisini takip bile etmiyorum. Çünkü onlarda pek birşey bilmiyor. Ayi piaysasi olunca bir tek twit atmazlar boğa gelince bir sürü coin paylaşır. Bunların alayı kendisi bir şey başaramayan başarı duygusuna aç insanlar.
Ayrıca btt de rütbesi yüksek kisilerin de çoğunun birşey bildiğini zannetmiyorum. Kaliteli kişi sayisi 3-5 kişi ancak var. Benim favorim mhbostancı adam harbiden dopdolu legendary rütbesini fazlası ile hak ediyor.

Offline Meliodas

• Hero Member
  • *
  • Activity: 1080
  • Referrals: 20
  • Last Active: June 27, 2023, 02:15:52 AM
    • View Profile

« Reply #66 on: June 27, 2019, 11:44:25 PM »
Artık BTT'nin bir esprisinin olduğunu düşünmüyorum çünkü bountyler para etmiyor, milletin orayı kullanış amacı tamamen imzaydı artık onlarda para etmeyince çok esprisi kalmadı burayla gözümde aynı kademede. rank atlamakda çok önemli değil bence orda artık.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #66 on: June 27, 2019, 11:44:25 PM »

Offline Komorhan

• Hero Member
  • *
  • Activity: 995
  • Beyond Protocol Street Team
  • Referrals: 2
  • Last Active: May 30, 2021, 04:01:35 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
« Reply #67 on: June 30, 2019, 09:25:39 PM »
Sanırım ingilizce çevirileri direk banlıyorlar. Bende de ona benzer durum olmuştu. Malum form belli kişiler için ekmek kapısı olması için çalışıyorlar. Sanırım Türklere yönelik biz tutum içerisindeler. Eğer hesabınız full member ve üstü değilse çok üzülmenize gerek yok.
Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official altcoinstalks thread

Offline fudoaridolu

• Jr. Member
  • *
  • Activity: 85
  • Last Active: October 18, 2020, 11:29:01 PM
    • View Profile

• Total Badges: 13
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #68 on: June 30, 2019, 10:54:29 PM »
Btt deki merit olayı çok problemli bir durumda ve global'de bu konu hakkında en ufak bir şey yazsanız linç yiyorsunuz. Ne yazık ki bu durum foruma yeni üye olan kişilerin önünü komple kapatıyor.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #69 on: June 30, 2019, 11:06:19 PM »
Ben btt de Stake com un imzasını taşıdım. Ve çok dikkat çekti bence. Çünkü ciddi meblağlar ödüyordu. Hele ki iyi post kasinca. Bende haftalık 100 postu aşıyordum.
Zaten şuan için btt de Ban olayı son buldu . Kendilerince temizlik yaptılar.

Offline Sianodel

• Member
  • *
  • Activity: 108
  • Last Active: September 27, 2019, 01:16:30 AM
    • View Profile

• Total Badges: 14
« Reply #70 on: July 04, 2019, 02:21:48 PM »
türkçe bölümünden de çok fazla atılan oldu. bizim millet birbirine fesat olduğu için ispiyonlama yüzünden canı yanan çok oldu bence.toplum olarak da ülke olarak da bu yüzden hiçbir zaman ilerleyemedik ..dünya dalga geçiyor bizimle

Offline zgrdyg

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 339
  • Last Active: June 21, 2021, 03:20:10 PM
    • View Profile

• Total Badges: 17
« Reply #71 on: July 04, 2019, 02:52:19 PM »
Gerçek bir millet düşünün ki çekememezlik ana özelliklerinden biri olsun. Yazık günah bunca emeğe. Küçük bir ilçede çalışıyorum burada bile iyi işler yapıp azıcık sivrilen bir esnaf olduğunda direk ayağını kaydırmaya çalışıyorlar, ya battı batacak söylentisi yayıyorlar ya da onla iş yapmamaya başlayıp, ona iş yönlendirene de düşman oluyorlar. Kripto parasından gerçek dünyaya her yerde böyleyiz maalesef.
Ferrum Network •   ANN • Bounty • Website • Telegram
The First High-Speed Interoperability Network for Real-World Financial Applications

Offline Sianodel

• Member
  • *
  • Activity: 108
  • Last Active: September 27, 2019, 01:16:30 AM
    • View Profile

• Total Badges: 14
« Reply #72 on: July 04, 2019, 04:56:56 PM »
Gerçek bir millet düşünün ki çekememezlik ana özelliklerinden biri olsun. Yazık günah bunca emeğe. Küçük bir ilçede çalışıyorum burada bile iyi işler yapıp azıcık sivrilen bir esnaf olduğunda direk ayağını kaydırmaya çalışıyorlar, ya battı batacak söylentisi yayıyorlar ya da onla iş yapmamaya başlayıp, ona iş yönlendirene de düşman oluyorlar. Kripto parasından gerçek dünyaya her yerde böyleyiz maalesef.

maalesef öyle ....esnaf takımından özellikle çok karaktersiz tanıdım...mesela ben bi işhanı gibi bir yerde çalışıyordum bilgisayarcıda....yan taraftaki dükkanda bilgisayarcı ve patron olmadığında dükkanı gözler.benimde dışarda olduğumu görürse çaktırmadan dükkana girer deftere bakardı...defterde o gün yaptığımız işleri not edip karşısına parayı yazıyorduk.basit bi günlük muhasebe defteri yani..

şerefsizin gözü sürekli o defterdeydi...bizim patronda aynı şekilde şerefsiz gerçi...ne yalan dolanla milleti kazıklardı.sağlam makinaya format lazım der 70 tl para sokardı saftirik gördümü

ama yandaki bilgisayarcı baya adi bi herifti.bakıma gelen ya da arızası olan dizüstülerin hddlerini bozuk ve eski hdd ile değiştirirdi.

bu hasetlik fesatlık kıskançlık çekememezlik toplumun her katmanında var.

bakın bugün memurlara nerdeyse herkes gıcık...he sorsan sen memur musun ? değilim ..nerdeee...işsizim hatta...bi algı yaratmışlar salla başı al maaşı diye...tamam illaki vardır öyle memurlar ama sen niye bütün memurlara genelliyorsun lan bunu dimi...
sonra mesela insani şartlarda çalıştıkları için özel sektörde çalışanlarda ayrıca gıcık memurlara...neymiş efendim 8 5 çalışıyorlarmış... e sen de oku sen de memur ol napalım yani...olmuyorsa işyerindeki hayvani çalışma şartları için eylem yap protesto yap...ama adamın kültüründe haksızlığa karşı çıkmak gibi bir olgu yok ki ...onun yerine garez kıskançlık fesatlık gelişmiş....

kamu kurumlarına gidiyorsun..herkes birbirinin açığını arıyor.. okullara gidiyorsun öğretmenler kendi arasında ya da müdürle çekişmeli...özel sektör zaten insanın kanını emmek üzere bir düzen kurmuş.. e devletin düzenleyici şeyleri de formaliteden ibaret..

kadın erkek ilişkileri bile ne kadar çarpık ...çarpık olmayanlarda çarpık olsun diye tonlarca dizi film çekiliyor aptal aptal...sinema sektörü niye gelişmiyor mesela...niye gelişsin ki ..adamların elinde toplumu yönlendirme manipülasyon aracı olmuş ...televizyonlarda öyle...bi tane faydalı program varmı tvlerde...varsa yoksa kavga gürültü cinayet kıskançlık vs vs....hepsi bilinçli...sinema sektörü de aynı şekilde....kimse kendinden iyisini görmek istemiyor gördüğünde dibe çekmeye çalışıyor.mutlu evililiklerin bitmesindeki nedenlere bakın mesela illaki dışardan etkenler çıkabiliyor ortaya.
kimse kimsenin mutluluğunu sevincini çekemiyor.böyle bir toplum olur mu ya...sürekli kıyas sürekli bir karşılaştırma .....

mesela bu konuyla bağlantılı yine askerde yaşadıklarınızı yazsanız yine bi dünya içerik çıkar mesela dimi...herkesin bi hikayesi anısı vardır.

yani özetle malum forumda yaşadığımız ispiyonlar çekememezlikler hainlikler iş çevirmeler hepsi toplumda yaşadığımız ve hergün karşımıza çıkan olayların yansıması....koca bir ülkenin devletin başını bu zihniyet yedi.yapacak bişey yok böyle gelmiş böyle gider.

zaten imkanım olsun 1 dakika durmam bu ülkede..durana saygım var yanlış anlamayın sonuçta vatandır tamam ancak bu toplumun yoz değerleri bana çok ters.çekilmiyor artık
« Last Edit: July 04, 2019, 05:05:16 PM by Sianodel »

Offline levyashin

• Sr. Member
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #74 on: July 10, 2019, 10:25:30 PM »
Dert yuvası olmuş başlık :)

Evet arkadaşlar malesef insanımız böyle. Hem düzgün iş yapmazlar, hem de yapana da mani olmaya çalışırlar. Ancak düzgün iş yapan adam her zaman bir şekilde sıyrılır bu pislikten. Dolayısıyla en iyisi, düzgün iş yapmaya çalışıp çevreyi umursamamak.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG