Група країн, що входять у G20 підтвердила, що буде відповідати стандартам боротьби з відмиванням грошей (AML) та протидії фінансуванню тероризму (CTF), розробка яких буде завершена у цьому місяці спеціальною групою з фінансових дій (FATF).
Міністри фінансів та керівники центральних банків країн G20, які зустрілися у Японії, у минулі вихідні взяли на себе зобов'язання застосовувати правила у комюніке, опублікованому на веб-сайті міністерства фінансів Японії в неділю 9 червня.
Очікується, що стандарти FATF встановлять жорсткіші операційні процедури для криптовалютних бірж, виходячи за рамки основних правил "знай свого клієнта" (KYC), яких дотримуються більшість основних бірж. На додаток до перевірки та ведення обліку ідентичності користувачів, бірж та інших постачальників послуг, їм доведеться передавати інформацію про клієнтів один одному при передачі коштів, так само, як банки повинні робити - процедура, відома в США як «правило перевезень» (travel rule).
Аналітична компанія, яка досліджує блокчейн Chainalysis нещодавно стверджувала, що очікувані зміни, викладені в проєкті документів в лютому, були б нереальними і шкідливими для криптоіндустрії.
Проте G20 вважає, що загроза від криптоактивів є низькою, і визнає їх потенціал. У комюніке йдеться:
Технологічні інновації, включаючи ті, що лежать в основі криптоактивів, можуть принести значні переваги фінансовій системі та ширшій економіці. Хоча на цьому етапі криптоактиви не становлять загрози для глобальної фінансової стабільності, ми залишаємося пильними щодо ризиків, включаючи ті, що стосуються захисту споживачів та інвесторів, боротьби з відмиванням грошей та боротьби з фінансуванням тероризму. Також шукаються можливі додаткові заходи, закликаючи Раду по фінансовій стабільності (Financial Stability Board, FSB) та «інші нормотворчі органи для моніторингу ризиків і розгляду роботи про додаткові багатосторонні заходи у відповідь у разі необхідності.» G20 відзначила каталог регуляторів криптоактивів FSB, опублікований в квітні та доповідь про поточну роботу, регуляторні підходи та потенційні “прогалини” у регулюванні криптоактивів.
Нарешті, звертаючись до питання про хаки в криптопросторі, G20 сказали:
Ми також продовжуємо активізувати зусилля, спрямовані на посилення стійкості в кіберпросторі, та вітаємо прогрес у ініціативі FSB, щодо визначення ефективних методів реагування та відновлення кіберінцидентів.Джерело
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/4240-g20-p%D1%96dtverdzhu%D1%94,-shho-bude-vprovadzhuvati-zhorstk%D1%96sh%D1%96-pravila-fatf-do-kriptovaljut