follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Güncel Bountyler  (Read 151526 times)

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
Re: Güncel Bountyler
« Reply #525 on: September 12, 2020, 11:32:27 PM »
Üzüldüm ya şu bounty işlerinin tadı iyice kaçtı ne doğru düzgün bounty var nede doğru düzgün menejer iyi olanlar da epey bekletip sonra açıyorlar

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #525 on: September 12, 2020, 11:32:27 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #526 on: September 13, 2020, 10:50:00 AM »
Clipx sürekli yazmam doğrultusunda son iki haftaya 5'er stake vermiş ama ilginçtir ki ilk iki haftaya ısrarla vermemeye çalışıyor. Aslında 4 haftada aynı yere mesaj attım ama yanlış yere atmışınız diyorlar.

Clipx imzasında bir ibnelik döndü ama anlamadım.
3.hafta 10 postta kaldın dedi. Ondan öncekileri sordum kralları iyi oku dedi. Anlamış değilim. Son bountyler de sayım geç oldu stake vermedikleri oldu.
Size de son iki hafta 5 vermiş öncekileri de kovala hocam. Ben sildim çıktım. Bir de derdini anlatmak için çeviri kullanmak zorunda kalıyorum. Önümüzde ki maçlara bakacağız artık

Benim okuduğum kadarıyla kurallarda 4 Farklı günde mesaj atmak ve toplam mesaj sayısı önemli onun dışında ben bir detay göremedim haftanın 4 Farklı günü post atmamış olabilir misiniz hoca

Hocam her gün foruma giriyoruz zaten. Ben çoğu managerin bu bölümü kabul ettiğini bildiğim için çoğunlukla burada takıldım ama bana deseler di şu kural ihlali var anlarim. Ama kurallara iyi bak demesi topu taca atmasından başka birşey değil . Neden yeni bounty gelmiyor var mı bilgisi olan. Eth ağı ile ilgili olabilir mi?

Offline Xx

• Hero Member
  • *
    • View Profile

« Reply #527 on: September 13, 2020, 04:27:32 PM »
Clipx sürekli yazmam doğrultusunda son iki haftaya 5'er stake vermiş ama ilginçtir ki ilk iki haftaya ısrarla vermemeye çalışıyor. Aslında 4 haftada aynı yere mesaj attım ama yanlış yere atmışınız diyorlar.

3.hafta 10 postta kaldın dedi. Ondan öncekileri sordum kralları iyi oku dedi. Anlamış değilim. Son bountyler de sayım geç oldu stake vermedikleri oldu.
Size de son iki hafta 5 vermiş öncekileri de kovala hocam. Ben sildim çıktım. Bir de derdini anlatmak için çeviri kullanmak zorunda kalıyorum. Önümüzde ki maçlara bakacağız artık

Benim okuduğum kadarıyla kurallarda 4 Farklı günde mesaj atmak ve toplam mesaj sayısı önemli onun dışında ben bir detay göremedim haftanın 4 Farklı günü post atmamış olabilir misiniz hoca

Hocam her gün foruma giriyoruz zaten. Ben çoğu managerin bu bölümü kabul ettiğini bildiğim için çoğunlukla burada takıldım ama bana deseler di şu kural ihlali var anlarim. Ama kurallara iyi bak demesi topu taca atmasından başka birşey değil . Neden yeni bounty gelmiyor var mı bilgisi olan. Eth ağı ile ilgili olabilir mi?

İnanın hocam benim de bilgim yok ama sayı epey azaldı artık bu forumda bounty yok sayılabilir

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #528 on: September 13, 2020, 09:04:35 PM »

İnanın hocam benim de bilgim yok ama sayı epey azaldı artık bu forumda bounty yok sayılabilir

Zaman var iken spam yapmadan rütbe atlamaya bakalım. Sanki yakın zamanda bounty olmayacak gibi.
@trendcoin hocam diğer forumda murat var bounty manager ona söyleme imkanınız olur mu bu foruma da bounty yapsa. Sizin bir ağırlığınız vardır. O da iyi bir manager. Galiba kendisi de türk

Offline trendcoin

• Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 3589
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Last Active: May 22, 2024, 08:12:30 AM
    • View Profile

• Total Badges: 27
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #529 on: September 13, 2020, 09:26:49 PM »
Zaman var iken spam yapmadan rütbe atlamaya bakalım. Sanki yakın zamanda bounty olmayacak gibi.
@trendcoin hocam diğer forumda murat var bounty manager ona söyleme imkanınız olur mu bu foruma da bounty yapsa. Sizin bir ağırlığınız vardır. O da iyi bir manager. Galiba kendisi de türk

murat'ın bir kampanyasına daha önceden katılmıştım, ödemede birkaç aksaklık olmuştu, bu yüzden de diyalog kurduk, murat türk değil hocam. :) ben de ilk türk zannettim. ayrıca murat'ın türk olmadığı kadar benim de bir ağırlığım yok. :)

işin kötü kısmı, diğer tarafta da imza yok. ne yapalım, biraz dinlenmiş olalım, illa ki yine bir furya çıkar. :)

ben kampanya oluşturacak olsam, aynı havuza daha fazla katılımcının geleceği böyle zamanları denk getiririm. birileri de bu zamanları fırsata çevirmek isteyecektir, bekleyelim, hem beklerken biraz da dinlenmiş olalım.
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #530 on: September 13, 2020, 09:31:18 PM »

murat'ın bir kampanyasına daha önceden katılmıştım, ödemede birkaç aksaklık olmuştu, bu yüzden de diyalog kurduk, murat türk değil hocam. :) ben de ilk türk zannettim. ayrıca murat'ın türk olmadığı kadar benim de bir ağırlığım yok. :)

işin kötü kısmı, diğer tarafta da imza yok. ne yapalım, biraz dinlenmiş olalım, illa ki yine bir furya çıkar. :)

ben kampanya oluşturacak olsam, aynı havuza daha fazla katılımcının geleceği böyle zamanları denk getiririm. birileri de bu zamanları fırsata çevirmek isteyecektir, bekleyelim, hem beklerken biraz da dinlenmiş olalım.

Tamam hocam teşekkürler. Kolay gelsin.
Murat in türk olmadığını öğrenmiş olduk. Ben de geçen gün Türkçe yazayım mi yazmayayım mı diye düşündüm. İngilizce yazdım. İyi ki ingilizce yazmışım.

Offline Resulbil

• Hero Member
  • *
  • Activity: 713
  • Last Active: June 01, 2021, 12:18:26 PM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #531 on: September 13, 2020, 10:12:40 PM »
Radix bountye başladık başka kampanya kalmadı 1 ay zaman kalmış boş duracağımıza buna devam edelim rütbe için de iyi olacak

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #531 on: September 13, 2020, 10:12:40 PM »

Offline Xx

• Hero Member
  • *
    • View Profile

« Reply #533 on: September 14, 2020, 12:06:42 AM »
Hızla ve merakla yeni imzayı bekliyoruz sevgili dostlar umarız çok bekletmez bizi ;D

Offline Nboramir

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 398
  • Referrals: 1
  • Last Active: October 01, 2021, 07:22:48 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #534 on: September 14, 2020, 08:48:35 AM »
Hızla ve merakla yeni imzayı bekliyoruz sevgili dostlar umarız çok bekletmez bizi ;D
  Umutlar tükeniyor :D bounty ve airdrop avcılarına ekmek kalmayacak bu gidişle forumlarda

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #536 on: September 14, 2020, 05:16:51 PM »
bubbalex'den yeni bir bounty bekleniyor ama henüz yok sanırım öyle bir gelişme. Ara sıra telegramda soruyorlar ama henüz yeni bir bounty yok diyor.

Hocam sende imzayı çıkart bari stake vermediler bari fazladan reklamlarını yapma.😄😄
Yoksa çözmeye çalıştığın için mi hala bekliyorsun?

Offline waybesuricata

• Legendary
  • *
  • Activity: 1822
  • Bitcoin Mixer| Since 2019
  • Last Active: March 10, 2024, 01:27:03 PM
    • View Profile

« Reply #537 on: September 14, 2020, 05:29:03 PM »
@ustcoin hocam çözmeye çalıştığım için bekliyorum hala ya yoksa çıkmak istiyorum ben de. Saçmalık hala aynı şeyi söylüyorlar şimdi yine yazdım bilerek yazıyorum hala saçmalıyorlar diye. Hala diyorlar ki yanlış yere post atmışsınız.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2797
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 10:02:45 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #538 on: September 14, 2020, 06:04:22 PM »
@ustcoin hocam çözmeye çalıştığım için bekliyorum hala ya yoksa çıkmak istiyorum ben de. Saçmalık hala aynı şeyi söylüyorlar şimdi yine yazdım bilerek yazıyorum hala saçmalıyorlar diye. Hala diyorlar ki yanlış yere post atmışsınız.

Yanlış yer neresiymis onu sor hocam? Son verdikleri stake de doğru yer de mi attın? Onları da ayni yerde attıysa mantık olarak hic vermemeleri lazım.

Offline waybesuricata

• Legendary
  • *
  • Activity: 1822
  • Bitcoin Mixer| Since 2019
  • Last Active: March 10, 2024, 01:27:03 PM
    • View Profile

« Reply #539 on: September 14, 2020, 08:15:08 PM »
@hasyurt sonunda ikna edebildim hocam ilk iki haftaya da verdiler stake. Dediğiniz gibi saçmalık tüm haftaları aynı yere attım son 2 haftaya verip ilk iki haftaya vermiyorlardı. Sürekli yazdım telegramdan verdiler biraz önce stakeleri. Bu seferde KYC yok demişlerdi şimdi KYC istiyorlar.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG