follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: DIA (Decentralised Information Asset) Projesi  (Read 53631 times)

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
Re: DIA (Decentralised Information Asset) Projesi
« Reply #435 on: November 07, 2020, 09:08:15 AM »
Kucoin daha çoğu coin de çekimleri açmamış. Bnb ile çekim mümkün oradan binanceye transfer etmek mümkün. Epey zamandır bnb çekimleri açık. Demek ki bnb nin kucoinde listelenmiş olması büyük avantaj sağladı.
Kucoin in belini doğrultması mümkün değil  uzun vade de ancak kurtarır. 150 milyon dolar az  buz bir para değil.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #435 on: November 07, 2020, 09:08:15 AM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline Resulbil

• Hero Member
  • *
  • Activity: 713
  • Last Active: June 01, 2021, 12:18:26 PM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #436 on: November 07, 2020, 10:54:22 PM »
Kaç zamandır Dıa da al sat yapsaydıl x2 3 yapmıştık sürekli 1 1.5 dolar arasında gidip geliyor bir türlü kıramadı şu engelli. Twitterda sürekli fenomenler shillyor ama bir türlü beklenen hareket gelmedi yıl sonu 10 dolar civarı olacak dedik 1 dolarda kaldı 😔

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #437 on: November 08, 2020, 08:26:20 AM »
Dia hala kendini koruyor 1 dolar civarında vallaha iyi dayandı inşallah artışa başlar

Offline codehash

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 415
  • Last Active: March 09, 2022, 10:41:58 AM
    • View Profile

• Total Badges: 18
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #438 on: November 08, 2020, 03:18:49 PM »
Dia hala kendini koruyor 1 dolar civarında vallaha iyi dayandı inşallah artışa başlar

Buradan girilir mi? Artışa başlar mı?

Offline Resulbil

• Hero Member
  • *
  • Activity: 713
  • Last Active: June 01, 2021, 12:18:26 PM
    • View Profile

10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #439 on: November 15, 2020, 10:24:42 PM »

Buradan girilir mi? Artışa başlar mı?

Bir kaç gündür yine hareketli burdan döner diyorum inşallah şu 1.2 aşamadı bir türlü airdrop yapıldı savings yapıldı hala tık yok token yakma olayıda var inşallah bir yerden döner artık.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #440 on: November 16, 2020, 11:23:01 AM »
Sattıklarımı 1.11 den aldım.. İyide yapmışım diyorum.Yoksa başka bir yere bağlayacaktım parayı.(Bağlayacağım tokende yerinde sayıyor bu arada)  Hiç değilse %20 verdi bana şimdilik..Al sata çok müsait olmaya başladı.Değerlendirebilirsem benim için çok güzel olacak.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2816
  • Last Active: Today at 03:21:43 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #441 on: November 16, 2020, 07:47:01 PM »
Sattıklarımı 1.11 den aldım.. İyide yapmışım diyorum.Yoksa başka bir yere bağlayacaktım parayı.(Bağlayacağım tokende yerinde sayıyor bu arada)  Hiç değilse %20 verdi bana şimdilik..Al sata çok müsait olmaya başladı.Değerlendirebilirsem benim için çok güzel olacak.

İyi yapmışsın hocam. Allah'tan arkasından bakıp kalmadın..ya da fomo ya kapılıp yüksekten almadın. Bana nedense sattığım zaman hep uçacakmış gibi geliyor. Bir de bu adamlar airdrop yapıyor ya bari elimde dursun airdroptan fayfalanayim diye bekletiyorum. Bu cuma zaten sin parti gelecek. Herhalde bize gelmesi cumartesi gününü bulacaktır. Geleni de bekletecegim

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #441 on: November 16, 2020, 07:47:01 PM »

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #442 on: November 18, 2020, 09:44:29 AM »

İyi yapmışsın hocam. Allah'tan arkasından bakıp kalmadın..ya da fomo ya kapılıp yüksekten almadın. Bana nedense sattığım zaman hep uçacakmış gibi geliyor. Bir de bu adamlar airdrop yapıyor ya bari elimde dursun airdroptan fayfalanayim diye bekletiyorum. Bu cuma zaten sin parti gelecek. Herhalde bize gelmesi cumartesi gününü bulacaktır. Geleni de bekletecegim

Hocam son parti ile birde aldıklarım ile olası bir 10 doları görürse beni çokmihya edecektir.Airdrop 12 aralıkda son idi. Airdrop bittikten sonra tüm DIA'ları borsaya çekip al sat ile miktar arttırmayı düşünüyorum.Her %20 artışında satsam , geri çekildiğinde alsam iyi bir miktar DIA toplamış olurum.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #443 on: November 18, 2020, 04:31:11 PM »

Hocam son parti ile birde aldıklarım ile olası bir 10 doları görürse beni çokmihya edecektir.Airdrop 12 aralıkda son idi. Airdrop bittikten sonra tüm DIA'ları borsaya çekip al sat ile miktar arttırmayı düşünüyorum.Her %20 artışında satsam , geri çekildiğinde alsam iyi bir miktar DIA toplamış olurum.

Yalnız Aralık ayına kadar ciddi bir alt party başlarsa %20 ler cok komik sayılar olabilir. Ben dia dan gerçekten umutluyum. Gelen tokenlerin tek bir tanesini daha satmadım. Bakalım airdroptan ne gelecek.
Dia ekibi cikar çıkmaz kisa sürede bir sürü sağlam borsaya girince rüştünü ispatladı. Ödülleri de dağıttılar sağolsunlar  kaldı 2 gün son parti gelsin beklemeye geçeceğiz artık

Offline Bozkurt

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 495
  • Last Active: March 25, 2022, 10:34:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
« Reply #444 on: November 18, 2020, 05:14:12 PM »
Çok güzel projeler kaçırmışım şuan girdiğim bounty idare eder en azından siteden ayda 10-15 lira gelir :D belki daha fazla gelir ileride onu bilemem ama boş bir bountyde girmek hiç istemiyorum çünkü çok zaman kaybı oluyor.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #445 on: November 19, 2020, 09:32:10 AM »
Yalnız Aralık ayına kadar ciddi bir alt party başlarsa %20 ler cok komik sayılar olabilir. Ben dia dan gerçekten umutluyum. Gelen tokenlerin tek bir tanesini daha satmadım. Bakalım airdroptan ne gelecek.
Dia ekibi cikar çıkmaz kisa sürede bir sürü sağlam borsaya girince rüştünü ispatladı. Ödülleri de dağıttılar sağolsunlar  kaldı 2 gün son parti gelsin beklemeye geçeceğiz artık

Hocam bencede borsalarda hızlı bir şekilde listelem yaşadı. Binance'de 5 doları gördü biliyorsunuz.Tekrardan bu seviyelere geleceğini düşünüyorum.Tek şansızlığı borsalarda listeleme başladığıda piyasada bir kaç olumsuzluk ve BTC hareketlerinin aşağı yukarı olması DIA'yı etkiledi.Dün BTC bazlı dipten biraz daha aldım.Tabikide YTD. Ama biraz DIA ya kaymaya başladım yatırım olarak.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #447 on: November 19, 2020, 05:40:42 PM »
Bounty kampanyasının üçüncü gönderimleri yarın yapılacakmış sanırım arkadaşlar, katılanlara bilgi vereyim dedim buradan cüzdanlarınızı takip edersiniz.

Heyecanla bekliyoruz hocam. Gönderen elemanın parmağı tombul olsa da son partiyi bana gönderirken 168 yerine 8eiki üç kere fazla bassa ne iyi olur😁
İşin şakası son parti gelince ben yine hodla devam. Altboga yaşanmadan Dia ları satmak mantıklı değil

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #448 on: November 20, 2020, 12:04:35 PM »
Bounty kampanyasının üçüncü gönderimleri yarın yapılacakmış sanırım arkadaşlar, katılanlara bilgi vereyim dedim buradan cüzdanlarınızı takip edersiniz.

Heyecanla bekliyoruz hocam. Gönderen elemanın parmağı tombul olsa da son partiyi bana gönderirken 168 yerine 8eiki üç kere fazla bassa ne iyi olur😁
İşin şakası son parti gelince ben yine hodla devam. Altboga yaşanmadan Dia ları satmak mantıklı değil

Hayırlı  olsun sonuncu partiyide aldık.. Herkesin kesesi dolu olsun. Bu arada son parti bubbalexin elektronik tablosuna uymuyor.. Yaklaşık 6 tane eksik gönderilmiş oldu. DIA takımı ilk ve ikinci parti hangi adedi göndermiş ise son partiyide aynı adetle göndermiş.Aldığımızın yanında birşey değil ..
Bu arada ustcoin hayırlı olsun imzan .Takip et beni  ;)

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #449 on: November 20, 2020, 12:12:48 PM »

Hayırlı  olsun sonuncu partiyide aldık.. Herkesin kesesi dolu olsun. Bu arada son parti bubbalexin elektronik tablosuna uymuyor.. Yaklaşık 6 tane eksik gönderilmiş oldu. DIA takımı ilk ve ikinci parti hangi adedi göndermiş ise son partiyide aynı adetle göndermiş.Aldığımızın yanında birşey değil ..
Bu arada ustcoin hayırlı olsun imzan .Takip et beni  ;)

Hocam belki 6 adet eksik göndermeyi bu üç dağıtım da ki gas ucreti yerine saymışlardır. Helalj hoş olsun. Bu kadarını gönderdiler ya ona da şükür. Bu sefer ki gönderim de cabuk okdu demek ki ilk gönderim tamamen gas ucreti ile alakalı olmalı o zamanlar gas ucreti ether den dolayı cok yüksekti.
Bana gelenleri ben eger ciddi  ir artış olmazsa Ocak Şubata kadar tutmayı planlıyorum.

Edit: bana da son gelen miktar 2 eksik gelmiş. Toplam da 800 adet gelecekti 798 gelmiş oldu. Allah bereket versin
« Last Edit: November 20, 2020, 01:24:15 PM by hasyurt »

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG