follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Ankr (ANKR), Curve DAO Token (CRV) ve Storj (STORJ) Coinbase’de Listeleniyor  (Read 499 times)

Offline Dontcry.

• Member
  • *
  • Activity: 93
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: October 16, 2021, 11:25:13 PM
    • View Profile

• Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
kaynak: https://kriptohayat.com/ankr-ankr-curve-dao-token-crv-ve-storj-storj-coinbasede-listeleniyor

Bugün açıklanan duyuruya göre, Ankr, Curve DAO Token ve Storj token’lar Coinbase kripto borsasında listelenecekler. New York harici diğer tüm yerlerden erişim sağlanabilecek bu kripto paraların ticaretine 25 Mart 2021’de başlanacaktır.

Listeleme koşulları oldukça ağır olan Coinbase borsasında bir çok kripto para listelenmiştir. Bunlar ince elenip sık dokunup seçilen kripto paralardır. Platforma yakın zamanda eklenen kripto paralar ise şu şekildedir;  Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC) SKALE (SKL), The Graph (GRT), Aave, (AAVE), Bancor (BNT), Synthetix (SNX), Filecoin (FIL), NuCypher (NU), Wrapped Bitcoin (WBTC), Balancer (BAL), Ren (REN), Uniswap (UNI), yearn.finance (YFI), Loopring (LRC), UMA (UMA) Celo (CGLD), Numeraire (NMR), Band (BAND), Compound (COMP), Maker (MKR) ve OmiseGo (OMG).

CRV, ANKR ve STORJ Deposit işlemleri açılmıştır. Duyurularında likidite koşullarının sağlanması dahilinde işlemlerin başlayacağını söyleyen Coinbase borsası, deposit işlemlerini duyuruyla beraber açarak elini çabuk tutmuştur.

İlk etapta sınırlı çiftlerde alınır satılabilir olacak olan bu 3 kripto para, oldukça likit varlık oldukları için planlar dahilinde 25 mart günü işleme açılacaktır. Coinbase’de işlem görülecek çiftler ise şu şekildedir; ANKR-USD, ANKR-BTC, ANKR-EUR, ANKR-GBP, CRV-USD, CRV-BTC, CRV-EUR, CRV-GBP, STORJ-USD ve STORJ-BTC.

Ankr (ANKR) , geliştiricilerin çeşitli blok zincirleri dağıtmasını ve kullanmasını kolay ve uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlayan dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olan Ankr’a güç veren bir Ethereum kripto parasıdır. ANKR belirteci, düğüm dağıtımı gibi Ankr üzerindeki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir ve ayrıca ağ katılımcıları için bir teşvik görevi görür.

Storj (STORJ) , Tardigrade adlı merkezi olmayan bir bulut depolama ağına güç veren bir Ethereum kripto parasıdır. Bir kullanıcı Tardigrade’e bir dosya yükledikten sonra, her dosyanın parçaları küresel bir bağımsız düğüm ağına dağıtılır. Birisi dosyayı istediğinde, güvenli bir şekilde yeniden derlenir ve indirilmeye hazır hale getirilir. Bu, herkesin merkezi bir veri merkezine güvenmek zorunda kalmadan Tardigrade’de dosya depolayabileceği anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca kullanılmayan sabit disk alanı ve bant genişliği dahil olmak üzere ağa kaynak sağlama karşılığında STORJ jetonları kazanabilirler.

Curve DAO Token (CRV) , merkezi olmayan bir değişim ve otomatik piyasa yapıcı protokolü olan Curve.fi’ye güç veren bir Ethereum belirtecidir. Protokol, benzer ERC-20 tokenları, birincil olarak stabilcoinler (USDC ve DAI gibi) ve Ethereum tabanlı Bitcoin tokenları (WBTC ve renBTC gibi) arasında geçiş yapmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Süreksiz kaybı en aza indirmek için, protokol yalnızca benzer varlıkların havuzlarını barındırır. Bu, Curve’de USDC-DAI-USDT likiditesi sağlayabileceğiniz, ancak örneğin USDC-WBTC sağlayamayacağınız anlamına gelir. CRV belirteci, yönetişime oy vermek ve protokol ücretlerini ödül olarak talep etmek için çeşitli süreler için (4 yıla kadar) kilitlenebilir.

kriptohayat.com
« Last Edit: June 13, 2021, 01:17:27 AM by Dontcry. »
Kripto Hayat ♦ Kripto Para Haberleri ve Analizleri ♦ Kripto Para Haberleri

Kripto Para Analiz ve Yorumu

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Referrals: 2
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Yüklü miktarda aldığım ANKR'yi sabırla bekledim aylarca. Ama fiyatta hiç hareketlenme olmadı. En son geçen ayın ortalarında yüzde 50 karla sattım. Coinin kısmeti açıldı. Oradan da 6x yaptı. ANKR holderların her biri bana 10ar ANKR vermeli :)

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
Yüklü miktarda aldığım ANKR'yi sabırla bekledim aylarca. Ama fiyatta hiç hareketlenme olmadı. En son geçen ayın ortalarında yüzde 50 karla sattım. Coinin kısmeti açıldı. Oradan da 6x yaptı. ANKR holderların her biri bana 10ar ANKR vermeli :)

Ben de bundan çok değil bir hafta önce ONE Coin aldım. Yükseldi biraz geri çekildi sonra sattım geri gelir de alırım diye düşündüm. O harekete başladı ve şuan X5 yaptı benim aldığım yerden. Nasip o kadarmış.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2808
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: May 25, 2024, 11:29:36 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Storju daha fazla götürdüler ankr biraz duruldu gibi ama ben  ankr sağlam bir hype yakalarsa daha da gider gibi. Btc  yeter ki biraz stabil kalsa yeter. Aldım bekliyorum hala fiyatı ucuz sayılır.

Offline mrrt0935

• Hero Member
  • *
  • Activity: 704
  • Referrals: 0
  • Last Active: October 04, 2022, 11:41:59 AM
    • View Profile

• Total Badges: 17
    Second year Anniversary 10 Posts First Post
ANKR bu vakitten sonra alınır mı ?