follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: אחיו של פאבלו אסקובר "אלטרנטיבה לתפיסת ביטקוין של ה- CIA  (Read 1187 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

ברון סמים קולומביאני אחיו של פבלו אסקובר, רוברטו אסקובר, של dietbitco (DDX) פורסם תחת שם האלטרנטיבה שלה Bitcoin מזלג קשה.

רוברטו אסקובר dietbitcoin'l אשר הקשר, רוברטו אסקובר Inc. Inc. Inc. חברת ההשקעות שאושרה על ידי thenextweb נראה לדבר היום.

רוברטו דה חסוס אסקובר האינטרנט של גאביריה ב dietbitco של כ 281 עמודים בפורמט PDF "רוברטו אסקובר, פבלו אסקובר Dietbitcoin הסיפור האמיתי תחת הכותרת" יש מסמך ו כותרת המשנה במסמך כי, "רוברטו אסקובר בבעלות 100 $ מיליארדי $ cryptopara dietbitcoin נהג DDX לשוק. "בצורה של.

"מטוס פרו אחר" ו "נורייגה, יין" אין לי זמן לקרוא את הגרסה המלאה כוללים בפרק שכותרתו, מעוניין להרכיב את דחיפת הופעתה של תכנית טיוטת DDX של (נייר לבן) יכול להוריד את ההקדמה.

"אני, רוברטו דה חסוס אסקובר גאביריה, בשלום, אני אטען Bitcoin כי נוצר על ידי הממשל האמריקני, ואני לא יהיה האחרון להגיד את זה. העולם יתעורר. העולם יראה שהם יוצרים אותו. וכאשר הם ראו אותו, העבודה תהיה בעבודה בעבר, וכאשר נודע לו כי ה- CIA יודע שהעולם יהיה למכור את כל כספם והם יהרסו את הערך ביטקוין. אז של dietbitco (DDX) ההצפנה יצרתי כסף משלי אני נותן את שמה. "

Dietbitco כיום פסגה עבור מכירות מהסיביות של 1 מיליון DDX לשים את ההצעה הראשונה מזומן שלושת סיבובים הממוקדים (ICO) עובדת על. ICO ואת מכירה מראש לפני הסיבוב הראשון של 2 $ סך השווי של 300,000 ko, המפורטים במקור על 50 $ לשים מחיר המכירה לאחר הסיבוב השני מ 100 $ 300,000 ko ו 1000 מ 400,000 $ אמורה להימכר ko.

עם זאת, עם כניסתה למקום ה -1.8 מיליון, לשים בנפח המסחר הכולל של 21 מיליון זה מתבטא להיווצר.

על פי ספרו של רוברטו אסקובר, במקור סאטושי Nakamoto אומר כי עם הגישה של המטבע ההצפנה שלו:

"יום אחד באה שיחת טלפון מאל קונג'ו. אל קונג'ו אמר לי שאתה מדבר עם סאטושי נאקאמוטו. זו לא היתה שיחה שהכרת. עכשיו אמרה לימה שאני איתו בפרו. "אל Conejo, אני לא יודע מי הבחור הזה הוא, שאני getirin.'de לביתה, 'אישור Conejo אל,' הוא אמר.

כל הזמן קראתי את החדשות על הכסף המזויף הזה שנקרא ביטקוין בעיתונים. לא ידעתי איך זה. זה לא היה בגשם. ללא שם: Taki El Conejo עד שתתקשר אלי שוב. הפעם הוא אמר לי 'אנחנו עושים כסף משלנו'. אני לא מבין. פבלו אסקובר, מייסד Bitcoin Emillion אמר שהוא רוצה לעשות כסף ההצפנה Gavirir למשפחתו. אמרתי בסדר. אני מאשר את העסקה. "

עם זאת, רוברטו אסקובר, העובדה של Nakamoto זו הגישה "תוכנית הוקמה לחדור אסקובר Incorporated ידי טענות הממשל האמריקני כי זה ומוסיף," Dietbitco למשתמשים "Americanos" כסף מספיק גדול כדי לאפשר ניטור של רכישות. "

אסקובר בתקווה לגייס כסף הצפנת הצפנת ג'ון היה דמות ידועה בקשר עם הקהילה, כגון McAfee, אך בהסכם הסוף "נדחה כיוון שהוא קטן מדי" הוא.

"אף פעם לא אהבתי את הבחור הקטן הזה. מעולם לא שמעתי עליו קודם. אף אחד לא יודע את השם בקולומביה. אני לא יודע אם בעולם יש מידע עליו, אבל אני לא מכיר אותו.

El Conejo ב ואמר: "איך אתה יכול להקים חברה עם מישהו יודע ממך?" El Conejo: "זה לא," הוא אמר. אמרתי, "ככה זה נראה לי". ג'ון מקאפי ... מעולם לא שמעתי עליו. מעולם לא שמעתי את השם. זה שם חסר ערך. אתה יודע את השם שאתה צריך הוא השם שלי. זה לא שמו של האיש. "

רוברט אסקובר, בספרו, של Ethereum (ETH) Vitalikor שותף מייסד של בוטרה לכן היא אינה נתפסת כסף Ethereum ההצפנה תקף ידי תלוי בגיל צעיר של בוטרה הוא ifaler כדלקמן:

"אתריום הוא הטעיה מוחלטת. זוהי טכנולוגיה יפה, אבל זה נוצר על ידי ילד קטן. למי אכפת מהילד הזה? לא בתקווה. היא יכולה לבוא הנה ולדבר אתי מאה אלף פעם. אמרתי לו, "אתה גרינגו. אתה חושב שגם הכסף של גרינגו תומך? את הכסף של הכסף הם לא בתקווה; אל תבינו את ההרגשה שאני אקח את האסימונים שלכם ".

מוקדם יותר השנה, עוד שחקנים שם גדול "מאסטר זן" סטיבן סיגל, בשם "Bitcoin המקורי של סאטושי Nakamoto" וקבע כגרסה מעולה או יותר מתקדמת של "Bitcoiin2g אשר" מתווסף מטבע ההצפנה החדשה. ניו ג'רזי Bitcoiin2gen התזמורת הקאמרית הישראלית את "ניירות ערך לא רשומים" נחשב, ולכן שלחה מכתב אזהרה מפני הפרת חוקי ניירות ערך.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG