follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: מייסד המברק משתמש ב- Bitcoin כדי להתגבר על האיסור ברוסיה  (Read 746 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

מייסד טלגרם, פאבל דוארוב, אמר כי הוא משלם לביטקין כדי לבטל את האיסור על המברק עבור מנהלי הרשת השלטוניים ברוסיה, ואמר שעשה זאת ביום שלישי.

דרוב, היוצר של יישום המסרים הפופולרי, אמר כי Bitcoin "נתרם" למנהלי רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) ולספקי שירות פרוקסי אחרים בהודעה ביום שלישי כי הוא עשה את זה באמצעות מברק משלו. משתמשים אשר משתמשים בשירותים אלה באתר זה לא ייאסר כי ממשלת רוסיה יש לשים את המברק בפועל כי זה לא לשתף הודעות פרטיות עם המדינה. איסור זה, אשר יש לנו דיווחו Koinbülteni בימים האחרונים, נכנס לתוקף בשבוע שעבר. הממשלה, אשר חסמה מיליוני כתובות IP בימים האחרונים, לא מיד לשים אותך מאחור כדי למנוע מאנשים להשתמש Telegram.

המברק הוא כ -7% ממספר המשתמשים ברוסיה שאיבדו את חבריהם. לדבריו, זה לא יהיה השפעה שלילית לטווח ארוך על ביצוע, הוא אומר:

"זה מאוד חשוב לי באופן אישי לעשות כל מה שאנחנו יכולים עבור המשתמשים שלנו ברוסיה. מסיבה זו התחלתי לתרום bitcoins לאנשים וחברות באמצעות proxyies socks5 ו VPNs. אני שמח מאוד לתרום מיליוני דולרים למטרה זו, ואני מקווה שאנשים אחרים יעקבו אחרי היוזמה שלי. אני קורא לזה "התנגדות דיגיטלית". משום שמדובר בהתנגדות שהפכה אותה לחופש דיגיטלי ולפיתוח גלובלי של תנועה מבוזרת זו ".

לדבריו, ההחלטה התקבלה ביום שני לאחר שספקי שירותי האינטרנט החלו לאסור את טלגרם. האיסור עדיין לא חווה ירידה משמעותית בשימוש בבקשה, גם אם היא נוהגת כבר כמעט 24 שעות. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שכבר קיימים VPN ושירותים פרוקסי, כלומר שירותי ענן של צד שלישי עדיין לאפשר למשתמשים לגשת לפלטפורמה.

לדברי Durov, איסור המברק ניתן להסיר אם החברה מחליטה לא לתת את המפתחות הסיסמה למוסד הביטחון של המדינה. אבל דוברוב ממשיך ואומר:

"הבטחנו למשתמשים שלנו 100% סודיות ואנחנו מעדיפים להשמיד לחלוטין במקום לשבור את ההבטחה".

ICO, שהחברה עשתה לאחרונה, אספה את רוב התרומות שנראו אי פעם. החברה כבר הודיעה על ספירה זו כי היא תשתמש $ 1.7 מיליארד דולר לבנות את המערכת האקולוגית מבוזרת.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG