follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: אנרגיה Devi BP אומר זה בדיקות אסימונים פנימיים בתוך החברה  (Read 707 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
ענקית האנרגיה BP שוקלת ברית עסקית עם מיזמים משותפים העוסקים בפעילות של ICO.

במקביל לרעיון זה, מנהל חברה אמר ביום רביעי כי אסימונים נבדקו פנימית בתוך החברה.

אם כבר מדברים על בלוקצ'ין אקספו בלונדון, ג'וליאן גריי, מנכ"ל BP חדשנות דיגיטלית, דיבר נושא משותף: מיזמים לא פיננסיים להיפתח אולי יותר לחידושים blockchain יותר עמיתיהם הפיננסיים שלהם.

גריי אמר:

"עדיין לא עשינו כלום עם רשתות ציבוריות. אבל זה לא אומר שאנחנו לא. אנו משתמשים אסימונים פנימי בחברה שלנו יש להשלים הוכחה של מושג על העברת ערך. "

גריי אמר שיש הרבה אימונים להיעשות בתוך BP. עם זאת, בחברה שכונתה בעבר בשם בריטיש פטרוליום, הוסיף: "כרגע יש קומץ אנשים עם מושג הבלוקים, והם מודעים לכך שהאיזור הטרופי הפתוח הזה אינו רק אזור האקר".

גריי אמר כי בעוד מחלקת החדשנות שלו ממומנת בצורה מוצקה, הוא היה פתוח לעבודה עם אנשים אחרים במסלול ICO.

"האם אנו משתפים פעולה עם אנשים שעושים את העסק הזה? כן, אני חושב שכן. " "לא ברגע זה, אבל אני מתפלא אם אני עושה את זה."

לואיס כהן, יו"ר המושב, שותף במשרד עורכי הדין הוגאן לובלס, אמר כי מעניין לשמוע אותו מחברה כמו BP.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG