follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Freedomist John McAfee: Μια εμπιστοσύνη που χρειάζεται νομική ρύθμιση  (Read 732 times)

Offline Marshal

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • points:
    8133
  • Karma: 43
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
εμπειρογνώμονες που οδηγεί την ασφάλεια στον κόσμο και σημαίνοντα πρόσωπα του Ιωάννη McAfee, Ovenized ταλαντωτής είναι να μιλήσουμε για κρυπτο ρυθμίσεις θα γίνουν με τα χρήματα και άλλα θέματα κρυπτογράφησης νόμισμα συναντήθηκαν με δελτία κόσμο ειδήσεων και μοιράστηκαν τις απόψεις τους στην ημερήσια διάταξη.
Οι κανονισμοί και οι κυρώσεις είναι απαραίτητες ή χρήσιμες για εσάς;

    "Μην ξεχνάτε ότι είμαι ελευθεριακός. Για τον λόγο αυτό, δεν εξετάζω άλλες κυρώσεις, καθώς θεωρώ ότι πρέπει να διαχειριστούμε τους εαυτούς μας ως άτομα και να μην ρυθμίζουμε. "

John γνώμη του, αν κάποιος είναι ICO ή να συμμετάσχετε αν και ICON Νιγηρίας πρίγκιπες (συνήθως e-mail μέσα από το οποίο είμαι πολύ πρίγκιπα των χρημάτων μου αρέσει μέθοδο της απάτης), εάν μία από τις δόλιες μεθόδους αυτό δεν είναι σφάλμα του κάποιος που ακόμα και ποτέ. Οι εταιρείες αυτές είναι πολύ έξυπνος και ως εκ τούτου οι χρήστες, όπως οι άνθρωποι που το έχουν ανάγκη, αντί να βασίζεται στο κράτος για να τους προστατεύσει από τη δική τους βλακεία ή προθέσεις πρέπει να γνωρίζουν ότι είναι στα χέρια τους, όπως ο ίδιος είπε.

McAfee:

    "Η ζωή δεν είναι ασφαλές και δεν συνέβη ποτέ. Οι κίνδυνοι, φυσικά, δεν είναι στην πραγματικότητα μια καλύτερη επιλογή για να αντιμετωπίσετε αυτούς τους κινδύνους παρά να συνδέσετε την υπάρχουσα και τη δική σας ασφάλεια με ένα άλλο ίδρυμα που δεν μπορεί πραγματικά να σας προστατεύσει ".

Οι κυρώσεις δεν μπορούν να βοηθήσουν τουλάχιστον λίγο;

Δεν είμαι σίγουρος ότι ο John, από την άποψή του, εξήγησε ολόκληρη την έννοια με τον ακόλουθο τρόπο:

    "Η ΑΕΚ επιμένει ότι τα κέρματα είναι περιουσιακά στοιχεία, αλλά τα κέρματα δεν ταιριάζουν πραγματικά με αυτόν τον ορισμό. Σύμφωνα με τον ορισμό μου, αν είμαι θεωρητικά το 1% μιας εταιρείας, έχω το 1% του συνόλου της εταιρείας. Αν αγοράσω Bitcoin, ο Satoshi μου χρωστάει κάτι ή χρωστάτε κάτι στην εταιρεία πίσω από αυτό; Όχι, νομίζω ότι είναι πολύ παρόμοια. Πρέπει αυτά τα πράγματα να ρυθμιστούν; Αυτό είναι ένας τρόπος, αλλά δεν είμαι σίγουρος τι είδους ρύθμιση και κυρώσεις θα είχαν νόημα ».

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod