Капіталізація Tether перевищила 4 мільярди доларів і встановила рекорд. Звідки зростання?
Це найвищий показник з моменту запуску стейблкоїна в 2015 році. Всього за кілька тижнів підкріплена доларом криптовалюта USDT набрала понад мільярд, хоча ще 15 травня капіталізація не перевищувала 2.8 мільярда доларів.
Швидше за все, велика частина збільшення емісії пов'язана зі значним стрибком ринку ERC20-токенів. У червні на блокчейні Ефіра було випущено майже півмільярда токенів USDT. Однак тепер цифра різко підскочила до 1.5 мільярда.

При цьому співвідношення з кількістю Tether на блокчейні Omni сильно страждає. Звідки береться високий попит - теж не особливо зрозуміло. Зараз на блокчейні Ефіра залишився лише 21 мільйон вільних Tether, в той час як кількість Omni-Tether досягає 260 мільйонів.
Як правило Тезер використовують для прискорення арбітражної торгівлі - тобто переливання криптовалюти з біржі на біржу заради вигоди через різницю вартості на різних платформах. Крім того, стейблкоїни застосовують при обході обмежень в Китаї: китайські трейдери просто використовують їх замість доларів.
Що цікаво, останнім часом обсяги угод з USDT перевершують навіть об'єми торгівлі Бітка. У минулому торгові обсяги Tether були набагато нижче BTC, а часом не дотягували навіть до ETH, але щось пішло не так. Точна причина не ясна, проте виникає все більше підозр, що USDT використовуються для підтримки більшої частини фейковий торгових обсягів на криптобіржах, вош-трейдингу, а також багатьох інших шахрайських тактик.

Tether представлений практично на всіх криптобіржах по всьому світу. І при цьому будь-яка посередня біржа - навіть абсолютно нова - може налаштувати торгових ботів на штучне напрацювання торгових обсягів. Обсяги торгів також можуть роздувати ботами, налаштованими на арбітражну торгівлю, так як у них є технічна можливість вловлювати навіть найнезначніші зміни в ціні криптовалют.
З іншого боку, Tether можна обмінювати на значно більшу кількість криптовалют в порівнянні навіть з BTC, так що більш високі торговельні обсяги можна пояснити бажанням закупитися різними монетами. Очевидно, інвестори чекають коли в альткоїни нарешті потечуть розумні гроші, а курси злетять до небес.
Згідно інформації ресурсу
https://2bitcoins.ru