Експерти з кібербезпеки попереджають про блокування платформ про ризики злому
Онлайн-платформи для обміну криптовалюта не так добре підготовлені до погроз на кіберпросторі, як вони вважають себе. У 2017 році більше 10% всіх фондів ІКО були вкрадені.
Як повідомляє Cryptodaily.co.uk з 2017 року, 14 блокових платформ постраждали від хакерських атак, що призвело до повної втрати понад 800 мільйонів доларів. Нещодавно була виявлена і попереджена нова довгострокова атака TAD GROUP, що базується в Ньюпорт-Біч, Каліфорнія, що запобігає крадіжці понад півмільйона доларів в криптовалюта з великою платформи обміну криптовалюта.
Під час запланованого тесту на проникнення на одну з найбільших обмінних платформ була виявлена довгострокова триваюча атака. На думку експертів TAD GROUP, ця атака могла привести до падіння багатьох сьогоднішніх блокхейнових платформ. Сотні платформ обміну криптовалюта все ще знаходяться під загрозою злому.
Платформні платформи завжди були цілями хакерів по всьому світу. Анонімність транзакцій на біржових платформах дозволяє кіберзлочинцям вкрасти кошти, не ризикуючи бути спійманими. Хакі, які призводять до крадіжки невеликих кількостей кріптоконверсій, відбуваються регулярно, але часто виникають великі кріптовалютние хакі. Найбільший біткойн-хак до сих пір був в 2011 році, коли платформа Mt. Gox, найбільша платформа обміну біткойнов в той час, була зламана вдруге. Хакери вкрали понад 750 000 біткойнов з вартістю понад 350 мільйонів доларів, банкрутство Mt. Гокс в русі. На жаль, інші обмінні платформи не вчилися на цьому, а великі Хіби повторювалися в 2012, 2014 року, 2015 і 2016 роках. Багато з цих бірж збанкрутували через злом, і користувачі втратили свої гроші.
https://thebitcoinnews.com/cybersecurity-experts-warn-blockchain-platforms-about-risk-of-being-hacked/