Знадобиться чимало часу, щоб цифрові валюти досягли статусу цінних паперів, йдеться у новому криптовалютному дослідженні компанії KPMG.
У статті "Інституціоналізація криптоактивів" компанії KPMG, однієї з “Великої четвірки” (так називають чотири найбільші компанії, які надають аудиторські та консалтингові послуги), йдеться про те, що криптоактиви, такі як біткойн, не можуть бути використані як засіб обміну, а також як сховище цінності, головним чином через відсутність довіри та масштабованість. Криптовалютний сектор повинен пройти інституціоналізацію, якщо він планує подальше просування у стабільності та прийнятті.
Участь у широкій екосистемі фінансових послуг допоможе підвищити довіру та масштаби для токенізованої економіки та сприятиме зростанню і розвитку криптовалютного ринку,
- зазначив головний економіст KPMG, Констанс Хантер (Constance Hunter).
Інституціоналізація, зауважує KPMG, передбачає широку участь фінтех-компаній, банків, платіжних установ, бірж, брокерів-дилерів та інших підприємств у галузі. Залучення основних інституцій у криптопростір зможе підтвердити його потенціал, для усунення перешкод та зменшення неефективності, які існують у сучасній глобальній економічній системі.
На сьогоднішній день криптовалютний ринок переживає фазу спекуляцій через інвестиції на рівні роздрібної торгівлі. Фізичні особи ставлять більше на потенціал криптовалют, ніж на те, що вони можуть практично реалізовувати, що призводить до максимального ризику в основному нерегульованому просторі. Дослідження KPMG ставить відповідність нормам як одне із завдань, що стоять перед криптовалютною індустрією, зазначивши, що криптовалютні компанії мають чітко визначати свій продукт перед регуляторними органами.
У той же час узгоджений підхід у визначенні комплексних правових параметрів для криптовалютного простору може дозволити великим підприємствам інвестувати значний капітал у цей ринок.
Згадана у дослідженні KPMG компанія Coinbase зазначає, що наразі ринок переходить від спекулятивної фази до інституціоналізації, оскільки йде вивчення ринку відомими фінансовими установами світу для прийняття. У Coinbase стверджують, що вони вже будують масштабовані платформи, необхідні для великих гравців, які мають увійти в простір, додавши, що вони мають швидкий механізм з низькою затримкою, прозорі і ефективні інструменти виявлення цін та залучення значних коштів.
У дослідженні KPMG зазначалося, що Coinbase буде надійним сховищем, що дозволить забезпечити безпечне зберігання активів належним чином.
Інститути мають інший набір вимог, ніж роздрібні споживачі, і вони повинні бачити зосередженість на відповідності, прозорості та керуванні, щоб зручно користуватися та здійснювати транзакції за допомогою криптовалют,
- пояснюється у звіті.
Незважаючи на тимчасові проблеми, з якими стикається криптовалютна індустрія, дослідження KPMG передбачив для неї світле майбутнє.
Використання криптовалют, на думку дослідників, буде стандартним у майбутньому, оскільки учасникам стане комфортніше з ними. Це, звичайно, відбудеться, коли установи знайдуть рішення для управління відповідністю вимогам, податками, модернізацією програмного забезпечення (хард форками), безпекою, фінансовим аудитом та походженням активів.
Нові токени та активи - це одне, але нові бізнес-моделі та учасники ринку можуть значно змінити галузь протягом найближчих кількох років,
- зазначено у дослідженні KPMG.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3483-kriptovaljuti-poki-shho-ne-%D1%94-shovishhem-c%D1%96nnost%D1%96---auditors'ka-kompan%D1%96ya