Біткойн не вмирає, він набуває статусу цифрового золота: колишній керівник JPMorganВ опублікованій у Yahoo! Finance статті, Алекс Гуревич (Alex Gurevich), професор математики та колишній виконавчий директор JPMorgan вважає, що біткойн з кожним днем дедалі ближче наближається до того, щоб стати цифровим золотом, а не вмирає.
Незважаючи на підйом і падіння різних альткойнів і форків, час працює на біткойн, а не проти нього. Кожного дня він не зникає, він наближається до статусу цифрового золота,
- сказав він.
Зосереджуючи увагу читачів на тому, чому золото та інші коштовні метали завжди використовувалися як засіб обміну протягом століть, Гуревич заявив, що оскільки вони не так легко окислюються і залишаються в сталій формі, а отже, зберігають свою цінність протягом тривалого часу.
Однак серед усіх коштовних металів, золото не є найпоширенішим і найрідкіснішим. Він стверджував, що протягом століть саме завдяки “золотій середині” золото стало валютою, яка може використовуватися у всьому світі, але також не настільки поширеною, що видобуток міг легко порушити його ціну.
Завдяки цим перевагам золото змогло пережити своїх конкурентів і в результаті отримати всебічну довіру людей. Гуревич вважає, що, хоча Етереум бореться за статус цифрової міді, біткойн на своєму шляху до того, щоб стати цифровим золотом. Це означатиме, що в той час як ціна Етереуму буде мінятися, в залежності від попиту, потреба в біткойні буде обумовлена лише необхідністю того, щоб він був ліквідним сховищем цінності.
На думку Гуревича, біткойн є лідером у перегонах по здобуттю цього титулу, він пояснив, що перевага на боці саме цієї валюти, і це те саме, що золото зробило з іншими коштовними металами (які могли мати або не мати кращих естетичних переваг і бути більш рідкісними за нього), біткойн перебуває на стадії випередження своїх конкурентів.
Зважаючи на історичну картину торгівлі коштовними металами, купівля біткойну в 2015 році була відносно легкою. Але зараз, у 20-ти кратному збільшенні (включаючи форки) ранніх цін, це складна торговельна дилема. Біткойн може бути "бульбашкою", але важливо пам'ятати, що в 2014 році він мав великий "вибух", і навіть цього року ринок став свідком того, що біткойн зазнав двох суттєвих корекцій.
Далі Гуревич додав, що кожен раз, коли він виживає і стабілізується, він отримує додаткову довіру і наближення до статусу золота.
Гуревич не єдиний, хто вважає, що біткойн на шляху, щоб стати цифровим золотом. Співзасновник Apple, Стів Возняк сказав, що біткойн - це "чисте цифрове золото" і, на відміну від багатьох криптовалют, "повністю децентралізований", оскільки він не керується компанією і не має бізнес-моделі.
Тільки біткойн це чисте цифрове золото ... і я повністю вірю в це. Біткойн визначається математично, існує певна кількість біткойнів, і є спосіб його розподілу ... і це чисто, не працюють люди, немає компанії, і це просто ... зростає і росте ... і виживає. Це для мене щось природне, а природа важливіша, ніж усі наші людські забобони.
Джерело:
http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/3546-b%D1%96tkojn-ne-vmira%D1%94,-v%D1%96n-nabuva%D1%94-statusu-cifrovogo-zolota:-kolishn%D1%96j-ker%D1%96vnik-jpmorgan