follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit


Author Topic: [ANN]Meritocratic Lab - перший меритократичний проект  (Read 1827 times)

epidemia

 • Moderator
 • Padawan
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • Activity: 10304
 • points:
  9448
 • Karma: 1227
 • Suum cuique
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 50
 • Last Active: January 28, 2023, 08:18:52 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 32
  Badges: (View All)
  10 Posts First Post Third year AnniversaryМеритокрáтія (букв. «влада достойних», від лат. meritus — достойний, гідний і грец. κρατος — влада, правління) — принцип управління, згідно з яким керівні пости повинні займати найздібніші люди, незалежно від їхнього соціального чи економічного походження.

Меритократична лабораторія народжуються від бажання поширити нову концепцію меритократії, визнання таланту і відданості в сучасному суспільстві. На нашому ринку, через угоду з нашими діловими партнерами, ми надаємо та оприлюднюємо товари та послуги, які можна придбати за допомогою токена ERC20, який називається «MRC», створеного спеціально для екосистеми MeritocraticLab на базі Blockchain Ethereum. Етика і мета полягає в тому, щоб створити структуру з широким спектром товарів і послуг, доступних визнаним людям, гідним їхньої прихильності і таланту.


Для компаній, установ та асоціацій можна придбати токен MRC та поширити його серед інших людей (працівники, студенти, спортсмени), тому що ми вважаємо, що постійне визнання відданості та таланту завжди має бути визнане шляхом заохочення особи. Для всіх власників токенів MRC доступ до платформи Marketplace буде безкоштовним. Для тих, хто не отримав маркер MRC, вони можуть придбати другий маркер, який називається «MRT», з яким вони можуть придбати доступ до Marketplace.


Токен MRC буде мати обмеження витрат на діяльність, де він буде спрямований на особисте зростання та корисність особистості: немає більше економічних вигод, які можуть бути витрачені на пороки і непридатність (наприклад, тютюн, азартні ігри, алкоголь, тощо), але товари чи послуги завжди спрямовані на поліпшення психофізичного самопочуття людини (наприклад, курси навчання, мовні курси, професійні курси, хобі, мистецтво, культура, музика, бібліотеки, спортивні асоціації, спортивні зали, технічний одяг, спа-процедури, медичні дослідження тощо).

Якщо ви хочете стати діловим партнером, або просто бажаєте почати отримувати токени, реєструйтеся на сайті http://www.meritocraticlab.it/?lang=en, створюйте свій профіль і починайте користуватися перевагами на ринку.


Токени проекту

Проект Meritocratic Lab. розробив 2 окремі системи функціонування структури Meritocratic Token (MRT) та Meritocratic Certificate (MRC):

"Meritocratic Token" (MRT) може бути придбаний будь-якою зацікавленою людиною. Маркер дає можливість доступу до платформи Marketplace всередині Зарезервованої Зони, оскільки це буде єдиний прийнятий спосіб оплати для доступу до нього, користувач всередині можна переглянути товари чи послуги, що надаються MeritocraticLab або її партнерами.


MERITOCRATIC TOKEN (MRT):

Symbol

MRT

Max Supply

1,000,000,000​

Type

ERC20

Price

1 € = 10 MRT (0,10 € per token)

DISTRIBUTION OF TOKEN (MRT):

Pre-Sale

10%

ICO

40%​

Team/Partner

30%

Proprieties/Founders

20%

«Meritocratic Certificate» (MRC) можна придбати виключно комерційними партнерами (компаніями чи асоціаціями), які зацікавлені у розподілі між партнерами по бізнесу (співробітники) відповідно до принципу визнання заслуг. Даний токен дає право доступу практично до будь-яких благ проекту.

MERITOCRATIC CERTIFICATE (MRC):​
Symbol

MRC

Max Supply

1,000,000,000​

Type

ERC20

Price

1 € = 1 MRC

Дорожня карта проекту:


Детальна інформація:

http://www.meritocraticlab.it/?lang=en

https://www.meritocraticlab.it/wp-content/uploads/2018/12/meritocratic-lab-wallpaper-ENG.pdf

https://www.facebook.com/Meritocratic-Lab-2204226489818632/

https://twitter.com/MeritocraticL

https://www.linkedin.com/company/meritocratic-lab/

https://t.me/MeritocraticLabNews

https://www.reddit.com/user/MeritocraticLab

https://www.instagram.com/meritocraticlab/?hl=it


Code: [Select]
created by epidemia
MEW - 0x63064fDb508F287ceFd178e5Fd2Ca86E22804e1b

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod